REKLAMA
Znaleźli zakopane w lesie 2,5 kilograma marihuany (wideo )

Kryminalni z Białej Podlaskiej cały czas pracują nad sprawą odkrytych kilka dni temu na ich terenie plantacji konopi indyjskich Ustalili, że zanim zlikwidowano plantację, uzyskano z niej znaczną ilość marihuany. Jeden z zatrzymanych mężczyzn miał ją ukryć.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

lublin112.pl

Grafika

Odsłony

1160

Kryminalni z Białej Podlaskiej cały czas pracują nad sprawą odkrytych kilka dni temu na ich terenie plantacji konopi indyjskich (Pisaliśmy o tym TUTAJ ). Funkcjonariusze ustalili, że zanim zlikwidowano plantację, uzyskano z niej znaczną ilość marihuany. Jak ustalono, jeden z zatrzymanych mężczyzn miał ukryć narkotyki. Gdy informacja ta została potwierdzona, w piątek po południu policjanci udali się na teren województwa mazowieckiego.

Tam w jednym z lasów znaleźli zakopane w ustronnym miejscu zafoliowane worki z marihuaną. Po ich zważeniu okazało się, że jest w nich łącznie 2,5 kg marihuany. Do tego podczas przeszukania miejsca należącego do 37-latka domu w Konstancinie Jeziornej, znaleziono pieniądze w kwocie 20 tys. złotych. Jak ustalili funkcjonariusze, gotówka pochodzi najprawdopodobniej z handlu narkotykami. Odnaleziono również kolejną profesjonalną plantację konopi indyjskich. Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że drugi z zatrzymanych, 39-latek również z Konstancina Jeziornej, posiada działkę na terenie województwa podkarpackiego. Po jej przeszukaniu okazało się, że również tam uprawiane są konopie. Rosło tam 145 krzaków konopi o wysokości ok. 1,2 m, a plantacja tak jak poprzednie, wyposażona była w specjalistyczny sprzęt.

Dzisiaj wszystkie zatrzymane do tej sprawy osoby zostały doprowadzane do sądu z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Tripraport

Długo oczekiwany trip z przyjacielem. Sobotnie popołudnie.

Na ten trip czekaliśmy z P. już jakiś czas. W końcu ostatni wspólny był kilka miesięcy temu, a przez ten czas tylko koks i krysztau w nos. I alkohol. Dzień wcześniej testowałem nowy dysocjant MXiPr, który najwidoczniej miał wpływ na działanie kwasa.

Miałem przygotowany już jednen blotter, zamówiłem dwa kolejne i pozytywnie się nastawiłem. Narzeczona wyjechała do mamy więc mieliśmy dom dla siebie. Około piętnastej wrzuciliśmy po 1 i 1/4 blottera, odpaliliśmy "The Big Lebowski" i ułożyliśmy się wygodnie na kanapie.

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: Dekstrometorfan


Dawka: 450 mg przy wadze 70 kg


Doświadczenie: dxm,ganja,gałka,efedryna,tabaka no i oczywiście etanol

To było moje drugie spotkanie z dxm, chociaż to pierwsze było bardzo lightowe(jedynie 150 mg).

  • Dekstrometorfan

Wieczór 30 listopada 2oo2 roku. Akurat zaczął intensywnie prószyć śnieżek, tworząc miły klimacik. Wracam autkiem od qumpla z połówką zielonego w kieszeni (w andrzejki wypada troszkę zaszaleć :-), jako że było bardzo ślisko, to jeszcze pokręciłem sobie troszkę na ręcznym na placyku... Następnie udałem się autobusem (cały zaczął walić moją ganją :-) do centrum Gdyni, gdzie byłem umówiony z kumplem na browarka i spalenie ziółka. O 18:40 bylem na miejscu.

  • Dream herb
  • Pozytywne przeżycie

Nastawiony pozytywnie z chęcią przeżycia niezapomnianych sennych przygód.

Entada Rheedii inaczej African Dream Herb czyli Afrykańskie Zioło Snu. Występuje w formie wielkich twardych nasion wielkości kasztanów, które w środku mają jasny biały twardy miąższ który jest tą porządaną częścią. W tym raporcie piszę o 50x ekstrakcie z tego miąższu.

11.11
Śniła mi się tylko sceneria a było to pole z wysokimi kępami trawy które unosiły się na wietrze. Kolory były bardzo żywe, wręcz pastelowe. Pamiętam szum wiatru między kępami traw w tle.