REKLAMA
Studenci wynaleźli alkohol w proszku

Holenderscy studenci wynaleźli proszek, do którego wystarczy dolać wody, by otrzymać alkoholowy napój.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1401
Holenderscy studenci wynaleźli proszek, do którego wystarczy dolać wody, by otrzymać alkoholowy napój. Twierdzą, że alkohol w proszku można legalnie sprzedawać nieletnim. 20-gramowa paczuszka pod nazwą Booz2Go kosztuje 1-1,5 euro. Jej zawartość wystarczy zmieszać z wodą, aby otrzymać musujący napój o zawartości trzech procent alkoholu. Napój ma kolor i smak limonki. Celujemy w rynek młodzieżowy - powiedział 20-letni Harm van Elderen, który wraz z czterema kolegami z Instytutu Zawodowego Helikon (Helicon Vocational Institute), leżącego pod Amsterdamem, opracowali recepturę alkoholu w proszku w ramach pracy dyplomowej. Ponieważ nie jest to alkohol w postaci płynnej, możemy sprzedawać go młodzieży poniżej 16 roku życia - powiedział Martyn van Nierop. W Holandii pić alkohol i palić papierosy można po ukończeniu 16 roku życia. Młodzi wynalazcy mówią, że kilka firm już zainteresowało się komercyjną produkcją ich alkoholowej lemoniady.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
BRAĆ STUDENCKA ROOOOOXXXX! :D
Anonim (niezweryfikowany)
ciekawe co bby było jakkby to ktoś sobie do nochala zaapliował
lawyq (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]ciekawe co bby było jakkby to ktoś sobie do nochala zaapliował[/quote] no brawo dla tego Pana ;]
Anonim (niezweryfikowany)
czekamy na inne ciekawe rzeczy w proszku
Anonim (niezweryfikowany)
np. na kupę w proszku.
ReZoR (niezweryfikowany)
Ruscy wynalezli wode w proszku... ...tylko nie wiedza w czym rozrobic :D
bykret (niezweryfikowany)
No co wy gadacie całkiem spoko alko w proszku .
Anonimus (niezweryfikowany)
zsrr tez produkowało tylko to była normalna wódka a nie jakieś góno 3%
ShoNuff (niezweryfikowany)
hahaha to cudo jakieś wystarczy dolać wody do 20gram proszku aby otrzymać 3% napój alkoholowy :P, czyli spokojnie rozumując dolewam 10 litrów wody i mam 10 litrów piwa cytrynowego ;>? bez jaj, kto pisał ten artykuł ;>? na ile starczy te 20g ??
łoś super ktoś (niezweryfikowany)
zapewne standardowa ilość piwa. 0,5l
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.


  • Dekstrometorfan

Info: 23 lata, 80kg, 185 cm wzrostu.

Substancja: Dekstrometorfan - Acodin, tabletki 15mg.

Doświadczenie: MJ, pixy, Amfetamina, Mieszanki kolekcjonerskie.

Set&Settings:Pierwsze dwa razy nastawienie pozytywne. Za trzecim razem - Neutralne. Prawdę mówiąc nie byłem przekonany tym razem czy chcę brać i czy cokolwiek osiągnę z DXM. Ostatecznie jednak znalazłem się w aptece wypowiadając słowa: „Czy jest Acodin? Dwie paczki poproszę”.

  • 4-ACO-DMT

Set n' settings: ok. 21 w nocy, dość spora altanka do której wbiliśmy się bez wiedzy właściciela. Jedyny 'budynek' w obszarze ok. kilometra. Drewniana podłoga oraz ściany, obwieszone wszelakiego rodzaju akcesoriami rolniczymi. Jedyne źródła światła to kilka malutkich dziureczek w ścianie oraz okno, przez które wbiliśmy się do środka.

  • Marihuana
  • Powój hawajski
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór/noc, pokój, muzyka (kompilacja psychedeliczna).

Całkiem niedawno, bo kilka dni temu, po śmierci mojej mamy, wybrałem się w nocną wyprawę pod przewodnictwem tej rosliny. Pestki dotarły do mnie z Holandii, w sumie ponad 30. Wcześniej próbowałem na nich podróżować, ale było to stosunkowo krótko po wyprawie na LSD, więc efekt był tamtym razem mocno wypłaszczony. Po zachowaniu odpowiedniego czasu odpoczynku postanowiłem ponownie przywitać się z Duchem tej rośliny.