REKLAMA
Wpadł w ręce policji, bo tańczył na samochodzie

Kielecka policja zatrzymała mężczyznę, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1930

Kielecka policja zatrzymała mężczyznę, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Wcześniej kielczanin ze znajomymi tańczył na własnym audi, co zainteresowało funkcjonariusza, obsługującego monitoring wizyjny.

Okazało się, że zatrzymany 31-letni kielczanin był wcześniej poszukiwany przez sąd. Trafił na izbę wytrzeźwień. Prawdopodobnie odpowie za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Policjanci znaleźli u niego również białe tabletki, które zostaną poddane ekspertyzie - poinformowała PAP oficer prasowy kieleckiej policji Olga Grądzka-Nowakowska.

Około szóstej rano w środę policjant zauważył czwórkę młodych ludzi, którzy podeszli do zaparkowanego w centrum Kielc audi i zaczęli tańczyć na samochodzie. Funkcjonariusz wysłał w to miejsce patrol. W tym czasie jeden z mężczyzn wsiadł do audi i odjechał.

Policjanci zatrzymali samochód. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zrobiono mu również tzw. szybki test narkotykowy, który wykazał, że kielczanin był prawdopodobnie również pod wpływem substancji odurzającej.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Armageddon (niezweryfikowany)
Prawdopodobnie? phehe
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.


  • Dekstrometorfan

Info: 23 lata, 80kg, 185 cm wzrostu.

Substancja: Dekstrometorfan - Acodin, tabletki 15mg.

Doświadczenie: MJ, pixy, Amfetamina, Mieszanki kolekcjonerskie.

Set&Settings:Pierwsze dwa razy nastawienie pozytywne. Za trzecim razem - Neutralne. Prawdę mówiąc nie byłem przekonany tym razem czy chcę brać i czy cokolwiek osiągnę z DXM. Ostatecznie jednak znalazłem się w aptece wypowiadając słowa: „Czy jest Acodin? Dwie paczki poproszę”.

  • 4-ACO-DMT

Set n' settings: ok. 21 w nocy, dość spora altanka do której wbiliśmy się bez wiedzy właściciela. Jedyny 'budynek' w obszarze ok. kilometra. Drewniana podłoga oraz ściany, obwieszone wszelakiego rodzaju akcesoriami rolniczymi. Jedyne źródła światła to kilka malutkich dziureczek w ścianie oraz okno, przez które wbiliśmy się do środka.

  • Marihuana
  • Powój hawajski
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór/noc, pokój, muzyka (kompilacja psychedeliczna).

Całkiem niedawno, bo kilka dni temu, po śmierci mojej mamy, wybrałem się w nocną wyprawę pod przewodnictwem tej rosliny. Pestki dotarły do mnie z Holandii, w sumie ponad 30. Wcześniej próbowałem na nich podróżować, ale było to stosunkowo krótko po wyprawie na LSD, więc efekt był tamtym razem mocno wypłaszczony. Po zachowaniu odpowiedniego czasu odpoczynku postanowiłem ponownie przywitać się z Duchem tej rośliny.