Pijany za kółkiem po raz piąty

Kompletnie pijanego kierowcę volkswagena golfa, 45-letniego Henryka Sz., zatrzymali policjanci w Iławie (Warmińsko-Mazurskie).

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1669

Mężczyzna siadając za kierownicę złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a na jeździe pod wpływem alkoholu został złapany po raz piąty.

Policjanci zatrzymując do kontroli drogowej kierowcę od razu poczuli od niego zapach alkoholu. Wynik badania to prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedziała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek.

Mężczyzna nie miał przy sobie polisy ubezpieczeniowej OC i dowodu rejestracyjnego. We wtorek zostaną mu przedstawione zarzuty jazdy po pijanemu oraz złamania zakazu prowadzenia pojazdów. Samochód trafił na policyjny parking.

Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Siwek poinformowała, że policja nie będzie występować o aresztowanie mężczyzny, bo nie ma do tego podstaw prawnych; nie zachodzi obawa matactwa, a zagrożenie karą jest niskie.

W żadnej ze spraw karnych za jazdę po pijanemu, w których mężczyzna odpowiada, nie zapadł jeszcze wyrok prawomocny.



(jask)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

GRipeN (niezweryfikowany)

Sam męcze się z akloholikiem od 22 lat;/ Powinni ich sadzać do więzienia tak jak wsadzają posiadaczy ziela. Ile osób już zabili??!! Tego już chyba nikt nie liczy... Alkohol to najgorsza używka jaką wymyślił człowiek;/ Najgorsza przez to, że kary za jej używanie są śmiesznie niskie, albo nie ma ich wogóle;/
psyke (niezweryfikowany)

Sam męcze się z akloholikiem od 22 lat;/ Powinni ich sadzać do więzienia tak jak wsadzają posiadaczy ziela. Ile osób już zabili??!! Tego już chyba nikt nie liczy... Alkohol to najgorsza używka jaką wymyślił człowiek;/ Najgorsza przez to, że kary za jej używanie są śmiesznie niskie, albo nie ma ich wogóle;/
GRipeN (niezweryfikowany)

kierowco , pal !!!
holdi (niezweryfikowany)

kierowco , pal !!!
fao (niezweryfikowany)

to jest kurwa skandal!
janusz (niezweryfikowany)

za Henka to ja recze <br>normalnie
Louis (niezweryfikowany)

to jest kurwa skandal!
Sloma (niezweryfikowany)

No pieknie kurwa mac , takich zbrodniarzy jak palaczy ziola to odrazu potrafią przydupić , a takiego niewinnego alkoholika ktory mogl zabic przez swoja glupote mase ludzi dopiero za piatym razem pozbawili samochodu ... I jakie on musial dostawac kary za prowadzenie po piajku wczesniej skoro to jest jego piaty raz zakonczony zatrzymaniem przez policje ... Co za panstwo , ci ktorzy zagrazaja naprawde zyciu innych ludzi maja lepiej niz ci ktorzy sami sie truja bez szkody dla spoleczenstwa.
donald_tusk (niezweryfikowany)

kierowca pewnie był na spidzie.A że wypił litr wódki to przypadek.
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • THC

Brak

Dlugo zbieralem sie na napisanie trip raportu o moim pierwszym razie z nielegalnymi uzywkami, ale nadszedl ten moment. Musimy sie cofnac wiele wiele lat wstecz, do momentu w ktorym mialem uwaga - 13 lat. Wiadomo, ze dzieci w tym wieku ulegaja presji rowiesnikow i tak rowniez bylo w tym przypadku. Mlody ja, podjarany tym, ze w koncu uda mu sie sprobowac zielska o ktorym tak wiele pozytywnych rzeczy przeczytal oraz uslyszal, bez wachania wyzydzil pieniadze od dziadka na "pizze z kolegami" xD (chociaz adekwatniej by brzmialo "pizde z kolegami"). Spotykam sie ja, J, Z i N.

  • DXM
  • Pierwszy raz

nastawienie: bardzo podekscytowana bo miałam spróbować czegoś zakazanego i nielegalnego po raz pierwszy otoczenie: spokojny dzień wolny, domek ,łóżko

To mój pierwszy raport tutaj, więc może znaleźć się parę błędów - opis nie będzie też dokładny co do godziny, bo sytuacja miała miejsce parę miesięcy temu.

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenie: w zeszłym roku raz po 40 surowych grzybków w obecności kolegi i drugi raz samotnie 70 suszonych. Pierwsza faza superpozytywna, natomiast druga mnie przerosła, miałem przez kilka miesięcy deprechę.


Najpierw chciałem się podzielić fantastyczną metodą na zarzucenie grzybów: bierzemy je do buzi i...żujemy przez 2-3 minuty, aż w ustach zostanie nam malutki sprasowany kawałeczek, który wypluwamy. Same korzyści:



  • Faza wchodzi po około 20 minutach

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Grzybowa polanka, samochód, nadmorskie miasteczko, wolne popołudnie spędzane z ziomkami, zero obowiązków, zero problemów, lekcje odrobione. ;)

Pisałem gdzieś już o tym, jednak myślę, że warto podzielić się swoją przygodą również tutaj.