REKLAMA
Jajko z narkotykową niespodzianką

W poniedziałkowe popołudnie policja w Błoniu zatrzymała dwóch mężczyzn. 19-letni Radosław R. miał przy sobie marihuanę, a 40-letni Paweł H. przechowywał amfetaminę w opakowaniach po... jajku-niespodziance.

Koka

Kategorie

Źródło

www.zw.com

Odsłony

2235
W poniedziałkowe popołudnie policja w Błoniu zatrzymała dwóch mężczyzn. 19-letni Radosław R. miał przy sobie marihuanę, a 40-letni Paweł H. przechowywał amfetaminę w opakowaniach po... jajku-niespodziance. W poniedziałkowe popołudnie policjanci z Babic postanowili skontrolować 19-letniego Radosława R., który na początku grudnia był już zatrzymany za posiadanie środków odurzających. Obserwowany mężczyzna wszedł do klatki schodowej jednego z błońskich bloków. Policjanci ruszyli za nim. Kontrola wykazała, że w kieszeni Radosława znajdowała się torebka z marihuaną. Gdy policjanci rozmawiali z 19-latkiem, podszedł do nich 40-letni Paweł H. i powiedział, że był tu umówiony z Radosławem. Policjanci postanowili skontrolować i jego. Nie posiadał przy sobie żadnych środków odurzających, ale czujność funkcjonariuszy wzbudziło jego nerwowe zachowanie. Podczas przeszukania mieszkania 40-latka okazało się, że jest on prawdopodobnie dealerem narkotyków. Policjanci znaleźli u niego amfetaminę spakowaną w 22 opakowania po jajkach-niespodziankach. Mężczyzna miał też w domu pistolet i ładunek prochowy nabojów karabinowych. Obu mężczyzn zatrzymano. Od wtorku funkcjonariusze będą prowadzić śledztwo, które pozwoli ustalić pochodzenie narkotyków. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

VK (niezweryfikowany)
"podszedł do nich 40-letni Paweł H. i powiedział, że był tu umówiony z Radosławem" Nie no kurwa do pieca z kretynem
marihuanista (niezweryfikowany)
Nie no kurwa, opakowanie po jajku niespodziance to zadna nowosc imbecyle japierdole
Anonimqwqq (niezweryfikowany)
"KInder niespodzianka taka mała a tak wiele radości" chciał bym żeby mama mi takie kupowała
Anonim (niezweryfikowany)
hahaha no i po chuj pierdolony debil podchodzil do psow. hahaha sam sobie narobil przypalu co za kretynnnnnnnnnn !!!
qio (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]hahaha no i po chuj pierdolony debil podchodzil do psow. hahaha sam sobie narobil przypalu co za kretynnnnnnnnnn !!![/quote} hehe może kretyn albo może przypierdolił jakieś kinder jajo wcześniej i to nie jedno pewnie
Anonim (niezweryfikowany)
Sami jesteście debile przecież koleś podbił bo zobaczył kumpla z dwoma typami na bank po cywilnemu
Anonim (niezweryfikowany)
Gdy policjanci rozmawiali z 19-latkiem, podszedł do nich 40-letni Paweł H. i powiedział, że był tu umówiony z Radosławem. Policjanci postanowili skontrolować i jego. Nie posiadał przy sobie żadnych środków odurzających, ale czujność funkcjonariuszy wzbudziło jego nerwowe zachowanie..... i dalej.... Podczas przeszukania mieszkania 40-latka okazało się, że jest on prawdopodobnie dealerem narkotyków..... Czyli, że co wyglądał im podejrzanie więc zrobili mu trzepanie mieszkania na chybił trafił?
Anonim (niezweryfikowany)
dokładnie tak... sam pewnie bym się przy podobne akcji zmarszczył i też by mi na chatę wjechali :-| pojeby...
Anonim (niezweryfikowany)
Dobrą fete tam mają teraz ;]
Anonim (niezweryfikowany)
hmmm ciekawi mnie ze nerwowe zachowanie i chate przeszukali....
Anonim (niezweryfikowany)
No właśnie, jaka jest podstawa prawna, która mówi, że na podstawie nerwowego zachowania można komuś wjechać na chatę.
dez (niezweryfikowany)
Podstawa jaka jest to nie wiem, ale praktyka jest taka, że wjechać Ci mogą przy dowolnie usprawiedliwionym 'podejrzeniu popełnienia przestępstwa'. Nawet jak wejdą siłą, np rozwalając Ci drzwi i nic nie znajdą, to możesz na drodze sądowej domagać się odszkodowania za zniszczenie drzwi. Ale jak znajdą cokolwiek (np. płytę z pirackim filmem ;) to już był uzasadnione przeszukanie.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Po spaleniu z dwoch jointow na 3 osoby bylem w super nastroju jak to zwykle bywa i mialem ochote sie bawic a ze byl to

piatek godzina wieczorna wiec zabrlame sie z kumplami na rave(tutaj tak zjest zwane techno party) wchodzac do klubu

mialem strasznego sraja bo przszukiwalo wszystkich 2 polijantow a kiedy jestes upalony jak swinia wydaje ci sie ze jestes

jednym wielkim jointem fifka kazdy moze poznac ze jestes spalony ale po zaaplikowaniu sobie kropelek do oczu czulem sie

  • Echinopsis Peruviana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

: Ja i mój zaufany towarzysz tripa. Wolne mieszkanie , przytulny i ciepły pokoik. Muzyka Psybient/Psychill dłuuuuga playlista.

GŁĘBOKA PODROŻ DO WNĘTRZA Z „PERUVIAN TORCH”- Heavy trip!

 Raport ten był pierwotnie mailem do przyjaciela , ale podrasowałem troszku i mam nadzieje ze nie będzie trudny w obiorze.

  • Efedryna

Przedstawiciele rasy ludzkiej :D : Global i Baryla


Lek: Tussipect (1szy raz)


Wczesniejsze osiagniecia: Marycha (dosc czesto), DMX (rzadko)


Wymiary :P


Global : Lat 15, 45kg


Turduj : Lat 15, 54kg


Miejsce pobytu: Chatka :P Baryli - starsi w domu.O godzinie 22:00 zarzucilismy karabinkiem po 10 tabsow ktore kupilismy w listku za 4,88 (dosc drogo) lek zapity duza iloscia

kawy i sprite'a.


  • LSD-25

Wstęp:

randomness