REKLAMA
Owocne przeszukanie

Narkotyki, sfałszowane dokumenty oraz zaświadczenia o zatrudnieniu in blanco odkryli policjanci w lokalu przy ulicy Bellottiego na Woli.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 29marca 2003

Odsłony

1730
Podczas przeszukania mieszkania oraz znajdującego się na klatce schodowej schowka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 40 gramów narkotyków, w tym marihuanę, amfetaminę i heroinę, oraz specjalistyczną wagę do ich porcjowania.

Funkcjonariusze zatrzymali też trójkę młodych ludzi, którzy w tym czasie znajdowali się w mieszkaniu: 22-letniego Krzysztofa S., jego rówieśniczkę Joannę B. oraz o rok młodszego Grzegorza J.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.


STAN

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Zaczęło się wszystko o godzinie 18:30 kiedy spotkałem się z kolesiem który miał dla mnie workeczek białego i woreczek zielonego. Spodziewałem się fajnej jazdy bo koleś zawsze ma fajny materiał, ale wszystko i tak przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tak przy okazji to powiem jeszcze, że praktycznie wszystkie osoby biorące udział w tej jeździe miały około dwóch tygodni przerwy w paleniu (bo nie liczę świństwa z wrocławskiej Bramy Oławskiej czy Samego życia).

  • Dekstrometorfan


Substancja: DXM

Dawka: 750 mg (wg faq 3 plateau)

Metoda spożycia: doustnie

Doświadczenie: kodeina, morfina, LSD, grzybki, amfetamina, DXM, efedryna, opium, benzydamina, diacetylomorfina, LSA, alprazolam, amitryptylinum, klonazepam, wenlafaksyna, midazolam, medazepam, fluoksetyna, diazepam, fentanyl, halotan, tramadol

Set & setting: wieczór – dom – obecni starzy

Trip report:


  • Szałwia Wieszcza

Wszystko co napisalem, jest wylacznie fikcja literacka. Ofkoz. ;)

  • 25I-NBOMe
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Sylwester, działka, noc, bliscy znajomi. Nastawienie świetne - każdy liczył na kolorową noc sylwestrową, wśród bliskich osób.

To był koniec 2017 roku. Plany na tego skurwiałego sylwestra rysowały się już pół roku wcześniej - miało być legitne elesde, szampan i blanty podczas podziwiania fajerwerków i przebywania w grupie najlepszych z najlepszych. Osoba, która organizowała cały materiał to jebany kłamca i bajkopisarz, zamiast cudownego, bezpiecznego kwacha, zaserwował nam pierdolone nBomby. W bibie brało udział tylko 5 osób wraz ze mną - dwie dupy i trzech typów lubiących przypierdolić w melanż.

Czas start!

randomness