Owocne przeszukanie

Narkotyki, sfałszowane dokumenty oraz zaświadczenia o zatrudnieniu in blanco odkryli policjanci w lokalu przy ulicy Bellottiego na Woli.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 29marca 2003

Odsłony

1744
Podczas przeszukania mieszkania oraz znajdującego się na klatce schodowej schowka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 40 gramów narkotyków, w tym marihuanę, amfetaminę i heroinę, oraz specjalistyczną wagę do ich porcjowania.

Funkcjonariusze zatrzymali też trójkę młodych ludzi, którzy w tym czasie znajdowali się w mieszkaniu: 22-letniego Krzysztofa S., jego rówieśniczkę Joannę B. oraz o rok młodszego Grzegorza J.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.


STAN

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Powoje

Wiek: 18

Waga: 65kg

Doświadczenie: Alkohol, Marihuana, Haszysz, Mieszanki ziołowe(kilka razy i nigdy wiecej), Salvia Divinorum (1 raz)

Substancja: Ipomoea violacea "mexico", ok. 6-7g

Set & Settings: niedzielny wieczór, mój pokój, w nim na biurku komputer z dobrym nagłośnieniem :-D, stos książek, wygodny fotel i ja. Nastrój w porządku, od beztroski dzieliło mnie tylko przeczytanie streszczenia lektury, jednakże w głowie mojej zrodził się pomysł wypróbowania nasion wilca.

  • Ayahuasca

Dawka i substancja: 3-4 gramy ruty stepowej + 8-9 gramów mimozy hostilis
  • Marihuana
  • Tripraport

nastawienie na pisanie bloga, wieczór we własnym pokoju od godz. 23:30 do ok. 4:00 rano, cisza nocy zagłuszana losowo puszczaną muzyką z WMP.

 

           imiona są zmienione, blog napisany zanim poznałem tę stronę o trip-ach, napisany pod wpływem marihuany, jako relacja z sylwestrowego maratonu alkoholu i zioła. pozdrawiam. :

Sprawa na ogół wydawałaby się dość prosta… lecz niestety wyrywanie rzęs i brwi spowodowało ich wydłużenie i podkręcenie…

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM


poziom doświadczenia użytkownika: DXM pierwszy raz, poza tym feta, XTC, ganja, #, bieluń, Gałka, tussipect, pseudoefedryna.


dawka, metoda zażycia: 30 tab. Acodinu (450 mg DXM) "doustnie" :D


set & setting: ciekawy efektów


efekty (duchowe jak i rekreacyjne): póki nie wstałem z miejsca zajebiste :D