Owocne przeszukanie

Narkotyki, sfałszowane dokumenty oraz zaświadczenia o zatrudnieniu in blanco odkryli policjanci w lokalu przy ulicy Bellottiego na Woli.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 29marca 2003

Odsłony

1756
Podczas przeszukania mieszkania oraz znajdującego się na klatce schodowej schowka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 40 gramów narkotyków, w tym marihuanę, amfetaminę i heroinę, oraz specjalistyczną wagę do ich porcjowania.

Funkcjonariusze zatrzymali też trójkę młodych ludzi, którzy w tym czasie znajdowali się w mieszkaniu: 22-letniego Krzysztofa S., jego rówieśniczkę Joannę B. oraz o rok młodszego Grzegorza J.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.


STAN

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Kokaina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie, po alkoholu, u przyjaciela na domówce

Trzy drinki wypite, godzinę od rozpoczęcia spotkania ziomal wyciąga pazłotko, w którym jest koko.

Posypał cztery kreski w kuchni, każdy sobie zajebał, ja najmniejszą, choć nakłaniał mnie, żebym skusił się na dużo większą, heh. Dobrze, że rozsądek starego ćpuna wie swoje- doświadczony licznymi bad tripami z powodu wysokich dawek mózg mówił mi- zaczynaj powoli.

Ssssssppppp! Wyciągnięta. Wracam do salonu, gdzie znajduje się większość imprezowiczów. I co, to już działa? Chyba nic nie czuję, heh.

  • Metkatynon
  • Przeżycie mistyczne

Za pozwoleniem autora wrzucam po delikatnej korekcie opis ostatnich wydarzeń:

Postaram się tu opisać w kolejności zdarzenia, o których po wytrzeźwieniu wiem, że to już była psychoza. Wcześniej były halucynacje itd. ale tylko po injekcji stima.

  • Chinina
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Dobre samopoczucie, melancholijny dzień w sposób urokliwy, bez większych oczekiwań. Miło spędzony dzień z narzeczoną.

14:00
Ruszyłem z narzeczoną na polowanie do aptek. Panie farmaceutki jak zwykle życzliwe i pełne pomocy. Acodinu nie było, poszliśmy w zamienniki.
14:15
Wszystko kupione. Względem aptek. Trzeba kupić należytą popitkę do tabletek. Bio-chemia, medycyna, farmacja zawsze były mi bliskie. Z tego względu zdecydowaliśmy się kupić tonic z chininą. Atrakcyjnym wydawało mi się połączenie chininy z DXM.
14:30