REKLAMA
Mieszkańcy USA za liberalizacja prawa

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

Tagi

Odsłony

1915

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

W Alasce zgłoszona propozycja abolicji prohibicji konopi i zastąpienia jej prawną regulacją także odnotowała nowy rekord - 42% głosów za - wyprzedzając tym samym poprzednią próbę w Alasce, Newadzie, Kalifornii i Oregonie, w żadnym z tych stanów nie zanotowano większego poparcia niż 41%. I chociaż finalnie nie udało się w Alasce zalegalizować konopi to jednak stale rosnące poparcie w tym i innych stanach pokazuje, iż lada dzień w którymś z bardziej liberalnych stanów Wschodniego lub Zachodniego Wybrzeża dojść może do uregulowania handlu konopiami.

Próby zastąpienia prohibicji za pomocą regulacji odniosły spory sukces w Oakland, gdzie wprowadzono uchwałę (za 64%, przeciw 36%) która zobowiązuje wsparcia idei opodatkowania i regulacji rynku konopi w Kalifornii oraz czyni przestępstwa stosowania konopi najniższym priorytetem dla policji z miasta Oakland. W Ann Arbor, Michigan, głosujący zdecydowanie wsparli medyczne konopie, za 74%, przeciw 26%. W sierpniu, podobnie zdecydowano w Detroit, za 60%, przeciw 40%. Głosujący w Columbi, Missouri, zaakceptowali dwie uchwały, medyczne konopie wsparło 69% przeciw 31%. Drugą propozycje, zastąpienia więzienia za posiadanie konopi na własny użytek, za pomocą grzywny do 250$ wsparło 61% głosujących. W Massachuset głosujący zatwierdzili 12 z 12 referendów doradczych w sprawie reformy polityki kontroli konopi: pięć za medycznymi konopiami, sześć wspierających uczynienie posiadania konopi wykroczeniem karanym za pomocą mandatu, oraz jedno wspierające opodatkowanie i regulowanie rynku konopi.

"Dzień Wyborów był wielkim dniem dla reformy polityki konopi" powiedział Rob Karpia, dyrektor MPP." Zatwierdzenie inicjatywy w Motanie czyni ten stan dziesiątym, który zezwala pacjentom na posiadanie, używanie i hodowanie konopi dla celów medycznych. Głosujący w przynajmniej 16 na 17 miast wsparło medyczne konopie lub rozszerzyło reformę polityki kontroli konopi". Do 10 stanów, które obecnie zezwalają na stosowanie medycznych konopi należą Alaska, Kalifornia, Kolorado, Hawaje, Maine, Motana, Newada, Oregon, Vermont i Waszyngton. "Z lekcji, którą dał nam Dzień Wyborów wynika, iż inicjatywy wsparcia medycznych konopi na lokalnym i stanowym poziomie zawsze przechodzą, lokalne inicjatywy zmniejszenia kar dla rekreacyjnych użytkowników konopi także uniwersalnie zostają zaakceptowane, dodatkowo zanotowaliśmy rekordowe wsparcie dla stanowej inicjatywy zakończenia wojny z konopiami", powiedział odnosząc się do inicjatywy na Alasce.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Oksybutynina
  • Pierwszy raz

Dom, później dwór i dom kumpla. Grudzień 2013, za oknem pada sobie śnieg, jest sobota. Nastrój dobry, chęć przetestowania czegoś nowego dodawała mi tyko zachwytu i coraz większej ciekawości efektów.

Trip raport był pisany na bieżąco. W domu znalazłem lek o nazwie "Driptane" zawierający oksybutyninę 5mg w tabletce.

Szybka googlownica, okazało się że substancja nie jest zbyt popularna wiec trzeba ją sprawdzić. Postanowiłem, że przetestuję ją następnego dnia.

12.49: Zarzucenie 3 tabletek Driptane (3x5mg), popite herbatą, zaraz po tym zjadłem obiad.

13.14: Odczuwam lekko zmieniony wzrok, obraz nieco się rozmazuje. Patrząc na zieloną ścianę mam wrażenie, jakby falowała.

  • Powój hawajski

Rozgryzlem, "wymemlalem" i polknolem 2g nasion, tzn 57 szt. Wydaje mi sie ze efekty byly tylko przedsmakiem mozliwosci ipomea. Zjadlem o godzinie 23 (teraz wiem ze za pozno) i poswiecilem sie studiowaniem syntezy MDMA, po ok 45 minutach (nie wiem dokladnie bo zegarek jak na zlosc mi wtedy zginal) literki z tekstu podskoczyly do gory, wykrecily dwa pirleciki i usiadly grzecznie z powrotem na miejscu, pomyslalem ze sie zaczyna, pogrozilem im palcem i kontynuowalem.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Miks

chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;)

To spotkanie planowaliśmy już od dłuższego czasu, w planach przybierało różne formy (mieliśmy różne pomysły na to co ćpać), jednak ostatecznie z braku środków i możliwości stanęło na tym że znowu będziemy truć się dxm. Przed wejściem do pociągu zaopatrzyłem się w przydworcowej aptece w dwie paczki Acodinu, mając też w kieszeni troszkę mj zakupionej dnia poprzedniego.

  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Nastawienie do palenia jak zawsze dobre, ale czułem lekkie poddenerwowanie, nastrój dobry. Działo się to w parku miejskim, sporo w nim ludzi, pogoda genialna - bardzo ciepło, zero wiatru i chmur.

Zacznijmy może od tego, że cały trip spędzony był z moją lubą, którą tradycyjnie nazywać będę "X". W ramach wstępu wspomnę również o tym, iż za każdym razem po paleniu czułem się genialnie, opisywana przeze mnie sytuacja jest moim pierwszym (a był to mój +/- 30 raz) negatywnym wspomnieniem z tą substancją.

randomness