Mieszkańcy USA za liberalizacja prawa

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

Tagi

Odsłony

1916

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

W Alasce zgłoszona propozycja abolicji prohibicji konopi i zastąpienia jej prawną regulacją także odnotowała nowy rekord - 42% głosów za - wyprzedzając tym samym poprzednią próbę w Alasce, Newadzie, Kalifornii i Oregonie, w żadnym z tych stanów nie zanotowano większego poparcia niż 41%. I chociaż finalnie nie udało się w Alasce zalegalizować konopi to jednak stale rosnące poparcie w tym i innych stanach pokazuje, iż lada dzień w którymś z bardziej liberalnych stanów Wschodniego lub Zachodniego Wybrzeża dojść może do uregulowania handlu konopiami.

Próby zastąpienia prohibicji za pomocą regulacji odniosły spory sukces w Oakland, gdzie wprowadzono uchwałę (za 64%, przeciw 36%) która zobowiązuje wsparcia idei opodatkowania i regulacji rynku konopi w Kalifornii oraz czyni przestępstwa stosowania konopi najniższym priorytetem dla policji z miasta Oakland. W Ann Arbor, Michigan, głosujący zdecydowanie wsparli medyczne konopie, za 74%, przeciw 26%. W sierpniu, podobnie zdecydowano w Detroit, za 60%, przeciw 40%. Głosujący w Columbi, Missouri, zaakceptowali dwie uchwały, medyczne konopie wsparło 69% przeciw 31%. Drugą propozycje, zastąpienia więzienia za posiadanie konopi na własny użytek, za pomocą grzywny do 250$ wsparło 61% głosujących. W Massachuset głosujący zatwierdzili 12 z 12 referendów doradczych w sprawie reformy polityki kontroli konopi: pięć za medycznymi konopiami, sześć wspierających uczynienie posiadania konopi wykroczeniem karanym za pomocą mandatu, oraz jedno wspierające opodatkowanie i regulowanie rynku konopi.

"Dzień Wyborów był wielkim dniem dla reformy polityki konopi" powiedział Rob Karpia, dyrektor MPP." Zatwierdzenie inicjatywy w Motanie czyni ten stan dziesiątym, który zezwala pacjentom na posiadanie, używanie i hodowanie konopi dla celów medycznych. Głosujący w przynajmniej 16 na 17 miast wsparło medyczne konopie lub rozszerzyło reformę polityki kontroli konopi". Do 10 stanów, które obecnie zezwalają na stosowanie medycznych konopi należą Alaska, Kalifornia, Kolorado, Hawaje, Maine, Motana, Newada, Oregon, Vermont i Waszyngton. "Z lekcji, którą dał nam Dzień Wyborów wynika, iż inicjatywy wsparcia medycznych konopi na lokalnym i stanowym poziomie zawsze przechodzą, lokalne inicjatywy zmniejszenia kar dla rekreacyjnych użytkowników konopi także uniwersalnie zostają zaakceptowane, dodatkowo zanotowaliśmy rekordowe wsparcie dla stanowej inicjatywy zakończenia wojny z konopiami", powiedział odnosząc się do inicjatywy na Alasce.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

DES MOINES w stanie Iowa (10 Czerwiec 2002 roku, godzina 10:38)Dla obcych, Debra Breuklander wygladała na niezmordowaną samotną matkę trojga dzieci. Miała nienaganny dom na przedmiesciach zamieszkanych przez klasę średnią, doskonałą wiarygodność kredytową, była też przewodniczącą komitetu rodzicielskiego w szkole, do której uczęszczały jej dzieci.Była także uzależniona od metaamfetaminy i sprzedawała ją by związać koniec z końcem.  • Gałka muszkatołowa
  • Odrzucone TR
  • Problemy zdrowotne

Dobry chumor. Nadzieja na miły odjazd, pierwszy w życiu.

Piątek

  • Marihuana

Najdziwniejsze przeżycie miałem po zwykłym staffie.Nie wiem czy do tego było coś dodawane .

Kupiłem tego zielska zwykłą ,małą ćwiarteczke.Na więcej nie było mnie stać.Dwa bobki staffu kosztowały mnie 10 zl i niezły kat od dilera na temat jaki to jest dzis zajebisty towar.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Znajduje się w raporcie

Dawno mnie tu nie było i jakoś nie miałem ochoty zabrać się za raporty ale mam trochę czasu więc opowiem wam moje doświadczenia z wojownikami psylocybami. Opiszę tu 6 tripów - 3 samotne i 3 z towarzyszami oraz to jak na mnie wpłynęły.

Pierwsza wycieczka: 2G