REKLAMA
Mieszkańcy USA za liberalizacja prawa

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

Tagi

Odsłony

1915

WASZYNGTON - Co najmniej 17 na 20 inicjatyw złagodzenia polityki kontroli konopi zostało zaakceptowane podczas wyborów odbywających się 2 Listopada w Stanach Zjednoczonych.

W Alasce zgłoszona propozycja abolicji prohibicji konopi i zastąpienia jej prawną regulacją także odnotowała nowy rekord - 42% głosów za - wyprzedzając tym samym poprzednią próbę w Alasce, Newadzie, Kalifornii i Oregonie, w żadnym z tych stanów nie zanotowano większego poparcia niż 41%. I chociaż finalnie nie udało się w Alasce zalegalizować konopi to jednak stale rosnące poparcie w tym i innych stanach pokazuje, iż lada dzień w którymś z bardziej liberalnych stanów Wschodniego lub Zachodniego Wybrzeża dojść może do uregulowania handlu konopiami.

Próby zastąpienia prohibicji za pomocą regulacji odniosły spory sukces w Oakland, gdzie wprowadzono uchwałę (za 64%, przeciw 36%) która zobowiązuje wsparcia idei opodatkowania i regulacji rynku konopi w Kalifornii oraz czyni przestępstwa stosowania konopi najniższym priorytetem dla policji z miasta Oakland. W Ann Arbor, Michigan, głosujący zdecydowanie wsparli medyczne konopie, za 74%, przeciw 26%. W sierpniu, podobnie zdecydowano w Detroit, za 60%, przeciw 40%. Głosujący w Columbi, Missouri, zaakceptowali dwie uchwały, medyczne konopie wsparło 69% przeciw 31%. Drugą propozycje, zastąpienia więzienia za posiadanie konopi na własny użytek, za pomocą grzywny do 250$ wsparło 61% głosujących. W Massachuset głosujący zatwierdzili 12 z 12 referendów doradczych w sprawie reformy polityki kontroli konopi: pięć za medycznymi konopiami, sześć wspierających uczynienie posiadania konopi wykroczeniem karanym za pomocą mandatu, oraz jedno wspierające opodatkowanie i regulowanie rynku konopi.

"Dzień Wyborów był wielkim dniem dla reformy polityki konopi" powiedział Rob Karpia, dyrektor MPP." Zatwierdzenie inicjatywy w Motanie czyni ten stan dziesiątym, który zezwala pacjentom na posiadanie, używanie i hodowanie konopi dla celów medycznych. Głosujący w przynajmniej 16 na 17 miast wsparło medyczne konopie lub rozszerzyło reformę polityki kontroli konopi". Do 10 stanów, które obecnie zezwalają na stosowanie medycznych konopi należą Alaska, Kalifornia, Kolorado, Hawaje, Maine, Motana, Newada, Oregon, Vermont i Waszyngton. "Z lekcji, którą dał nam Dzień Wyborów wynika, iż inicjatywy wsparcia medycznych konopi na lokalnym i stanowym poziomie zawsze przechodzą, lokalne inicjatywy zmniejszenia kar dla rekreacyjnych użytkowników konopi także uniwersalnie zostają zaakceptowane, dodatkowo zanotowaliśmy rekordowe wsparcie dla stanowej inicjatywy zakończenia wojny z konopiami", powiedział odnosząc się do inicjatywy na Alasce.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Yerba mate

euforia, strach, przerażenie, paranoja, ciepło, miłość

Prolog

 • Metoksetamina
 • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

 • Marihuana
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Tytoń

Set: Trip z najlepszym przyjacielem (23 lata) oczekiwany przez cały weekend, pozytywne nastawienie na kolejne doświadczenie psychodeliczne, chęć wyłączenia się z życia codziennego i przeżycia czegoś wyjątkowego. Setting: Pokój przyjaciela, obrzeża dużego miasta, miejsce sprzyjające, w domu obecni rodzice przyjaciela. Chłodna noc nadchodzącej wiosny.

Słowo wstępu

Od dłuższego czasu będąc zachwycony klimatem psychodelików, pomimo niewielkiego doświadczenia ze względu na różnorodność, ale za to licznych spotkaniach z THC, postanowiłem opisać Wam moje ostatnie przeżycie z ową substancją.

 • Dekstrometorfan

Substancja: 750mg bromowodorku dekstrometorfanu w tabletkach po 15mg

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), Etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Magiczna polanka w lesie otoczona zewsząd drzewami, wnętrze fiata 126p, dom T

Towarzysze podróży: A (600mg), S (450mg), T (trzeźwy opiekun)

randomness