Wirginia. Pierwszy stan amerykańskiego Południa legalizuje narkotyk

Od 2024 w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę. Warunkiem jest to, że będą mogli zrobić to tylko dorośli.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

50

Od 2024 w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę. Warunkiem jest to, że będą mogli zrobić to tylko dorośli.

Obie izby parlamentu Stanów Zjednoczonych orzekły niemal jednogłośnie, że od 2024 roku w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę w celach rekreacyjnych. Staje się tym samym pierwszym stanem Południa USA, w którym będzie dostępna taka możliwość.

Oprócz niej, jeszcze 15 innych stanów Ameryki dopuszcza legalne spożycie marihuany, głównie z Północy i Środkowego Zachodu USA. To samo tyczy się również dystryktu Kolumbia. W 34 stanach legalna jest medyczna marihuana.

Pierwszy był Nowy Jork, dekryminalizując posiadanie małych ilości w 1977 roku. 6 listopada 2012 roku Waszyngton stał się pierwszym stanem legalizującym zażywanie marihuany nie tylko w celach medycznych. Od 1 stycznia 2014 roku marihuana stała się legalna również w stanie Kolorado.

Teraz ustawa oczekuje jedynie na podpis gubernatora Wirginii, demokraty Ralpha Northama. Gubernator zapowiedział już, że ją podpisze.

Ta ustawa już od dawna miała być priorytetem dla demokratów ze stanu Wirginia ze względu na chęć zakończenia dyskryminacji Afroamerykanów w tej dziedzinie pod rządami do tej pory obowiązujących przepisów.

Już cztery kolejne stany chcą zalegalizować marihuanę dla dorosłych: New Jersey, Arizona, Montana, i Południowa Dakota. Ma się to stać jeszcze przed końcem 2021 roku - w listopadzie.

Oceń treść:

Average: 9.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Areca catechu (palma arekowa, betel)

substancja : 1 łyżka od herbaty startego orzecha palmy betelowej +1 łyżka od herbaty sody oczyszczanej + szklanka wody


doswiadczenie : coraz to większe ;)
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Tak naprawdę to była moja pierwsza substancja psychoaktywna jaką w życiu zażyłem..Szczerze to nastawienie miałem na śmiechawę itp, a nie wiedziałem nawet ile ta substancja trzyma, jaki ma skład i co powoduje..

Bardzo długo się namyślałem czy opisać ten trip, a wydarzył się on bardzo bardzo dawno, widać po doświadczeniu... Dodam że mało z tego pamiętam, ale i tak zostanie to ze mną do końca życia.

Południe: Ja, kumpel B, kumpel M. Załatwiłem 13zł i chciałem skonsumować pierwszego dopalacza i mieć pierwszą porządną fazę... Kumpel M mówił, że poskładam się tym w uj bo przedtem paliłem tylko siejkę i w ogóle nie mam expa. Nie słuchałem go, ale on miał 18 lat, więc kupił nam owy dopalacz ,,konkret'' i dał radę, żebyśmy nie palili tego od razu na dwóch, bo źle może się stać..

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

W momencie zażywania:Toaleta w Galerii Handlowej. Jak już zaczął się trip:Dom moich dziadków, potem własny dom. Nastawienie dobre, jak zwykle gdy brałem kodeine,po raz drugi 600mg po prostu musiałem zaspokoić głód.

16:00:

Mając przy sobie czterdzieści złoty wychodze z domu, z zamiarem odwiedzenia znanych mi już aptek i zakupienia mojego ulubionego Thiocodinu.
Pierwsza apteka,wchodze i Pani za ladą się pyta:"To co zawsze", ja odpowiadam krótkim "Tak", kłade pieniądze na lade wychodze>.

Dalej prawie taka sama sytuacja.

16:40

Wchodze do tłocznej galerii, ide do kabiny dla niepełnosprawnych ponieważ jest zamykana na klucz i jest jednoosobowa, z blistra wyciągam 10 tabletek Thiocodinu, i wrzucam je do buzi następnie zapijając colą, czynność powtarzam 4 razy.

  • Szałwia Wieszcza

heyzaładowałem bongazapaliłem. zwykła zapalniczką.chmurajeb do balona, bo się dymi na maxa...kolejny buch