Wirginia. Pierwszy stan amerykańskiego Południa legalizuje narkotyk

Od 2024 w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę. Warunkiem jest to, że będą mogli zrobić to tylko dorośli.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

41

Od 2024 w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę. Warunkiem jest to, że będą mogli zrobić to tylko dorośli.

Obie izby parlamentu Stanów Zjednoczonych orzekły niemal jednogłośnie, że od 2024 roku w stanie Wirginia będzie można legalnie kupić marihuanę w celach rekreacyjnych. Staje się tym samym pierwszym stanem Południa USA, w którym będzie dostępna taka możliwość.

Oprócz niej, jeszcze 15 innych stanów Ameryki dopuszcza legalne spożycie marihuany, głównie z Północy i Środkowego Zachodu USA. To samo tyczy się również dystryktu Kolumbia. W 34 stanach legalna jest medyczna marihuana.

Pierwszy był Nowy Jork, dekryminalizując posiadanie małych ilości w 1977 roku. 6 listopada 2012 roku Waszyngton stał się pierwszym stanem legalizującym zażywanie marihuany nie tylko w celach medycznych. Od 1 stycznia 2014 roku marihuana stała się legalna również w stanie Kolorado.

Teraz ustawa oczekuje jedynie na podpis gubernatora Wirginii, demokraty Ralpha Northama. Gubernator zapowiedział już, że ją podpisze.

Ta ustawa już od dawna miała być priorytetem dla demokratów ze stanu Wirginia ze względu na chęć zakończenia dyskryminacji Afroamerykanów w tej dziedzinie pod rządami do tej pory obowiązujących przepisów.

Już cztery kolejne stany chcą zalegalizować marihuanę dla dorosłych: New Jersey, Arizona, Montana, i Południowa Dakota. Ma się to stać jeszcze przed końcem 2021 roku - w listopadzie.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Miałem bardzo sceptyczne podejście co do tego, czy to w ogóle zadziała. Eksperymenty z olejem z CBD wymagały ogromnych ilości żeby poczuć działanie uspokajające

Domyślam się że tytuł mógł skusić i z góry mówię że to nie clickbait. Jeżeli zawartość THC w roślinie nie przekracza 0.2%, to możemy sobie z nią robić co chcemy. Od pewnego czasu tego typu produkty stają się coraz to bardziej popularne i obok ciasteczek, kremów, lizaków itd, na rynku ukazały się nawet susze, które można palić. Ale skoro nie ma THC, to pewnie nic nie da, prawda? Otóż nic bardziej mylnego.

  • LSD

Pamiętam mojego pierwszego kwasa - czarny kryształ, na którego namówił mnie J. Bardziej się bałam, niż chciałam rzeczywiście spróbować. Pamiętałam niektóre bad tripy grzybowe, poza tym mam paranoiczno-histeryczną osobowość i bardzo często sama sobie coś wkręcam ;-)

Pojechałam do J. Zjadłam ową magiczną czarną kropeczkę [J.też wziął] i czekam. Niebieskie światełko, muzyczka, dom, `strażnik`J. obok [na wypadek Panicznej Paranoi] - niby komfort, ale czułam się spięta. Nie znałam J. zbyt dobrze, byłam trochę zasznurowana.

  • Gałka muszkatołowa

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Przeżycie mistyczne

Chęć przeżycia czegoś nowego, przyjazd przyjaciółki z nad morza, podekscytowanie, lekki strach. Otoczenie: Grupka bliskich przyjaciół dom, osiedle Wakacje, przyjechała do mnie przyjaciółka z nad morza z którą planowałem pierwszy raz spróbować lsd jak też mdma. Nadszedł oczekiwany przez nas wieczór.

Historia ta jest z przed paru miesięcy postanowiłem ją opisać gdyż było to bardzo niezwykłe przeżycie dla mnie jak też jestem teraz osobą bardziej doświadczoną.

Myślę że naprawdę warto jest przeczytać trip raport będzię on przestrogą jak też opisaniem czegoś naprawdę mistycznego.

 

Witam chciałbym opisać tutaj przebieg swojego 1 niezwykłego tripa który był nieplanowany aż tak, jak też jest to mój pierwszy trip raport.