Anglia: palacz konopi skarży policji na słabe ziele

Palacz marihuany został aresztowany po tym, jak poskarżył się policji, że sprzedano mu słabą trawę.

Tagi

Źródło

ENCOD

Tłumaczenie

Gobelek

Odsłony

907

Palacz marihuany został aresztowany po tym, jak poskarżył się policji, że sprzedano mu słabą trawę. Hans-Juergen Bendt z Darmstadtu, lat 52, złożył skargę na swojego dilera, gdy kupił od niego 7 uncji kompletnie nieciekawego haszu. Bendt miał sprzedawcy za złe, że ten odmówił mu zwrotu 270-ciu funtów które wydał na lewy haszysz. Lecz pomimo oficjalnego zażalenia, według którego Bendt miał stanowić ofiarę oszustwa opiewającego na narkotyk niedopuszczalnie niskiej jakości, policjant przyjmujący zgłoszenie odmówił wszczęcia postępowania, a zamiast tego wniósł oskarżenie wobec Hansa. Biedny, oszukany Anglik będzie teraz sądzony za kupno oraz posiadanie nielegalnej substancji narkotycznej.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT
  • Pierwszy raz

Otoczenie: Ciemny pokój z włączonym filmem. Umysł: Pozytywne nastawienie psychiczne , chęć przeżycia szalonej psychodelicznej jazdy. Pierwszy raz z tryptaminami.

Wzrost : 182cm    Waga : 85kg

 

To co przeżyłem pod wpływem tej substancji to częściowo masakra , piszę ten trip report by ostrzec o skutkach tej substancji tych którzy zamierzają to brać. Ogólnie dawka substancji którą wziąłem jest uznawana jako psychodeliczny hardcore.

 

  • Marihuana

To może ja też wam opiszę mojego badtripa, a właściwie to największy koszmar jaki w życiu przeżyłem. Wyjazd do domków letniskowych na kilka dni ze znajomymi, w kieszeni zajebiście mocny joint prosto z Holandii. Późny wieczór. Nie wypaliłem nawet połowy i już się zaczęło. Jeszcze jeden buch i odlot.


  • Chlorprothiksen

Substancja: CHLORPROTHIXEN SPOFA


Doswiadczenie: alkochol, ganja, kwasy, feta, efedryna, dxm, tabaka + wiele wynalazkow z apteki


Dawka: 4 x 50mg

  • Efedryna

nazwa substancji: tussipect
poziom doświadczenia: marihiuana kilkanaście razy, alkohol, tussi pierwszy raz
dawka: 4+2

metoda zażycia: doustnie
set & setting: szczęśliwa z powodu nadchodzącej wiosny, najedzona i może trochę nie wyspana. Spożywane w szkolnym kibelku zapijane Pepsi