REKLAMA
Anglia daje OK dla Rekreacyjnej Marihuany

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku...

Anonim

Kategorie

Źródło

drugpolicy.org

Odsłony

8094
Policja w Anglii, Walii oraz Północnej Irlandii otrzymała nowe wytyczne postępowania z użytkownikami konopi. Dzięki akceptacji Parlamentu, 29 Stycznia 2004 roku konopie zostaną reklasyfikowane jako narkotyk klasy C. W tym samym czasie w życie wejdą nowe wytyczne.

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku. Teraz prawo federalne uczyni to standardem w całej Wielkiej Brytanii. Dzięki nowym wytycznym policja na miejscu zdarzenia przekaże ostrzeżenie oraz skonfiskuje narkotyk.

Policja ciągle zachowa prawa aresztowania posiadaczy marihuany, jednakże uczyni to tylko w przypadku większych ilości. Ludzie którzy będą palić konopie otwarcie w miejscach publicznych lub w pobliżu dzieci mogą zostać aresztowani.

Dilerzy ciągle będą aresztowani i czeka ich ta sama kara jak poprzednio - do 14 lat więzienia.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

thcthcthc (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
dr Timothy Leary (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
.chudy. (niezweryfikowany)
"Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach " - no i tak powinno być!
piotr (niezweryfikowany)
zioło to natura, natura jest stworzona przez świat w którym mieszkasz to pal to
ChilliG (niezweryfikowany)
mieszkam w londynie i w kuchni squatu mam zajebista hodowle, zadnych ograniczen. wczoraj mnie udupila policja bo nie mialem biletu, spisali, wyruchali, maja moj adres wiec jesli cos...ale w imie wolnosci i do ganji milosci, nie przestane ulepszac swiata...high regards, pokoj ludziom dobrej woli.
Maslak (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
ChilliG (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
PAULINKA (niezweryfikowany)
CHCE BYĆ RASTA GIRL!!! <br>
PAULINKA (niezweryfikowany)
IDE DO MOJEGO 100 % RASTY <br>JUŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ <br> KOCHAM LUDZI I BOJE SIĘ O NICH <br>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Mam do was pytanie. ostatnio byłem w angli na 2 tygodnie i niestety ostatniego dnia zostałem przefiskany na dworcu przez policje znaleźli trochę blantów jednakże w ilościach nieprzekraczających normy, spisali raport i puścili. I z tą sytuacją wiąże się moje pytanie czy mam uprzedzić zanjomych że przyjdzie jakiś raport pocztą czy nioc takiego nie wysyłają?</p><p>Z góry dzięki za odp.</p>
syncro
<p>To tylko <em>cannabis warning</em>, nic nigdzie nie przyjdzie.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony


substancja: muchomór czerwony.

dawka: połowa porcji z jednego dużego kapelusza i trzech małych

set: kwadrat, nocmiałem wątpliwości czy dobrze ususzyłem grzybki, w końcu śmiertelność wynosi 5%....zmielone muchomory wsypałem do połowy szklanki kubusia, wymieszałem i wypiłem, kubuś skutecznie zniweczył smak. Dojadłem tabletke ranigastu. Godzina 23.30


  • Inne

Jakiś czas temu wpadło mi ręce 1g MXE. Czekałem dosyć długo, a w necie nie ma zbyt obszernych infaormacji na ten temat. Akcja ma się na domówce u znajomych w częściowej konspiracji, bo nie wszyscy muszą wiedzieć, leją się dobre trunki, gra muzyka jest luźno i przyjemnie. Dawek było kilka, po 30-100mg co na dodatek w połączeniu z alko było ewidentnym przedawkowaniem. Po ok 4 godzinach wyladowaliśmy z kumpelą na ulicy, dobijając się do wszystkich drzwi w zasięgu (była 2 w nocy!), potrafiąc wydobyć z siebie jedynie miarowe buczenie:D.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

na początku dom, potem las; wieczór i noc z 29 na 30 grudnia 2009; nastawienie pozytywne

Jadłem ja, mój brat i kumpel. Dla mnie i brata to był pierwszy raz, kumpel jadł już parę razy. Zdecydowaliśmy jeść po półtora kartonika na głowę. Około 18:00 wrzuciliśmy pod język i czekaliśmy na efekty, rozmawiając. Po około 50 minutach wokół ekranu monitora zacząłem widzieć lekką poświatę. Kumpel powiedział, że po tym zwykle poznaje, że zaczyna się luta. Mieliśmy już wychodzić, a tu dzwonek do drzwi. Kumpel mówi "cinżko". Bo już zaczęła się niemała śmiechawka. A ja twardo, idę otworzyć. To dozorca, rozdający jakieś kartki. Mówi mi, żebym się wyraźnie podpisał.

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

jako że decydującą rolę odegrały okoliczności, to by dowiedzieć się o nich, proszę o przeczytanie moją skromną relację poniżej;

Opowiem Wam dziś o tym jak S&S wpływają na opiat, jakim jest kodeina. Będzie to mój dziewiczy opis przeżyć, gdzie głównym elementem będą okoliczności, które doprowadziły do stanu opisanego w kolejnych wersach. Proszę więc o zrozumienie dla mnie, jako początkującego.

randomness