REKLAMA
Anglia daje OK dla Rekreacyjnej Marihuany

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku...

Anonim

Kategorie

Źródło

drugpolicy.org

Odsłony

8102
Policja w Anglii, Walii oraz Północnej Irlandii otrzymała nowe wytyczne postępowania z użytkownikami konopi. Dzięki akceptacji Parlamentu, 29 Stycznia 2004 roku konopie zostaną reklasyfikowane jako narkotyk klasy C. W tym samym czasie w życie wejdą nowe wytyczne.

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku. Teraz prawo federalne uczyni to standardem w całej Wielkiej Brytanii. Dzięki nowym wytycznym policja na miejscu zdarzenia przekaże ostrzeżenie oraz skonfiskuje narkotyk.

Policja ciągle zachowa prawa aresztowania posiadaczy marihuany, jednakże uczyni to tylko w przypadku większych ilości. Ludzie którzy będą palić konopie otwarcie w miejscach publicznych lub w pobliżu dzieci mogą zostać aresztowani.

Dilerzy ciągle będą aresztowani i czeka ich ta sama kara jak poprzednio - do 14 lat więzienia.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

thcthcthc (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
dr Timothy Leary (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
.chudy. (niezweryfikowany)
"Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach " - no i tak powinno być!
piotr (niezweryfikowany)
zioło to natura, natura jest stworzona przez świat w którym mieszkasz to pal to
ChilliG (niezweryfikowany)
mieszkam w londynie i w kuchni squatu mam zajebista hodowle, zadnych ograniczen. wczoraj mnie udupila policja bo nie mialem biletu, spisali, wyruchali, maja moj adres wiec jesli cos...ale w imie wolnosci i do ganji milosci, nie przestane ulepszac swiata...high regards, pokoj ludziom dobrej woli.
Maslak (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
ChilliG (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
PAULINKA (niezweryfikowany)
CHCE BYĆ RASTA GIRL!!! <br>
PAULINKA (niezweryfikowany)
IDE DO MOJEGO 100 % RASTY <br>JUŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ <br> KOCHAM LUDZI I BOJE SIĘ O NICH <br>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Mam do was pytanie. ostatnio byłem w angli na 2 tygodnie i niestety ostatniego dnia zostałem przefiskany na dworcu przez policje znaleźli trochę blantów jednakże w ilościach nieprzekraczających normy, spisali raport i puścili. I z tą sytuacją wiąże się moje pytanie czy mam uprzedzić zanjomych że przyjdzie jakiś raport pocztą czy nioc takiego nie wysyłają?</p><p>Z góry dzięki za odp.</p>
syncro
<p>To tylko <em>cannabis warning</em>, nic nigdzie nie przyjdzie.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie dobre, lekka głowa, bez problemów dnia codziennego, godziny po południowe. Ławeczki na boisku do koszykówki obok szkoły. Na początku dwie osoby, później samotnie.

Na wstępie chciałbym się przywitać, jako że jest to mój pierwszy trip raport na tym portalu. Może to być dla wielu osób raport lekko chaotyczny – opracowałem sobie taki styl pisania że piszę tylko gdy palę, pozwalając płynąć myślom i od razu je zapisując, bez używania „backspac’a” – dlatego jest to raport na temat palenia, na temat którego można by napisać osoby raport „Jak pisałem raport, będąc kompletnie zjaranym” – Pozdrawiam serdecznie i miłego czytania (mam nadzieję.)

Płyniemy! 

  • Adrenalina

...

...

  • Grzyby halucynogenne

13.10.2007

Na początek powiem, że historia jest niepełna, nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie wielu szczegółów z rozmowy i przytoczę tutaj najlepsze sytuacje i miejsca z podróży.
Kolega zwany dalej Michał, załatwił 120 grzybków. Umówiliśmy się wstępnie na godzinę 10 kolejnego dnia.

Trip

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobry humor, przyjaźni ludzie.

Około godz. 11:00 łyknęliśmy z moim chłopakiem (K) po 30 tabletek acodinu. Mieliśmy zamiar zrelaksować się, leżąc, słuchając muzyki i rozmawiając. Jednak po jakichś 40 minutach, akurat wtedy, gdy DXM zaczynało działać, wpadł do nas kumpel (M) – totalnie zakręcony człowiek, etatowy osiedlowy leń, z którym można jednak konie kraść ;). Traf chciał, że akurat dzień wcześniej spróbował on pierwszy raz DXM – 450mg i spodobało mu się. Słyszał opowieści o efektach większych dawek i był ciekaw, ale bał się trochę eksperymentować sam.

randomness