Anglia daje OK dla Rekreacyjnej Marihuany

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku...

Anonim

Kategorie

Źródło

drugpolicy.org

Odsłony

8112
Policja w Anglii, Walii oraz Północnej Irlandii otrzymała nowe wytyczne postępowania z użytkownikami konopi. Dzięki akceptacji Parlamentu, 29 Stycznia 2004 roku konopie zostaną reklasyfikowane jako narkotyk klasy C. W tym samym czasie w życie wejdą nowe wytyczne.

Oficerowie w niektórych siłach aktualnie stosują pragmatyczne podejście i przymykają oko na ludzi posiadających małe ilości konopi dla własnego użytku. Teraz prawo federalne uczyni to standardem w całej Wielkiej Brytanii. Dzięki nowym wytycznym policja na miejscu zdarzenia przekaże ostrzeżenie oraz skonfiskuje narkotyk.

Policja ciągle zachowa prawa aresztowania posiadaczy marihuany, jednakże uczyni to tylko w przypadku większych ilości. Ludzie którzy będą palić konopie otwarcie w miejscach publicznych lub w pobliżu dzieci mogą zostać aresztowani.

Dilerzy ciągle będą aresztowani i czeka ich ta sama kara jak poprzednio - do 14 lat więzienia.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

thcthcthc (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
dr Timothy Leary (niezweryfikowany)
Coraz wiecej krajow dopuszcza posiadanie malej ilosci siuwaxu:)) Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko kiedy w tej pierdolonej Polsce cos ruszy?
.chudy. (niezweryfikowany)
"Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz policja ma nadzieje że zmiany te spowodują redukcje czasu które oficerowie spędzają na aresztowanie użytkowników konopi, co pozwoli im skupić się na bardziej poważnych sprawach " - no i tak powinno być!
piotr (niezweryfikowany)
zioło to natura, natura jest stworzona przez świat w którym mieszkasz to pal to
ChilliG (niezweryfikowany)
mieszkam w londynie i w kuchni squatu mam zajebista hodowle, zadnych ograniczen. wczoraj mnie udupila policja bo nie mialem biletu, spisali, wyruchali, maja moj adres wiec jesli cos...ale w imie wolnosci i do ganji milosci, nie przestane ulepszac swiata...high regards, pokoj ludziom dobrej woli.
Maslak (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
ChilliG (niezweryfikowany)
a tak w ogole jest tu jakis czat na zywo zeby pogadac o naszej wspolnej milosci???
PAULINKA (niezweryfikowany)
CHCE BYĆ RASTA GIRL!!! <br>
PAULINKA (niezweryfikowany)
IDE DO MOJEGO 100 % RASTY <br>JUŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ <br> KOCHAM LUDZI I BOJE SIĘ O NICH <br>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Mam do was pytanie. ostatnio byłem w angli na 2 tygodnie i niestety ostatniego dnia zostałem przefiskany na dworcu przez policje znaleźli trochę blantów jednakże w ilościach nieprzekraczających normy, spisali raport i puścili. I z tą sytuacją wiąże się moje pytanie czy mam uprzedzić zanjomych że przyjdzie jakiś raport pocztą czy nioc takiego nie wysyłają?</p><p>Z góry dzięki za odp.</p>
syncro
<p>To tylko <em>cannabis warning</em>, nic nigdzie nie przyjdzie.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

  • 4-HO-MIPT
  • Pozytywne przeżycie

Po szkole z dobrym tripowym kumplem pozytywne nastawienie, piękna pogoda wręcz idealna

Witam wszystkich zgromadzonych, siedze na przyjemnym afterglowie i podzielę się z wami moją dzisiejszą przygodą z królem homiptem.

Ja (V) i mój tripowy kumpel Grześ (Z) odbieramy nasze zielone tabletki od mojego znajomego.

  • Marihuana

Wrzucam tutaj zapiski, jakich dokonałem wczoraj w nocy podczas najlepszego tripa w moim życiu.

Ja: 21 lat, ok 75 kg, 178 cm wzrostu.

Doświadczenie: Haszysz, marihuana, leki przeciwbólowe na receptę mieszane z energy drinkami, alkohol.

S&S: moje mieszkanie, nastrój oczekiwania, to miał być zwykły trip po holandii, palilłem wcześniej już kilka razy i było fajnie, to jedyne, co mogę powiedzieć.

Całość tripa podzieliłem na akty(jak spisywałem na gorąco, nie teraz), są tam moje rozważania odnośnie, oraz to, czego doświadczałem w umyśle.

randomness