Marihuana będzie przeniesiona z kategorii B do C

Nowe wytyczne dla brytyjskiej policji zakładają, że policjanci nie powinni zatrzymywać posiadaczy niewielkich ilości marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

www.onet.pl

Odsłony

5678

Posiadacze marihuany "na własny użytek" powinni otrzymywać "słowne pouczenie", zaś narkotyk powinien być skonfiskowany cytuje wytyczne brytyjska gazeta, dodając, że ostrzeżenie nie będzie traktowane jako przestępstwo kryminalne.

Jednak policja nie będzie tak postępować we wszystkich wypadkach będzie zatrzymywać korzystających z narkotyku w miejscu publicznym, wielokrotnie notowanych narkomanów. Zatrzymywani będą także posiadacze konopi przebywający w pobliżu szkół, czy klubów młodzieżowych pisze "Daily Telegraph".

Nowe wytyczne są konsekwencją decyzji rządu, który zdecydował, że w klasyfikacji narkotyków marihuana będzie przeniesiona z kategorii B do C.\' Ma to zmniejszyć ilość procedur podejmowanych przez policję w przypadku zatrzymania posiadacza narkotyku.

Jednocześnie minister spraw wewnętrznych zaznaczył, że nie oznacza to zalegalizowania marihuany pisze "Daily Telegraph".

Źródło: Daily Telegraph, jkl /2003-09-12 (www.onet.pl)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Abdul (niezweryfikowany)
no tak świat idzie do przodu a polska sie cofa..czemu musimy zyc w tym popierdolonym kraju rządzonym przez skurwiałych pseudo katolików??!! tez bym chciał legalnie zajarc na jakies miejscówce!
pan kracy (niezweryfikowany)
no tak świat idzie do przodu a polska sie cofa..czemu musimy zyc w tym popierdolonym kraju rządzonym przez skurwiałych pseudo katolików??!! tez bym chciał legalnie zajarc na jakies miejscówce!
serfer (niezweryfikowany)
w sumie fajna sprawa tylko ze zalozmy zatrzymuja cie kolo szkoly z polowa gieta i juz jestes podejrzany o zmuszanie dzieci do palenia narkotykow, heh. ale i tka lepiej niz u nas... :/ <br>Ligalajz yt
xil (niezweryfikowany)
brawo dla tamtejszych politykow, to jest dobry krok w strone legalizacji ! wsumie to juz powinni powoli zaczac za jakis czas otwierac coffeeshoy u nich i by byla druga holandia :D do naszego ciemnogorodu niestety to nie dotrzec, przy tak wielkim popraciu dla leppera i reszty palantow to jest niemozliwe...
.chudy. (niezweryfikowany)
mam nadzieję, że inne państwa (w tym Polska) wezmą przykład z Angli...
wentek (niezweryfikowany)
wlasnie siedze w londynie drugi miesiac i tu naprawde jest pieknie :) pali sie bez zadnego stresu. kuzyna zawineli jakis czas temu jak mial przy sobie kilka gietuf i zwijal pod klubem. i co? dostal slowne pouczenie pana policjanta przez co zajelo jakies pool godziny ;). szkoda tylko ze zielsko stracil .... <br> <br>naprzod polsko :) &lt;podazaj za madrymi ...&gt;
Decard (niezweryfikowany)
tylko pozazdroscic jebakom :] teraz na bank jade do angli na wakacje nie ma bata
LaSziDo (niezweryfikowany)
z Millerem wam dadzą kurwa legalizacje - narkomana pałą!!!!
yupiter (niezweryfikowany)
Dlaczego w jednych krajach sie mysli i dokonuje postepow jak w Angli a w Polsce mafia oplacila delegalizace marysi. Przeciez mozna na tym zarobic wiecej. To jak by diler walowal gnojka na 20 zl zeby stracic pozniej dobrego kupca :)
Zajawki z NeuroGroove
  • KodeinaNazwa substancji: Fosforan Kodeiny
Poziom doświadczenia użytkownika: THC, benzydamina, tramal, aviomarin, gałka muszkatołowa, grzybensy, efedryna, DXM. Kodeina pierwszy raz
Dawka, metoda zażycia: 300 mg fosforanu kodeiny, doustnie ;)  • Dekstrometorfan

S&S : Droga na peron, Most.

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC.

Dawkowanie : Tussidex, 360 mg.

Chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy raz z czymś mocniejszym, wypadło na DXM.

Stoję z kumplem (nazwijmy go L.) w mało widocznym miejscu i połykamy. Najpierw on, 18 małych tabletek ląduje w żołądku, potem ja, popijamy sokiem i idziemy gdzieś usiąść.

Dzwonimy po następnego znajomego (a tego nazwijmy G.), przychodzi i razem wyruszamy w Dexową podróż.

  • Amfetamina
  • haszysz
  • Marihuana
  • Miks
  • Nikotyna

dość normalne nastawienie, minimalny strach przed nieznanym, otoczenie dobrych kumpli

Jest to mój pierwszy TR, jak i również pierwszy raz z wyżej wymienioną substancją. Liczę, że będzie się to przyjemnie czytało, a więc do rzeczy:

 

randomness