Marihuana będzie przeniesiona z kategorii B do C

Nowe wytyczne dla brytyjskiej policji zakładają, że policjanci nie powinni zatrzymywać posiadaczy niewielkich ilości marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

www.onet.pl

Odsłony

5678

Posiadacze marihuany "na własny użytek" powinni otrzymywać "słowne pouczenie", zaś narkotyk powinien być skonfiskowany cytuje wytyczne brytyjska gazeta, dodając, że ostrzeżenie nie będzie traktowane jako przestępstwo kryminalne.

Jednak policja nie będzie tak postępować we wszystkich wypadkach będzie zatrzymywać korzystających z narkotyku w miejscu publicznym, wielokrotnie notowanych narkomanów. Zatrzymywani będą także posiadacze konopi przebywający w pobliżu szkół, czy klubów młodzieżowych pisze "Daily Telegraph".

Nowe wytyczne są konsekwencją decyzji rządu, który zdecydował, że w klasyfikacji narkotyków marihuana będzie przeniesiona z kategorii B do C.\' Ma to zmniejszyć ilość procedur podejmowanych przez policję w przypadku zatrzymania posiadacza narkotyku.

Jednocześnie minister spraw wewnętrznych zaznaczył, że nie oznacza to zalegalizowania marihuany pisze "Daily Telegraph".

Źródło: Daily Telegraph, jkl /2003-09-12 (www.onet.pl)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Abdul (niezweryfikowany)
no tak świat idzie do przodu a polska sie cofa..czemu musimy zyc w tym popierdolonym kraju rządzonym przez skurwiałych pseudo katolików??!! tez bym chciał legalnie zajarc na jakies miejscówce!
pan kracy (niezweryfikowany)
no tak świat idzie do przodu a polska sie cofa..czemu musimy zyc w tym popierdolonym kraju rządzonym przez skurwiałych pseudo katolików??!! tez bym chciał legalnie zajarc na jakies miejscówce!
serfer (niezweryfikowany)
w sumie fajna sprawa tylko ze zalozmy zatrzymuja cie kolo szkoly z polowa gieta i juz jestes podejrzany o zmuszanie dzieci do palenia narkotykow, heh. ale i tka lepiej niz u nas... :/ <br>Ligalajz yt
xil (niezweryfikowany)
brawo dla tamtejszych politykow, to jest dobry krok w strone legalizacji ! wsumie to juz powinni powoli zaczac za jakis czas otwierac coffeeshoy u nich i by byla druga holandia :D do naszego ciemnogorodu niestety to nie dotrzec, przy tak wielkim popraciu dla leppera i reszty palantow to jest niemozliwe...
.chudy. (niezweryfikowany)
mam nadzieję, że inne państwa (w tym Polska) wezmą przykład z Angli...
wentek (niezweryfikowany)
wlasnie siedze w londynie drugi miesiac i tu naprawde jest pieknie :) pali sie bez zadnego stresu. kuzyna zawineli jakis czas temu jak mial przy sobie kilka gietuf i zwijal pod klubem. i co? dostal slowne pouczenie pana policjanta przez co zajelo jakies pool godziny ;). szkoda tylko ze zielsko stracil .... <br> <br>naprzod polsko :) &lt;podazaj za madrymi ...&gt;
Decard (niezweryfikowany)
tylko pozazdroscic jebakom :] teraz na bank jade do angli na wakacje nie ma bata
LaSziDo (niezweryfikowany)
z Millerem wam dadzą kurwa legalizacje - narkomana pałą!!!!
yupiter (niezweryfikowany)
Dlaczego w jednych krajach sie mysli i dokonuje postepow jak w Angli a w Polsce mafia oplacila delegalizace marysi. Przeciez mozna na tym zarobic wiecej. To jak by diler walowal gnojka na 20 zl zeby stracic pozniej dobrego kupca :)
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Kokaina
 • Pierwszy raz

Pozytywnie, po alkoholu, u przyjaciela na domówce

Trzy drinki wypite, godzinę od rozpoczęcia spotkania ziomal wyciąga pazłotko, w którym jest koko.

Posypał cztery kreski w kuchni, każdy sobie zajebał, ja najmniejszą, choć nakłaniał mnie, żebym skusił się na dużo większą, heh. Dobrze, że rozsądek starego ćpuna wie swoje- doświadczony licznymi bad tripami z powodu wysokich dawek mózg mówił mi- zaczynaj powoli.

Ssssssppppp! Wyciągnięta. Wracam do salonu, gdzie znajduje się większość imprezowiczów. I co, to już działa? Chyba nic nie czuję, heh.

 • 3-MeO-PCP
 • DOM
 • Miks

E. przyjechała do nas dzień wcześniej, byłam podekscytowana, bo bardzo dawno nie widzieliśmy nikogo z H. Nie, żebysmy chcieli widzieć zbyt wielu... Jednak E. bardzo lubimy, bo jest, powiedzmy, normalna, bezproblemowa i mamy wspólne zainteresowania. Nie, nie tylko dragi. :) Humor dopisywał, pogoda rownież. Nic, tylko pierdolnąc dawę!

 

 

Obudziliśmy się, nie tyle z planami, a z nadzieja raczej. Ta nadzieja nie byla zbyt duża, prz-najmniej u mnie - listonosze tak szybko nie przychodzą. A jednak nie zawsze mam pecha, bo przed poludniem przyniósł nam 100 mg 3-meo-pcp i 120 mg 3c-p. Dzień wcześniej coś tam już sobie wrzuciliśmy, E. nas poczęstowała, wiec tym bardziej zgrała nam się przesyłka w czasie, coby się odwdzięczyć.

 • Grzyby halucynogenne
 • Inne
 • Marihuana
 • Tripraport

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie był to mój pierwszy kontakt z psylocybina. Rok temu testowałem na sobie kołpaczki. Prawda jest, że mają śladowe ilości psylo, ale w większej ilości dają bardzo ciekawe efekty, ale do rzeczy...

W miniony weekend postanowiłem sprawdzić, jak działają Holenderskie magiczne trufle. Te, które przyjąłem w swoje ciało nosiły nazwę „Atlantis".
15 gram trufli, które to swoim wyglądem przypominają rodzynki w czekoladzie, a smakiem orzechy.

 • Ketamina
 • LSD-25
 • Przeżycie mistyczne

Dobry nastrój, ciekawość, puste mieszkanie w nocy, mistyczny klimat i muzyka

Wielokrotnie zabierałem się za pisanie tego raportu, mogło to być nawet kilkanaście razy, ale za każdym razem w końcu się poddawałem, usuwałem wszystko i wracałem do punktu wyjścia. Opisanie tego tripu w jakkolwiek spójny, nieimprowizowany sposób wydawało się niemożliwe już dzień po, dlatego ostatecznie decyduję się zamieścić wiadomości, które pisałem do znajomego bezpośrednio po „przebudzeniu się” z tripa, kiedy tylko jako tako odzyskałem świadomość tego kim jestem i gdzie się znajduję (po drobnych poprawkach).

randomness