Zmarł pięciolatek potrącony przez samochód

Zmarł pięcioletni chłopiec, który został w czwartek potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Kierowcę, w którego moczu znaleziono śladowe ilości marihuany, aresztowano.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

959
Zmarł pięcioletni chłopiec, który został w czwartek potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Kierowcę, w którego moczu znaleziono śladowe ilości marihuany, aresztowano. Chłopiec, który przebywał w szpitalu w stanie krytycznym, zmarł w piątek późnym wieczorem. W moczu zatrzymanego kierowcy wykryto śladowe ilości marihuany, co może świadczyć o tym, że kierował pod wpływem narkotyków. Pobrano mu krew do dalszych badań. Jeżeli potwierdzą one ten fakt, mężczyźnie grozić będzie nawet 12 lat więzienia - powiedział Jarosław Sykutera z biura prasowego KWP w Gdańsku. W piątek sąd aresztował sprawcę wypadku - 20-letniego kierowcę, mieszkańca Pruszcza Gdańskiego. Do tragedii doszło, kiedy matka z synami w wieku pięciu i sześciu lat przechodziła przez przejście dla pieszych w gdańskiej dzielnicy Orunia. Przed przejściem zatrzymała się ciężarówka. Kierowany przez 20-latka vw polo, poruszający się lewym pasem jezdni, minął ciężarówkę i najechał na kobietę oraz jej młodszego syna. Starszy chłopiec nie ucierpiał. Zatrzymany tuż po wypadku 20-latek ma prawo jazdy od miesiąca.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
jakie te narkotyki są zle !!! jezus maria ludzie przejedzaja sie nawzajem gdy je biorą. pieprzona propaganda, próba udownienia poraz kolejny że narkotyki zabijają. Ludzie patrz na to: Przez marihuana ona jest zla. Przez alkohol rocznie tysiace ludzi. o tym kochane spoleczenstwo nie pomysli...
Wania (niezweryfikowany)
Jechał pod wpływem. To czy jechał po chlaniu, czy po jaraniu nie ma znaczenia - ma znaczenia, że sie nawalił i zabił dziecko... Mam nadzieje że długo posiedzi.
Rejku (niezweryfikowany)
Na jakiej podstawie twierdzisz, że prowadził pod wpływem?
Anonim (niezweryfikowany)
Bo znaleziono śladowe ilości... Czasami kierowca (w szczegulności tak młody) nie jest w stanie zareagowac i nie potrafi przewidzieć róznych sytuacji na drodze. takze nie pierdolcie mi tu takich bzdur ze przez alkohol czy narkotyki bo mogło to sie zdarzyc bez tego i zdarza sie cały czas.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne


na poczatekdoswiadczenie (raczej male) - thc, tramal,kodeina, efedryna, bzd(prawie wszystkie), #, anafranil(tez w szpitalu).set&setting - szpital,oddzial dla psychicznie i umyslowo chorych;) nadzieja na wyleczeniedo szpitala trafilem na poczatku stycznia tego roku z powodu lękow, urojen i musu odstawienia bzd, ktorych bralem ostatnio az za duzo.


  • Amfetamina

Witam! Po moim debiucie w dziale XTC postanowiłem podzielic się moimi uwagami na temat amfetaminy. Ten TR będzie się nieco różnić od w/w, gdyż będzie spojżeniem (i próbą refleksji) na moją "karierę" z "białkiem" związaną. Jest to jedna z substancji, która potrafi na parę godzin zrobić z ciebie macho, inteligenta, człowieka stworzonego do imprez, doskonałego pracownika(wywiązującego się ze swoich obowiązków z nawiązką), dowcipnego człowieka będącego w centrum uwagi przy każdym spotkaniu z bliskimi, znajomymi, nieznajomymi.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: altWET

Substancja: Salvia Divinorum x10

Doświadczenia: Mary Jane, hasz, alkohol, extasy, jakieś dopalacze, amfetamina.

randomness