18-latek z marihuaną

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce: 10 czerwca 2008 roku około godz. 18:00 przy ul. Witosa w Ostrołęce policjanci Referatu ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii tut. komendy w toku czynności operacyjnych dokonali zatrzymania 18 letniego mieszkańca Ostrołęki.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1818
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce: 10 czerwca 2008 roku około godz. 18:00 przy ul. Witosa w Ostrołęce policjanci Referatu ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii tut. komendy w toku czynności operacyjnych dokonali zatrzymania 18 letniego mieszkańca Ostrołęki. Podczas kontroli osobistej u mężczyzny ujawniono pięć torebek strunowych z zawartością suszu roślinnego barwy zielonej. Badania wykazały, że znaleziony susz to marihuana. Osiemnastolatek został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w powyższej sprawie w kierunku art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii prowadzi Sekcja Dochodzeniowo Śledcza KMP W Ostrołęce .

Komentarze

GryzlliWeed (niezweryfikowany)
a odbieracie nam mozliwosc zycia, zarabiania i budowania przyszlosci.. PALIMY ale niczym od CIbie sie nie roznimy.. Sam idz do więzienia... za nic, za życia.. Policjancie, prezydencie.. Agencie..
POLAKOV (niezweryfikowany)
Gryzli pierdol sie na mozg
NIE (niezweryfikowany)
POLAKOV nie pi***ol bo sam znalazlbys sie w takiej sytuacji, nawet jezeli ktos podlozyl by Ci swinie to poszedlbys za kraty i Twoje normalne pełnoprawne życie można wtedy przekreślić.
GryzlliWeed (niezweryfikowany)
[quote=POLAKOV]Gryzli pierdol sie na mozg[/quote] Czloweiku nic co ludzkie nie jest mi obce, pewnie ze moge tylko nie na mozg tylko na Ciebie z literka W na poczatku, he he.. A zeby nie bylo offtopa to nie palisz pewnie, to tez jestes czlowiekiem i nie uwazaj sie za boga mowiac ze ja nie mage trepie..
Anonim (niezweryfikowany)
Ostatnio rzygac mi sie chce gdy słyszęten sposób mowy czy yto w tv czy w radiu - tzn ten sposob policyjny(slowa prceder, susz ird). Yukkkk!
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pozytywne przeżycie

pozytywne, zwyczajne

Siema dzisiaj chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym razem z N2o czyli podtlenek azotu, dodam jeszcze że jest to mój pierwszy raport więc sorry za wszelkie błędy. Od zawsze byłem ciekawy innych stanów świadomości i interesowałem się w temacie substancji psychoaktywnych, chciałem próbować róźnych nowych rzeczy jeśli chodzi o ten temat, w tamten dzień padło akurat na sprężone. 

  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

pozytywne nastawienie, ekscytacja. Niepewność i lekki strach. Bardzo chciałem doświadczyć halucynacji które odbiorą mi mowę, liczyłem na przyjaznego tripa bez szkieletów, zombie i innych straszydeł. Najdłuższą i najistotniejszą część tripa spędziłem w lesie. Wziąłem ze sobą tylko papierosy, wodę, coś do jedzenia i koc. Spotkałem (jak mi się wydawało) parę osób.

Halucynacje są dla mnie czymś naprawdę intrygującym. To z jednej strony duże pole do popisu wspaniałego organu jakim jest mózg, a z drugiej duża zagadka. Pod wątpliwość podchodzi czym jest świat i wszystko wokoło, gdy ich doświadczamy. Możnaby powiedzieć, że dla ludzi świat jest reakcją chemiczną w ich mózgach. Takie rozumowanie towarzyszyło mi przy podejmowaniu decyzji o zakupie opakowania tantum rosa po uprzednim przeszperaniu hypera i neurogroove.

 

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

  • Marihuana

Substancja: cannabis (1/3grama pachnącej, naturalnej marihuany).

W&N (Wystrój I Nastrój): początki jesiennej chandry gdzieś na bezdrożach.

Doświadczenie: cannabis, łysiczka lancetowata, chloroform, salvia i kilka innych dziwnych substancji.

Podobno "Polacy są tak agresywni, dlatego, że nie ma słońca" - coś w tym jest bo ilekroć przychodzi jesień nachodzi mnie wielka chandra. Co roku coraz mocniej czuję, że kolejnej zimy w naszym klimacie nie przetrzymam.

randomness