Ostatnio dodane

Typ Tytuł Autor Odpowiedzi Ostatni wpis
News Zlikwidowano wytwórnię polskiej heroiny. Anonim (niezweryfikowany) 28 luty, 2001 - 21:25
News Kolumbia: Przemytnicy zatrzymani. Anonim (niezweryfikowany) 28 luty, 2001 - 14:27
News USA: kokaina przemycana podziemnym tunelem. Anonim (niezweryfikowany) 28 luty, 2001 - 14:00
News Informacja mediów o akcji 'Łańcuch czystych serc'. Anonim (niezweryfikowany) 27 luty, 2001 - 18:54
News Ogólnopolska akcja przeciw zażywaniu narkotyków organizowana przez MONAR. Anonim (niezweryfikowany) 27 luty, 2001 - 08:30
News Proces przedszkolanki, która podawała dzieciom środki psychotropowe. Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 21:47
News Pies Straży Granicznej podczas wizyty w jednej z elbląskich szkół wyczuł narkotyki przy uczniu Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 21:34
News Ruszyła poradnia uzależnień. Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 21:23
News Austria: Przechwycono heroinę, wartą blisko 17 mln euro Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 21:10
News Dealerzy narkotyków z Koszalina zatrzymani Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 21:03
News Policjant kazał z ambony. Anonim (niezweryfikowany) 26 luty, 2001 - 08:49
News Dealer i jego klienci. Anonim (niezweryfikowany) 25 luty, 2001 - 20:43
News Marihuana przechwycona. Anonim (niezweryfikowany) 24 luty, 2001 - 19:42
News Fabryka amfetaminy na Podbeskidziu zlikwidowana Anonim (niezweryfikowany) 24 luty, 2001 - 14:07
News Meksyk: konfiskata ponad 7 ton marihuany Anonim (niezweryfikowany) 23 luty, 2001 - 09:37
News Spotkanie uczniów z więźniami-narkomanami Anonim (niezweryfikowany) 22 luty, 2001 - 22:50
News Spotkanie uczniów z więźniami-narkomanami Anonim (niezweryfikowany) 22 luty, 2001 - 22:50
News Irańska policja zatrzymała 4 tony narkotyków Anonim (niezweryfikowany) 22 luty, 2001 - 17:05
News Do 5 milionów Rosjan uzależnionych od narkotyków Anonim (niezweryfikowany) 21 luty, 2001 - 19:41
News Do 5 milionów Rosjan uzależnionych od narkotyków Anonim (niezweryfikowany) 21 luty, 2001 - 19:41
News Łódź: Proces o przemyt do Polski niemal pół tony marihuany Anonim (niezweryfikowany) 20 luty, 2001 - 12:06
News Hiszpania: przechwycono pięć ton kokainy. Anonim (niezweryfikowany) 20 luty, 2001 - 11:59
News Kotański krytykuje akcję poszukiwania narkotyków w szkołach Anonim (niezweryfikowany) 20 luty, 2001 - 11:48
News Kolumbia: armia rozbija sieć narkotykową. Anonim (niezweryfikowany) 19 luty, 2001 - 19:28
Artykuł LSD w psychoterapii Anonim (niezweryfikowany) 19 luty, 2001 - 09:41
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Po bardzo pozytywnych efektach pierwszego grzybienia, które miało miejsce 8 dni wcześniej (!), pragnienie poznania się jeszcze bliżej z działaniem grzybów wzięło górę nad rozsądkiem, który nakazywał siedzieć spokojnie na dupie. Podróż odbywała się jak zwykle w zaciszu własnego, zamkniętego na klucz pokoju, samotnie. Przesłanki o możliwych niedogodnościach (hałasy z zewnątrz, jak również brzydka pogoda, która zawsze źle na mnie wpływa) zostały całkowicie zignorowane. Miejscówka ogarnięta, porządeczek, herbatka pod ręką i muzyczka na każdą okazję gotowa na kompie. Wolny dzień, brak zobowiązań względem pracy itp.

Jak wspomniałam wyżej, moje pierwsze grzybienie miało miejsce 8 dni wcześniej i to nie jego ma dotyczyć ten raport jednak dla całościowego spojrzenia na sprawę, czuję się w obowiązku przytoczyć w skrócie pewne kwestie. Jednak, żeby wszystko trzymało się kupy, muszę cofnąć się jeszcze bardziej.

  • Szałwia Wieszcza

wiek: 26


doświadczenia:

MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie, nalewki, ciasta itp) XTC duuuzo, SPD kiedyś dużo teraz wogóle, LSD ok 20-30razy (papiery i kryształy), grzyby-łysiczki, kołpaczki, mexicana ze smartshopów w NL, muchomory, bieluń(1 jedyny raz), pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol, syntetyczna meskalina, kava-kava, eter, kokaina, crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )



  • 2C-B
  • Tripraport

Psycha good, siedzę jedynie z ziomkiem u niego, podnieceni nowymi tabsami. Oczekujemy od nich dość mocnych visuali i generalnie działania - jak to ludzie ujmują - coś pomiędzy MDMA a LSD.

T+0

Ziomek walnął dwie ultra linie z tabsa (szara Zelda Moonface 24mg) i mówi, że nak*rwia. Pobiegł do zlewu. No to chyba pora na mnie. Walę pierwszą - od razu spływ. Też biegnę do zlewu. Przez 2-3 minuty walczę ze spływem - ile bedę się męczyć, idę zrobić drugą krechę. Gotowe. Szybciej do zlewu nie biegłem chyba nigdy. Odruchy wymiotne x1000 + plucie szarą pixą. Ziomek mówi że już coś czuje, ja tylko lekką stymulację.

T+15

  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P