Ogólnopolska akcja przeciw zażywaniu narkotyków organizowana przez MONAR.

W Lublinie organizatorzy akcji liczą na kilkaset może kilka tysięcy ludzi.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/RMF 27.02.2001

Odsłony

1615
"Nie warto umierać przez narkotyki" - pod takim hasłem odbędzie się dziś akcja "Gwiaździsty Szlak Czystych Serc". Organizuje ją Monar.

W samo południe na ulice polskich miast wyjdą nauczyciele, młodzież, politycy, działacze społeczni - wszyscy, którzy są przeciwko zażywaniu narkotyków.

Według organizatorów tej akcji w Lublinie przyjdzie na nią kilkaset może kilka tysięcy ludzi. Będą nauczyciele, urzędnicy z kuratorium, przedstawiciele z ratusza. Jak powiedziała Iwona Sztajner z lubelskiego Manaru "chcemy jeszcze raz pokazać, że narkotyków brać nie warto, że narkotyki powodują uzależnienie, że z narkotykami to nie jest zabawa i tak naprawdę to narkotyki zaczynają nami rządzić".

Narkotyków nie można brać bezpiecznie. Szacuje się, że w polskich szkołach kontakt z narkotykami miało 50-70 procent uczniów. Jest to więc problem. Niestety dla wielu dyrektorów lubelskich szkół narkotyki to temat tabu.

Monar planuje utworzenie nowej organizacji pod nazwą "Ruch Czystych Serc", chroniącej młodzież przed zażywaniem środków odurzających, takich jak alkohol, narkotyki czy tytoń.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

  • Amfetamina


Nigdy Nie Ciagnelo Mnie Do Takich Rzeczy Jak Feta, Lsd Itp. Ale Oczywiscie Nadazyla Sie Okazja Zeby Sprobowac (Fety), Wiec Pomyslalam Czemu Nie. Bylam Przekonana Ze Nie Odczuje Niczego Niezwyklego. Przynajmniej Mialam Taka Nadzieje. Nie Bylo Duzo Towaru, Bylismy W Trojke I Bylo 1/4 Deel-Paka. Uformowalam Sobie Spora Kreske I Nie Zwazajac Na Moja Sluzowke Nosa Pociagnelam Jak Stary Cpun. Czasami Ciagne Tabake Wiec Nie Mialam Z Tym Problemu. Czekalam Na Efekty...


  • Szałwia Wieszcza

Wszystko co napisalem, jest wylacznie fikcja literacka. Ofkoz. ;)

  • DOC
  • Przeżycie mistyczne

Domowe zacisze w przyjaznej atmosferze

Informacja techniczna: karton z puli lubelskiej, z dodatkiem MAOI. Działanie:
t+1h – lekkie i bardzo subtelne efekty somatyczne, nie nazwałbym tego bodyloadem
t+1,5h – pierwsze oddychające przedmioty
t+7h – nadal bardzo silne CEVy, z poziomu 3
t+24h – powrót do trzeźwości (koniec „wszechświatowej harmonii”), ustanie efektów pobudzenia, możliwość zaśnięcia

Raport

Gdybyś mógł puścić Szopenowi jeden utwór, co by to było?

randomness