REKLAMA
Ogólnopolska akcja przeciw zażywaniu narkotyków organizowana przez MONAR.

W Lublinie organizatorzy akcji liczą na kilkaset może kilka tysięcy ludzi.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/RMF 27.02.2001

Odsłony

1608
"Nie warto umierać przez narkotyki" - pod takim hasłem odbędzie się dziś akcja "Gwiaździsty Szlak Czystych Serc". Organizuje ją Monar.

W samo południe na ulice polskich miast wyjdą nauczyciele, młodzież, politycy, działacze społeczni - wszyscy, którzy są przeciwko zażywaniu narkotyków.

Według organizatorów tej akcji w Lublinie przyjdzie na nią kilkaset może kilka tysięcy ludzi. Będą nauczyciele, urzędnicy z kuratorium, przedstawiciele z ratusza. Jak powiedziała Iwona Sztajner z lubelskiego Manaru "chcemy jeszcze raz pokazać, że narkotyków brać nie warto, że narkotyki powodują uzależnienie, że z narkotykami to nie jest zabawa i tak naprawdę to narkotyki zaczynają nami rządzić".

Narkotyków nie można brać bezpiecznie. Szacuje się, że w polskich szkołach kontakt z narkotykami miało 50-70 procent uczniów. Jest to więc problem. Niestety dla wielu dyrektorów lubelskich szkół narkotyki to temat tabu.

Monar planuje utworzenie nowej organizacji pod nazwą "Ruch Czystych Serc", chroniącej młodzież przed zażywaniem środków odurzających, takich jak alkohol, narkotyki czy tytoń.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

Paląc wcześniej stopniowo przekraczałem dawki, była to jak dotąd największa ilość wypalona w najkrótszym czasie. Nastawienie na przyjemną, daleką podróż. Sobotni wieczór.

Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce wiele czasu temu i to one skłoniły mnie do założenia konta na neurogroove. Zacząłem opis na hyperrealu pod wątkiem o fazach stulecia i w sumie " czemu by nie zrobić z tego TR". Wahałem się czy o tym pisać ponieważ gdybym nawet stworzył książkę na ten temat nie zdołałbym uchwycić nawet 1/10.000 tamtej fazy. Dlatego opisałem głowie początek.

 

  • 4-HO-MET

Wiek 34. Waga 65.

Doświadczenie: kofeina, etanol, nikotyna, MJ, LSD, psilocybe, amfa, Pixy?, Datura, Dragonfly, Pachanoi, kanabinole syntetyczne?, 4-HO-MET, 5-MeO-MiPT

  • Dekstrometorfan

Set & Settings: Właściwie żadne... Byłem chory i leżakowałem w łóżku z ciekawości zapodałem 450[mg]DXM i czekałem co będzie dalej ...

Substancja: 450 dxm.

Exp: Marihuana, Gałka muszkatołowa, Dekstrometorfan, Aviomarin

Waga i wiek: 21 lat, 60kg

TR:

Pierwszy kontakt z DXM, bardzo bardzo spontaniczny, co ma swoje plusy i minusy... miałem dużo szczęścia - bo nic w życiu nie przygotuje nas na takie wrażenia i taki stan świadomości jaki niesie ze Sobą Dekster.

  • Szałwia Wieszcza

Panna Salvia Divinorum"varium et mutabile semper femina"Wergiliusz


randomness