Meksyk: konfiskata ponad 7 ton marihuany

Do USA nie dotarły dwie ciężarówki z marihuaną.

Anonim

Kategorie

Źródło

poland.com/PAP

Odsłony

1951

Policja meksykańska skonfiskowała ponad 7 ton marihuany w północnej części kraju w pobliżu granicy z USA - poinformował w czwartek urząd prokuratora generalnego Meksyku. W trakcie rutynowej kontroli na postoju dla samochodów ciężarowych w stanie Kalifornia Dolna Północna policjanci znaleźli paczki zawierające 3700 kg marihuany. W drugiej akcji w graniczącym z Teksasem stanie Tamaulipas w ciężarówce przewożącej awokado znaleziono 3345 kg marihuany. Obu kierowców aresztowano.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

  • Dekstrometorfan


Ten konkretny trip nie miał być niczym szczególnym, byłem nastawiony na lekką i miłą wycieczkę w świat iluzji, zatopiony w dźwiękach niemożliwie pięknej w swej dokładności muzyki. Ale Wielki DextroMethophor chodzi swoimi ścieżkami i nie zważa na zabawnych mieszkańców jeszcze smutnej planety. Uznał, że dość już bycia miłym wujkiem i trzeba przykładnie ukarać tego, kto ośmiela się zakradać co noc każdego nowego miesiąca, od już dwóch z hakiem lat do jego transcendentnej rezydencji.


  • Efedryna
Nazwa substancji: Tussipect (efedryna)

Doświadczenia: to było dawno i nieprawda ;)

"Set & setting": rzeczywistość skrzeczy; za to sam w domu, dzień raczej leniwy i spokojny

Efekty: takie sobie

Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: uhm, i co jeszcze? No dobra, wyrosła mi dziewiąta szypułka na odwłoku ;)
  • Bad trip
  • Marihuana
  • Marihuana

myślałem, że marihuana na mnie nie działa XD

Nie umiałem się zaciągać, debile mi nie wytłumaczyli. Pytałem jak się to robi, o co chodzi, próbowałem np połykać dym... Słyszałem tylko "po prostu się kurwa zaciągnij!". A ja myślałem: "no przecież jak trzymam to w ustach, to ciągnę ten dym". Z powodu właśnie takich debili, którzy nie potrafili wyjaśnić, że chodzi o zassanie dymu z jamy ustnej do płuc, żeby mógł zadziałać... wierzyłem, że jestem odporny na marihuanę.