Policjant kazał z ambony.

Strzeż się, bo szatan czyha.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

2145
W niedzielę, w jednym z kościołów w Świebodzinie, w trzech mszach uczestniczył policjant, który z ambony mówił o zagrożeniach narkomanią i przestępczości z tym związanej.

Inicjatywa wypłynęła od księdza-dziekana jednej ze świebodzińskich parafii. W Świebodzinie w ostatnich latach zlikwidowano kilka plantacji konopi indyjskich. Zagrożenie narkotykami i przestępczością narkotykową jest więc w tym rejonie dość duże.

Inicjatywa zrodziła się podczas forum koalicji na rzecz bezpieczeństwa Świebodzina. Wzięli w nim udział samorządowcy, przedstawiciele policji i prokuratury oraz duchowieństwa.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • TramadolSpis tresci:  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Samochód w 5 osób, next stok narciarski na wichurze (południowy wschód Polski "Krzeszów", next znów samochód noc las i dom :). Nastrój - Szczęśliwi jak dzieci, dzień wolny od pracy i zmartwień. Wszyscy chcieliśmy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz pierwszy trip w plenerze z MXE. Muzyka W aucie Trance/Minimal/Ambient - Nastawienie tripa pod krajobraz i muzykę

Wrzesień

  • Gałka muszkatołowa
  • Przeżycie mistyczne

Wolna chata, jak zwykle optymistyczne nastawienie. Znałem już mniej więcej gałkę i wiedziałem, czego oczekiwać, a więc się nie bałem.

7:30- Łykam tabletkę Thermo Speed. Codziennie od tygodnia brałem 1-2 sztuki. Zjadam małą kanapkę.

8:20- Skonsumowałem jako prawdziwe śniadanie 70 gram gotowanej kaszy gryczanej. Nie chciało mi się kombinować.

  • Dekstrometorfan

Wiek: 17 lat

Exp: Alkohol(wiele razy),Marihuana, Gałka muszkatołowa, Kodeina

Set & Settings: Deszczowy, ponury wieczór. Pierwszy samotny trip, chęć przeżycia czegoś niesamowitego, poszerzenia horyzontów i nabrania dystansu do otaczającego świata ; ]

Substancje: DXM w postaci popularnych tabletek Acodin. Spożyte najpierw 5 x15mg("próba uczuleniowa") a po 4 h 25 x15mg. Łącznie: 450 mg(30 tabl)