Odzyskanie konta.

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 11 / / 0

Witam,

Chciałbym zapomniałem hasła do mojego konta o nazwie "Morfineusz", zapomniałem też hasła do emaila na który je zakładałem, bo od dłuższego czasu konta nie używałem, mogę podać komuś z administracji jakie hasło mniej-więcej było ostatnio ustawione z tego co pamiętam, albo mogę też odpowiedzieć na inne pytania mi zadane odnośnie tego konta, konto ma około 8lat i trochę postów i szkoda mi go, chciałbym odzyskać, prosiłbym administracje o pomoc w tej sprawie.
  • 9 / 2 / 0

Zapomniałem hasła ( zmieniałem kilka razy...) do konta virr . Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu .

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata