Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 25 / 2 / 0
Hey userzy powiedzcie mi jak domowym sposobem najszybszym i najprostrzym zapalic sobie metylofenidat bo czytałem o tym na necie ze idzie i podobno daje strzał lepszy ale nie wiem jak się za to zabrać mam nieograniczony dostęp do MPH więc sprobowal bym sobie czegoś takiego

Przeniesiono do działu metylofenidatu. taurinnn
  • 1327 / 141 / 8
wydaje mi się że tak jak wiekszość takich rzeczy. w jakiej masz formie MPH?
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 62 / 6 / 0
Z lufki takiej jak do DMT.
  • 256 / 8 / 0
Możesz znaleźć na YT własnoręcznie zrobiony sprzęt. Wyciągasz gwint z żarówki, wkładasz rurkę i lekko przypalasz w zasadzie to waporyzujesz podgrzewając żarówkę, wciągasz dym delikatnie przez rurkę. Ogólnie nie warto.
Uwaga! Użytkownik justrelax nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 594 / 35 / 0
nie próbowałem palić metylofenidadu tylko izopropylofenidat w meth pipe i paliło sie dobrze chociaż działanie dupy nie urywało
  • 2786 / 1537 / 34
To nie metamfetamina. Palić można ale to nie ma wtedy takiego efektu.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
  • 1305 / 162 / 0
02 kwietnia 2020justrelax pisze:
Możesz znaleźć na YT własnoręcznie zrobiony sprzęt. Wyciągasz gwint z żarówki, wkładasz rurkę i lekko przypalasz w zasadzie to waporyzujesz podgrzewając żarówkę, wciągasz dym delikatnie przez rurkę. Ogólnie nie warto.


Dokładnie tak ja próbowałem palić

Mam formę cr

Wrzucałem kapsułki do zerówki i grzałem te wypełniacze się zaczęły palić fakt MPH się zwapoeyzowal ( charakterystyczny żółty płyn ), i smak było czuć (paliłem iph podobny,), ale jest krótko i delikatnie i żarówka się nie nadaje do ponownego użycia bo pozostają spalone wypełniacze
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9 / 1 / 0
testowałem dla mnie mocna pizda ale trzeba zrobic z tego base nie polecam jestem wrakiem od 3 lat mam ciągla psychikę wjebalem 4500 mg i balem sie ze umrę w piątek i zajdlem 13 tabletek i mnie karetka wziela na noc i dzien na odtrucie odpuście sobie to gówno dziecia adhd aghaaa
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.