Talk - Rejestracja

Witaj na hyperreal.info - największym serwisie w polskiej Sieci poświęconym substancjom psychoaktywnym.

Przed rejestracją koniecznie przeczytaj Regulamin forum i pozostałych serwisów Hyperreala. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki Regulaminu i zobowiązujesz się stosować do jego ewentualnych zmian bez otrzymania dodatkowych powiadomień z naszej strony.

Zanim przejdziesz do następnej części rejestracji zastanów się dobrze nad loginem (nickiem), którym podpisywać będziesz swoje wypowiedzi, oraz adresem e-mail, którego będziesz używać. Login powinien być inny od używanych w pozostałych serwisach w internecie. Ponieważ nasz serwis jest największym tego typu w polskim internecie, niemal na pewno jest monitorowany przez służby w mundurach, bez mundurów (tajniaków) oraz padlinożerców (tzw. dziennikarzy). Uważaj co piszesz i robisz, aby nie stać się ofiarą prowokacji.

Do rejestracji nie używaj jednorazowych kont email, gdyż gdy zapomnisz hasła, bez działającego emaila, nie będziesz w stanie ponownie się zalogować i stracisz konto. W celu lepszego bezpieczeństwa, twojego i serwisu, wymagamy zmiany hasła co rok.

Zgadzasz się nie pisać wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze. Zgadzasz się, że hyperreal.info ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek lub post. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych i publikację wszystkich swoich wypowiedzi na licencji CreativeCommons BY 4.0. Zezwalasz na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie opublikowanych tekstów, pod warunkiem umieszczenia informacji o tobie jako twórcy: nicka z forum oraz odnośnika do serwisu hyperreal.info.

Administratorzy forum dokładają wszelkich starań, by dane te były bezpieczne. Pomimo tego redaktorzy i opiekunowie hyperreal.info nie odpowiadają za włamania, które mogą spowodować wykradzenie twoich danych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nie przekazuj na serwer informacji, których byś później żałował, albo którymi ktoś mógłby ci uprzykrzyć życie.