Talk - Rejestracja

Witaj na hyperreal.info - największym serwisie w polskiej Sieci poświęconym substancjom psychoaktywnym.

Przed rejestracją przeczytaj Regulamin forum. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki Regulaminu i zobowiązujesz się stosować do jego ewentualnych zmian.

Zanim przejdziesz do następnej części rejestracji zastanów się dobrze nad loginem (nickiem), którym podpisywać będziesz swoje wypowiedzi, oraz adresem e-mail, którego będziesz używać. Login powinien być inny od używanych w pozostałych serwisach w internecie.

Jeśli planujesz wysyłanie prywatnych wiadomości za pośrednictwem forum, pamiętaj, że Twój adres e-mail będzie widoczny dla odbiorcy. Zalecamy założenie osobnego, bezpiecznego konta pocztowego (np. na hushmail.com), z którego korzystać będziesz wyłącznie na forum.

Zgadzasz się nie pisać wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze. Zgadzasz się, że hyperreal.info ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek lub post. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych i publikację wszystkich swoich wypowiedzi na licencji CreativeCommons BY 3.0. Zezwalasz na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie opublikowanych tekstów, pod warunkiem umieszczenia informacji o tobie jako twórcy: nicka z forum oraz odnośnika do serwisu hyperreal.info.

Administratorzy forum dokładają wszelkich starań, by dane te były bezpieczne. Pomimo tego redaktorzy i opiekunowie hyperreal.info nie odpowiadają za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.