Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 355 • Strona 36 z 36
  • 120 / 31 / 0
Skoro mówisz, że na tej substancji był wysprzedawany Spice, to mi przypomniałeś daleką przeszłość. 2010r. Pamiētam, że były trzy wersję. Spice Gold w złocie, Spice Ice w srebrze i jakiś trzeci. Płaciłam 120zł za 3g. Byłam zachwycona tym środkiem, napewno tam siedziało jwh 210? Poniewaz dostępność powróciła sklepowo-netowa 20ojro/gram. Czy jakość ponownie powali na kolana? Hmmm. Podjąć próbę? Hmmm.
Przez 12lat przyzwyczaiłam się do sekatorów, wiązanych z fluorem ☺️☺️

5f-akb-47, gdzie się podziałeś skarbeńku
/ tęsknię nieprzerwanie /
RUCHAM KAŻDĄ DZIWKĘ
  • 564 / 52 / 0
Co jest kurwa nie tak?? Tldr: nje dzjala

Hey druids!
Got some jwh210 lately. Smoking coffeeshop weed only. Lighter+crack pipe filled up with 5-30!mgs of jwh210 w/no tollerance and…
Incoming heart hardbass, getting anxious of that starts to become an issiue ( still ntn compared to psyche-amph, pvx, meth, nep, oxy, bunch of mixed rc disso stims opio benzo caths empaths comedowns but still a struggle).
Should i change ROA to make it more enjoyable? Make own herb (which solvent, ethanol, spiryt)? Maybe its just not for me? Shitty batch?
No plug fam, ill prefer to stay clean at this point. Want to get from this substance the most joy it could bring to researcher. Just finish the bag, write stuff in NCV and thats pretyy all.
Predzej martwy niz slaby
  • 293 / 83 / 2
Mój pierwszy syntetyczny kannabinoid. Powiem że fajna substancja i wydaje mi się, że gdyby susz CBD pomoczyć w tym, to laik by nie skapnął się że coś jest nie tak. Wystraszyłem się potencjału uzależniającego, a dodatkowo ponoć przy tej substancji mogą wystąpić intensywne objawy odstawienne. Paliłem to codziennie około 10 dni i teraz jest mój drugi dzień całkowitej abstynencji od kannabinoidów i miałem dzisiejszej nocy poważne problemy ze snem.
  • 5689 / 1152 / 43
Normalka.
A to jest jeden z tych najsłabszych.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 4 / / 0
Siema, z syntetykami nie mam żadnej styczności, ale starą MJ codziennie palę, i tu pytanie ; jak bym sobie w bazie gliceryna/glikol to rozpuścił to w jakim stężeniu na 1ml robić?
𝔻𝕫𝕚𝕖ń 𝕛𝕖𝕤𝕥 𝕕ł𝕦𝕘𝕚, 𝕡𝕚𝕛𝕖𝕤𝕫 𝕜𝕝𝕚𝕟𝕒
𝕜𝕝𝕚𝕟 𝕫𝕒 𝕜𝕝𝕚𝕟𝕖𝕞 𝕚 𝕠𝕕𝕔𝕚𝕟𝕒
ODPOWIEDZ
Posty: 355 • Strona 36 z 36
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.