Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 355 • Strona 36 z 36
  • 113 / 30 / 0
Skoro mówisz, że na tej substancji był wysprzedawany Spice, to mi przypomniałeś daleką przeszłość. 2010r. Pamiētam, że były trzy wersję. Spice Gold w złocie, Spice Ice w srebrze i jakiś trzeci. Płaciłam 120zł za 3g. Byłam zachwycona tym środkiem, napewno tam siedziało jwh 210? Poniewaz dostępność powróciła sklepowo-netowa 20ojro/gram. Czy jakość ponownie powali na kolana? Hmmm. Podjąć próbę? Hmmm.
Przez 12lat przyzwyczaiłam się do sekatorów, wiązanych z fluorem ☺️☺️

5f-akb-47, gdzie się podziałeś skarbeńku
/ tęsknię nieprzerwanie /
  • 561 / 51 / 0
Co jest kurwa nie tak?? Tldr: nje dzjala

Hey druids!
Got some jwh210 lately. Smoking coffeeshop weed only. Lighter+crack pipe filled up with 5-30!mgs of jwh210 w/no tollerance and…
Incoming heart hardbass, getting anxious of that starts to become an issiue ( still ntn compared to psyche-amph, pvx, meth, nep, oxy, bunch of mixed rc disso stims opio benzo caths empaths comedowns but still a struggle).
Should i change ROA to make it more enjoyable? Make own herb (which solvent, ethanol, spiryt)? Maybe its just not for me? Shitty batch?
No plug fam, ill prefer to stay clean at this point. Want to get from this substance the most joy it could bring to researcher. Just finish the bag, write stuff in NCV and thats pretyy all.
Predzej martwy niz slaby
  • 248 / 69 / 2
Mój pierwszy syntetyczny kannabinoid. Powiem że fajna substancja i wydaje mi się, że gdyby susz CBD pomoczyć w tym, to laik by nie skapnął się że coś jest nie tak. Wystraszyłem się potencjału uzależniającego, a dodatkowo ponoć przy tej substancji mogą wystąpić intensywne objawy odstawienne. Paliłem to codziennie około 10 dni i teraz jest mój drugi dzień całkowitej abstynencji od kannabinoidów i miałem dzisiejszej nocy poważne problemy ze snem.
  • 5533 / 1088 / 43
Normalka.
A to jest jeden z tych najsłabszych.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 48 / 3 / 0
@london5 JWH-307 nie jest przypadkiem słabszy?
ODPOWIEDZ
Posty: 355 • Strona 36 z 36
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.