Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 1846 • Strona 182 z 185
  • 172 / 13 / 0
Jestem po teleporadzie - lekarz jak zwykle wolał przepisać 1 opakowanie - nawet jeśli było to po 100 tabletek niż kilka po 20-30 tbl. Bardzo to dziwne, ale może mają jakieś wewnętrzne zasady, żeby trzymać się 1 opakowania.
  • 213 / 50 / 0
Tzn 1 100 sztuk ci zapisał czy 1 30 sztuk?
  • 413 / 71 / 0
To akurat fakt, też spotkałam się z podobną sytuacją
:tabletki:
  • 43 / 14 / 0
Mi niedawno wystawił 3 opakowania po 30 sztuk. Zależy od lekarza i jego doświadczenia. Niektórzy się "cykają", inni maja na to wywalone.
  • 99 / 6 / 0
Zna ktoś magika (Pomorskie;Kujawsko pomorskie) który wystawi benzo na wizycie prywatnej jak ktoś zna to priv
  • 129 / 21 / 0
Tak, lekarz rodzinny ma dostęp do wszystkiego - rozwiewamy raz na zawsze wątpliwości (mam nadzieję).

9 mają dostałem na teleporadzie (jak zwykle) 240mg klona + 30x30 medikinet SR, ale nie było, więc wykupiłem Symkinet (zamiennik) za 120 złotych (oszczędzam te kapsułki).

Lekarz ogarnięty, ale mówił, że oni sami nie wiedzą jak to będzie.

Na razie dostają tylko jakieś niejasne info o rocznych receptach, że będzie kilka recept z "realzizacją od" najpewniej.

Mnie o wiele bardziej interesują blokady po przekroczeniu dawkowania - a tutaj wiedzy chyba nikt nie ma, nawet MZ, co będzie i kiedy.
  • 15 / 2 / 0
12 maja 2024Amadeusz626 pisze:
Jestem po teleporadzie - lekarz jak zwykle wolał przepisać 1 opakowanie - nawet jeśli było to po 100 tabletek niż kilka po 20-30 tbl. Bardzo to dziwne, ale może mają jakieś wewnętrzne zasady, żeby trzymać się 1 opakowania.
ja jak za pierwszym razem miałam recke na 100 szt to mi apteka chciała wydać 90 bo tylko leczenie na 3 miesiące. zgłupiałam totalnie. aktualnie dostaje 1x50szt. wolałabym w sumie 2x30 bo i z dostępnością lepiej i sztukowo
  • 15 / 2 / 0
11 kwietnia 2024Merx pisze:
07 kwietnia 2024kondz87 pisze:
Pytanie odnośnie recek na benzo u JP
Parę dni temu wziąłem 2 paki Bromka
I dziś już nie mogę. Parę miesięcy temu brałem dosłownie z 3x w odstępach kilkudniowych i nie było problemu. Jak to jest z tymi limitami u JP? Ile wam się udało max wyciągnąć?
Chce zrobić zapas na gorsze czasy ale trochę się w tym gubię. Udostępniał mu ktoś w ogóle IKP i jak on na to patrzy?
Czy jeśli jest tam najebane benzosami to mnie zbanuje na amen?
Nie wiem co wy u niego naodjaniepawliście skoro dostajecie bany i jakieś limity, jak się zamawia systematycznie i dba o terminy, albo rozmawia się z nim jak lekarz z lekarzem - używając terminów typu kody icd-10 to żaden ban nie wlatuje, ani limity.
To moja lista zamówień u niego w ostatnim czasie i uratował mi dupę wiele razy jak nie było terminów u moich głównych lekarzy. stay safe, z fartem
edit: udostępnione ikp mam u niego od kij wie jakiego czasu, a w ikp mam taki burdel, że się w głowie nie mieści, nie patrzy na niego na bank. przynajmniej u mnie
Spoiler:

przejrzałąm historie zamówień które wrzuciłeś - jakoś się dogadywałeś wcześniej czy z grubej puściłeś zamówienie z nadzieją, że przejdzie? ja się u niego jebie tylko z 1 opakowaniem zolpi eaz w miesiącu na 50 szt. i nawet dwóch nie chce mi dać. a tu widzę piękna litania
  • 629 / 147 / 0
Jeśli na recepcie było wpisane dawkowanie 1x1 to maksymalna ilość, jaką mogli wydać to zapas na 90 dni leczenia.
100 szt nie da rady odebrać, jeśli mag nie wpisał np 2x1
  • 157 / 51 / 2
słuchajcie tego, dwa tygodnie temu w przychodni o nazwie Medi*over nie mogli mi wystawić więcej niż 3 op MPH, bo wyskakiwał podobno komunikat o tym, że hurr lek psychotropowy durr, ale już 10 butelek Methadonu nie mieli problemu wypisać. :) Wczoraj moja psychiatra wypisała mi receptę na 9 opakowań MPH BEZ ŻADNEGO PROBLEMU. i to ja jestem pierdolnięty?
Kupując samochód sprawdzasz jego stan? Dlaczego nie robisz tego samego z substancjami? Z kodem [h] 10% zniżki na testy w sklepie https://protestkit.pl/ - zdrowie masz jedno, pamiętaj o tym!
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
Polecam odpłatne konsultacje z zakresu diet, leków, harm reduction, suplementów, i innych. kontakt: Hash_Oil email: hash_oil@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 1846 • Strona 182 z 185
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.