Przechwycili blisko 700 porcji marihuany, metaamfetaminę i tabletki extasy

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić młodemu mężczyźnie, u którego w mieszkaniu policjanci z powiatu bolesławieckiego znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.dolnoslaska.policja.gov.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Jeśli czytasz, że ujawniono woreczki strunowe - wiedz, że sprawa jest poważna...

Odsłony

455

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić młodemu mężczyźnie, u którego w mieszkaniu policjanci z powiatu bolesławieckiego znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych. Ponadto w jednym z pomieszczeń była także metamfetamina, tabletki ekstazy oraz woreczki strunowe i łyżeczki do porcjowania narkotyków. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Policjanci podejrzewając, że 23-latek może posiadać nielegalne środki postanowili zweryfikować dotychczas zebrane informacje. W związku z tym funkcjonariusze dokładnie sprawdzili miejsce zamieszkania podejrzewanego. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń zajmowanych przez młodego mężczyznę znajduje się ich znaczna ilość. W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych, metamfetaminę oraz tabletki ekstazy. Ponadto ujawniono również woreczki strunowe i łyżeczki wykorzystywane do porcjowania narkotyków.

Obecnie śledczy sprawdzają skąd zatrzymany miał środki odurzające i jakie było dalsze przeznaczenie zabezpieczonych substancji.

23-latek z Bolesławca był już w przeszłości karany za kradzieże i pobicie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Jest to mój pierwszy tr więc proszę o wyrozumiałość

Data wydarzenia 10.05.19

 

Był piątek i szykowało się ognisko z moimi ziomeczkami, nazwę ich B i A, ognisko organizował moj ziomek nazwę go M i kilka innych osób później wpadło. Akurat się złożyło że z soboty na niedzielę miałem wolną chacjente i planowaliśmy wziąć kode + mj, ale na ognisku też trzeźwym nie można siedzieć, a że z kasą było krucho postanowiliśmy że ja i B weźmiemy dxm, a M i A wezmą kodeine, a w sobotę na odwrót.

16:00

  • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.

  • MDMA
  • Pierwszy raz

Początkowy strach przed stanem Spacer nocą po mieście, wielka euforia i halucynacje

Jest to mój pierwszy raport, więc proszę o zrozumienie.

Wprowadzenie:

Po rocznej przerwie od narkotyków doszłam do wniosku, że chciałabym spróbować czegoś nowego. Zakupiłam dwie tabletki MDMA w kolorze jasno zielonym z wizerunkiem Simpsona i planowałam je wziąć na całonocnym spacerze z moją drugą połówką.

T(20:00)

Moja druga połówka obeznana w temacie kolorowych tabletek wzięła pierwsza w celu sprawdzenia, czy jest to czysta substancja. Po zażyciu stwierdziła, że dawno nie jadła tak czystej tabletki i wyczuła tam domieszkę kwasu. 

 

T(21:00)

randomness