REKLAMA
Przechwycili blisko 700 porcji marihuany, metaamfetaminę i tabletki extasy

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić młodemu mężczyźnie, u którego w mieszkaniu policjanci z powiatu bolesławieckiego znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.dolnoslaska.policja.gov.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Jeśli czytasz, że ujawniono woreczki strunowe - wiedz, że sprawa jest poważna...

Odsłony

455

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić młodemu mężczyźnie, u którego w mieszkaniu policjanci z powiatu bolesławieckiego znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych. Ponadto w jednym z pomieszczeń była także metamfetamina, tabletki ekstazy oraz woreczki strunowe i łyżeczki do porcjowania narkotyków. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Policjanci podejrzewając, że 23-latek może posiadać nielegalne środki postanowili zweryfikować dotychczas zebrane informacje. W związku z tym funkcjonariusze dokładnie sprawdzili miejsce zamieszkania podejrzewanego. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń zajmowanych przez młodego mężczyznę znajduje się ich znaczna ilość. W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych, metamfetaminę oraz tabletki ekstazy. Ponadto ujawniono również woreczki strunowe i łyżeczki wykorzystywane do porcjowania narkotyków.

Obecnie śledczy sprawdzają skąd zatrzymany miał środki odurzające i jakie było dalsze przeznaczenie zabezpieczonych substancji.

23-latek z Bolesławca był już w przeszłości karany za kradzieże i pobicie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

 

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

( w tekście, pierwsze akapity)

Po dwóch miesiącach trzymania grzybków w ukryciu postanowiłem zrobić z nich użytek. Lepszego momentu nie było - sam w domu, w świetnym humorze po dwóch godzinach piłowania na akordeonie i gitarze z przyjacielem, koniec tygodnia, żadnych problemów jak na razie zarówno w domu i w szkole.  Set był dobry jak widać, pełne rozluźnienie, z pewnością wystarczająca wiedza zarówno o psylocynie i psylocybinie jak i potencjalnym przebiegu tripa. Jedyną niewiadomą było czy grzyby w ogóle są aktywne, według hyperrealowiczów nie, ale przekonać się mogłem w jeden sposób.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Doskonałe, dosłownie.

Na potrzeby tego raportu, kolejny raz zwierzę się, bez wchodzenia w szczegóły (ochrona danych osobowych, haha), z tego, jak zawiłe na płaszczyźnie uczuć było moje życie. Ostatnimi czasy przypominało pierdolony Rollercoaster. Szczęście. Nieszczęście. Uniesienie. Zjazd. Radość. Smutek. Czułość. Gniew. Satysfakcja. Żal. Miłość. Rozczarowanie. Euforia! POWSTANIE Z MARTWYCH... Jezus to przy mnie chuj. On wstał z grobu raz. Ja byłem wewnętrznie martwy wielokrotnie. Tak martwy, że kurwa, gdybym się nie bał śmierci, miałbym wyjebane i po prostu... rzucił się z mostu.

randomness