REKLAMA
"Ponad tysiąc porcji marihuany i metamfetaminy nie zatruje Polaków"

Kamień z serca, nieprawdaż? :D

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Przeszukując mieszkanie podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych.

Mężczyzna, u którego policja ujawniła znaczne ilości narkotyków, trafił prosto do policyjnego aresztu i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, że zajmował się również handlem, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, prowadząc rozpoznanie ukierunkowane na osoby mogące zajmować się dystrybucją narkotyków, wpadli na trop mężczyzny podejrzewanego o tego rodzaju działalność przestępczą.

Kolejne czynności policjantów doprowadziły do potwierdzenia podejrzeń i zatrzymania 31 - letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

W wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli sporą ilość środków odurzających. Zabezpieczono marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych tych narkotyków.

31–latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. czy podejrzany zajmował się handlem środkami odurzającymi i na jaką skalę.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zatrzymany odpowie teraz przed sądem. Jeżeli potwierdzą się podejrzenia, że zajmował się on również handlem narkotykami, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 4 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Benzydamina

Pomimo iż kilka tripów z benzydaminą było za mną, doskonale wiedziałem, co cipacz robi z mózgu, za sprawą tego, że nigdzie dxm nie mogłem dorwać, zakupiłem 4 paczki tantum rosa, ekstrakcja wyszła bardzo dobrze, jestem sam w swoim pokoju, nikogo wokół mnie, tylko ja i ciemność, kto miał schizy na benzie wie dobrze, że to nie za dobre miejsce, jednakże... dla mnie idealne, kocham tripy w samotności.

 
Za godzinę zero przyjąłem sobie 19:30, wtedy skończyłem ekstrakcję i postanowiłem władować w siebie do razy 2 gramy benzy.

T+25 minut – mój test na to, czy benza się ładuje to dmuchanie ustami, takie głośnie wydychanie powietrza co minutę, jeżeli dźwięk zacznie być „metaliczny”, mam znak, że benza zaczyna działać, co też nastąpiło po 25 minutach.

  • Benzydamina

Substancja 1-benzylo-3-[3-(dimetylo-amino)-propoksy]-1H -indazol czyli benzydamina środek zawarty w Tantum Rosa -zing do przemywania pochwy, no ale rulez (razy 2) .

Doświadczenie:

ganja, aviomarin, dxm, efedryna, tramal i chyba coś jeszcze. tantum rosa pierwszy raz.


Ja: 18 wiosna będzie na wiosnę :)

Nastawienie: Pozytywne, czuje się troche słabo, choroba albo coś, ale OK. Trochę się obawiam bo strasznie nie lubie się katowac niedobrym huyostwem.
  • Heimia salicifolia

Nazwa substancji: Sinicuichi / Sun Opener / Heimia salicifoliaPoziom doświadczenia użytkownika: mj, haszysz, gałka muszkatołowa, dxm, efedryna, amfetamina, lsa, absynt (domowy, a jakże:)), salvia divinorum, mdma, mnóstwo różnych ziółek, które albo nie działały (np. kanna) albo działały za słabo by uznać je za narkotyk (np. chmiel, marihuanilla).

  • Szałwia Wieszcza

Przebieg:

Siedzimy z K w pokoju i patrzymy na salvię stojącą na oknie, stwierdzamy zgodnie, że można dziś jej spróbować, bierzemy pakiecik z listkami i dosłownie ociupinkę ziółka (po jednym buchu ziółka nie czuć w ogóle tego okropnego smaku SD), nabijamy lufkę, spalamy po 2 buchy, czekamy 5 min i odpalamy naszą kochaną Lady S.

randomness