"Ponad tysiąc porcji marihuany i metamfetaminy nie zatruje Polaków"

Kamień z serca, nieprawdaż? :D

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Przeszukując mieszkanie podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych.

Mężczyzna, u którego policja ujawniła znaczne ilości narkotyków, trafił prosto do policyjnego aresztu i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, że zajmował się również handlem, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, prowadząc rozpoznanie ukierunkowane na osoby mogące zajmować się dystrybucją narkotyków, wpadli na trop mężczyzny podejrzewanego o tego rodzaju działalność przestępczą.

Kolejne czynności policjantów doprowadziły do potwierdzenia podejrzeń i zatrzymania 31 - letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

W wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli sporą ilość środków odurzających. Zabezpieczono marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych tych narkotyków.

31–latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. czy podejrzany zajmował się handlem środkami odurzającymi i na jaką skalę.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zatrzymany odpowie teraz przed sądem. Jeżeli potwierdzą się podejrzenia, że zajmował się on również handlem narkotykami, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 6.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Narkoza

Opis przeżyć z dnia 15.04.05 wywołanych za pomocą Narkozy :D
Nazwa Substancji - Narkoza Dożylnie


Poziom doświadczenia - MJ bardzo często, XTC, Narkoza drugi raz


"Set and Setting" - Lekkie poddenerwowanie, Szpital


Efekty - Dziwne uczucie braku czucia ciała, niemożność ruchowa choć umysł jeszcze nie śpi

Było to moje drugie spotkanie z Narkozą, pierwszym razem byłem po "Głupim Jasiu" wiec szybko zasnęłem i wiele niepamiętam.
  • Marihuana

?> nazwa substancji: LSD (+mj)

?> poziom doświadczenia: KWAS pierwszy raz... a tak to: mj(za dużo :>), efedryna, dxm(nie dużo)

?> dawka: no jeden papierek, doustnie

?> set & setting: trip był jakis czas planowany, wiec bylem raczej psychicznie przygotowany i chętny doświadczyć czegoś nowego...

  • 5-MeO-DMT

KOŃ - doświadczenie: wystarczajace. set & settings: spokój, cisza, spokój wewnętrzny.

15mg - palone

Zadziałało momentalnie. W pierwszych sekundach uśmiech, błogostan, wszystko mruga,żyje. Wsytraszyłem się że przesadziałem. Przy takich dawkach można sobie wkręcić bad tripa.Wszystko mruga, dźwięki się zlewają, chce mi sie żygać, poszedłem do kiba sie wybełtać. Nie mogłem. Wszystko mruga. Boję się. Czuję sie jak przed zrobieniem czegoś ważnego. Euforia przsączona strachem.

Sucho w gardle, bolą płuca. Mętlik w uszach. Powidok, smugi, Cev'y.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Luzik i czilerka, sobotni wieczór i spontaniczny telefon od znajomego, czy może nie chce się kopnąć na granie na instrumentach/posiedzenie przy muzyce.

Siemano!

Chciałbym się ze wszystkimi zainteresowanymi podzielić moimi przemyśleniami na temat słynnej "emki" - z perspektywy 3 lat po pierwszym i 2 lat po ostatnim razie z tym specyfikiem. Chciałbym nadmienić, iż może to przypominać strumień świadomości - czasami może być chaotycznie, ale to dlatego, że idzie "prosto z serca".

 

randomness