"Ponad tysiąc porcji marihuany i metamfetaminy nie zatruje Polaków"

Kamień z serca, nieprawdaż? :D

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Przeszukując mieszkanie podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych.

Mężczyzna, u którego policja ujawniła znaczne ilości narkotyków, trafił prosto do policyjnego aresztu i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, że zajmował się również handlem, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, prowadząc rozpoznanie ukierunkowane na osoby mogące zajmować się dystrybucją narkotyków, wpadli na trop mężczyzny podejrzewanego o tego rodzaju działalność przestępczą.

Kolejne czynności policjantów doprowadziły do potwierdzenia podejrzeń i zatrzymania 31 - letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

W wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli sporą ilość środków odurzających. Zabezpieczono marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych tych narkotyków.

31–latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. czy podejrzany zajmował się handlem środkami odurzającymi i na jaką skalę.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zatrzymany odpowie teraz przed sądem. Jeżeli potwierdzą się podejrzenia, że zajmował się on również handlem narkotykami, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 6.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Marichuana
  • Tripraport

Ogólnie dobre to znaczy nie miałem jakiś przykrych myśli, ze znajomymi i u kumpla w domu (nie byłem jeszcze z tym u psychologa/psychiatry ale ogólnie przez ostatni dość długi czas stany depresyjne), lekkie stres przed pierwszym wzięciem alpry, taka apatia ni źle ni dobrze.

To był mój pierwszy raz z benzo, wcześniej brałem sporo można powiedzieć jak na mój wiek, bo jak moi rówieśnicy dopiero zaczeli palać marihuane, ja już brałem dekstrometorfan. Nie byłem turbo ćpunem, byłem raczej niedzielno-wieczornym entuzjastoą brania okazjonalnie co 2-3 tygodnie jakieś mocniejszej używki(bez mefedronu, ani wciągania jakiś innych dziwnych białych proszków, to jest to dla mnie tylko subiektywna opinia nie lubie dzialania tych substancji, może się to zmienić zobaczymy).

  • Bad trip
  • Marihuana

D

Witam! w tym raporcie chciałem opowiedzieć o moim pierwszym i dotychczas najgorszym razie z marihuana. Byłem zawsze raczej grzecznym chłopcem który nie bawił sie w żadne substancje odurzające. Do czasu kiedy pierwszy raz zapalilem... no właśnie, po dziś dzień zadaje sobie pytanie co to kurwa było, ale do rzeczy. Bylem z ziomkami na nocce, okolo 8 osob nagle 2 moich ziomkow (na potrzeby raportu nazwijmy ich X i Y) doszło do wniosku ze trzeba sie zjarac. Bardzo chciałem spróbować zielska więc dołożyłem sie z nimi do weedu. 

21:00

  • Marihuana


  • Marihuana


Nazwa substancji : Canabis indica


poziom doświadczenia użytkownika : srednio, raz na tydzien,dwa tyg od 1 roku

"set & setting" : nie palilem miesiac czasu, wczesniej raz na tydzien to bylo minimum , srednio 2-3 razy na tydzien , obiecalem sobie ze nie bede palic do piatku , zlamalem przysiege i zapalilem w poniedzialek ( 4 dni przed obiecana data)Wszytsko zaczelo sie tak :


randomness