Policjanci zlikwidowali fabrykę metamfetaminy. Produkowano tam 10 kilogramów narkotyków miesięcznie

Policjanci namierzyli i zlikwidowali laboratorium, w którym produkowana była metamfetamina. Linia produkcyjna znajdowała się we wsi Dobków, leżącej 20 km na południe od Złotoryi.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji, we współpracy z dolnośląskimi funkcjonariuszami z powiatu złotoryjskiego, namierzyli i zlikwidowali laboratorium, w którym produkowana była metamfetamina. Linia produkcyjna znajdowała się we wsi Dobków, leżącej 20 km na południe od Złotoryi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 kg narkotyku i odczynniki chemiczne, służące do jego produkcji. Znaleziono także 48 kg różnego rodzaju substancji, naczynia laboratoryjne, młynki i wagi. Wszystko to znajdowało się w domu i pomieszczeniach gospodarczych na jednej z posesji w Dobkowie.

Szacuje się, że w ciągu jednego miesiąca w laboratorium produkowano 10 kg metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość warta jest około miliona złotych.

Na razie zatrzymano 45-letniego mężczyznę, odpowiedzialnego za wytwarzanie narkotyku. W Prokuraturze Rejonowej w Złotoryi usłyszał zarzuty wytwarzania znacznych ilości substancji psychotropowych, a sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Policja zapewnia, że wkrótce będą kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 7.8 (6 votes)

Komentarze

Howard (niezweryfikowany)
Nie mógł wyprodukować 10kg bo ledwo dwa tygodnie tam urzędował i go zawinineli. Bardzo kolorowa ta bajka<strong><<<<<< This comment was blocked and unpublished because <a href="http://www.projecthoneypot.org/">Project Honeypot</a> indicates it came from a suspicious IP address.</strong>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Pierwsze spotkanie mialo miejsce w pierwszy liikend po moich

urodzinach. Jako, ze zawsze podchodze do testow bardzo ostroznie

zaczalem od malej dawki. Byli jeszcze za mna Bolek i Lolek [imiaona

zostaly celowo zmienione :) ] Dawka mala 7+3tabl.(150mg)/55kg . Powiem

krotko: Ja cos poczulem oni nie. Bolek mowil ze nic nie czul, Lolek

czul się zle, a Mescalito był radosny i dlatego tylko on przeszedl

do nastepnej rundy:). Trip był dziwny, pozwolil mi obadac sytuacje.

  • 2C-B
  • Marihuana
  • MDMA

Impreza techno, nastawienie pozytywne, potem domek.

Witam :)


Będzie to raport o szczęściu dosłownie eksplodującym ze wszystkich komórek nerwowych.


S&S: impreza techno, dwie piguły na dwie osoby (podobno MDMA). Nie testowane, ze sprawdzonego źródła. Jednak tym razem zaskoczyły.


  • 3cmc
  • Heroina
  • kryształ
  • LSD-25 / klefedron
  • Pierwszy raz

pozytywnie nastawiony, chęć spróbowania speedballa (3cmc + heroina) miejsce - mój pokój. -> mieszkanie znajomego

dobra, na samym początku chciałbym odrazu powiedziec, że nie odważyłem się aby zrobić speedballa . ( godziny przybliżone, nie patrzylem ciągle na telefon) (w ekwipunku 255mg helu oraz 1g 3cmc naprawde dobry sort) ( hel - zero doświadczenia, będzie to 1szy raz ; 3cmc - trochę lat doświadczenia za mną, 4 lata przerwy od metody podania IV, będzie to 6 raz w tym miesiącu i ostatni) ( znajomy kilkukrotnie próbował helu IV, potwierdził, że sort jest naprawdę dobry )

wzzystko co będzie napisane niżej jest opisem snu, który przyśnił mi sie dnia wczorajszego:

randomness