Wrocławscy policjanci znaleźli 29 obrazów najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży

oraz 20 tysięcy tabletek ecstasy.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl Wrocław

Odsłony

3114
Przeszło 20 tysięcy tabletek narkotyku ecstasy, obrazy prawdopodobnie pochodzące z kradzieży i zrabowaną policjantowi legitymację znaleźli funkcjonariusze Komendy Miejskiej we wtorek po południu w jednej z podwrocławskich miejscowości

Wszystko ukryte było w szopie. Policjanci przeszukali ją, bo uzyskali informację, że mogą być tam przechowywane przedmioty pochodzące z przestępstw. Zatrzymali cztery osoby. Mężczyznę i trzy kobiety.

Znaleziono 29 obrazów. Część z nich powstała na początku XX wieku, a kilka to XIX-wieczne portrety. Według wstępnych ocen żaden z obrazów nie jest szczególnie wielkiej wartości. Jak podejrzewają policjanci, pochodzą one z kradzieży. Najprawdopodobniej przestępcy wchodzili do mieszkań, pokazując legitymację policyjną. W ostatnich miesiącach na Dolnym Śląsku dochodziło do podobnych zdarzeń.

Skąd przestępcy mieli legitymację? Zdaniem policji została zrabowana wrocławskiemu funkcjonariuszowi. - Nie sprawdzaliśmy tego dokładniej, więc nie wiemy, kiedy i w jakich okolicznościach doszło do napadu na naszego funkcjonariusza - mówią policjanci.

Na terenie posesji znaleziono też telefon komórkowy, nóż z napisem na głowni INDIA z pochwą, niebieską lampę sygnałową, tzw. koguta, z przewodem oraz kuszę z kompletem strzał, a przede wszystkim przeszło 20 tysięcy tabletek ecstasy. Na terenie posesji urządzono zasadzkę, bo policjanci mieli informację, że po niektóre ze znalezionych przedmiotów ma przyjechać kobieta. W ten sposób zatrzymano 25-letnią wrocławiankę. Ustalono, że tydzień wcześniej ta sama kobieta od właściciela posesji, gdzie znaleziono obrazy i narkotyki, odebrała przeszło 5 tysięcy tabletek ecstasy. Wszystkie najprawdopodobniej sprzedała.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

kuba.. (niezweryfikowany)
a ja od 3 tygodni nie moge kupic u siebie dropsow!!!
AleX (niezweryfikowany)
Skąd przestępcy mieli legitymację? Zdaniem policji została zrabowana wrocławskiemu funkcjonariuszowi. - Nie sprawdzaliśmy tego dokładniej, więc nie wiemy, kiedy i w jakich okolicznościach doszło do napadu na naszego funkcjonariusza - mówią policjanci <br> <br>taa, schlal sie i zgubil gdzies.. tyla..
ASheh (niezweryfikowany)
ladnie: 5tysikQff kolek w tydzien opylic to jest cos!!
anzelm bohatyrowicz (niezweryfikowany)
nie zgubil tylko sprzedal chuj
some1 (niezweryfikowany)
zadzwon do mnie to ci kilka kolek popchne...
KACZA (niezweryfikowany)
O wy CPunY!!!! :D:D JA waM daM <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> Babcia HELA :D
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Las na niewielkich wzgórzach, dom, ławka na ogrodzie. Nastawienie pozytywne.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

Chciałbym jednak głównie opisać swoją drugą próbę z 25c. Byłem wtedy u rodziny w małej wiosce położonej w dolinie, gdzie po 2 stronach na niewielkich wzgórzach jest las.

  • Efedryna

Postanowiłem wypróbować na sobie działanie efedryny. Jak do tej

pory ze środkami odurzającymi nie miałem do czynienia, więc

nadszedł czas coś tu zmienić (chociaż efedryna środkiem

odurzającym nie jest na pewno! :)))
  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Miks

nastrój-całkiem miło było przed wzięciem. sama w domu-oboje rodziców w pracy. miejsce akcji-chwila przed blokiem, później dom.

Poprzedni raz z kodeiną był szczerze mówiąc słabiutki, mimo tego, że porcja była taka sama jak teraz, to nie mieszałam jej z niczym.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Dom, ciekawość, ekscytacja.

Acodin zakupiony bezproblemowo w pobliskiej aptece, udaję się do domu pełen ekscytacji, ponieważ moje doświadczenie z psychodelikami jest bardzo nikłe.

Dotarłem szczęśliwie do domu, rodziców nie ma mogę spokojnie zażyć środek na kaszel. Biorę dawki po 5 tabletek co 5 minut. Siedzę przy komputerze słucham muzyki i czekam na pierwsze efekty...