Policja na plantacji marihuany

Alicja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1495
Ponad 200 krzewów konopi indyjskiej - tuż przed "żniwami" - znaleźli funkcjonariusze dziś rano w domku w Tucholi W pokojach na pierwszym piętrze i w piwnicy domku jednorodzinnego rośliny miały stworzone cieplarniane warunki. Były odpowiednio doświetlane, nawadniane i nawożone. Narkotyki hodował od czterech miesięcy 28-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego, zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

CannaBeat (niezweryfikowany)
[quote]tuż przed "żniwami"[/quote] [quote]Narkotyki hodował od czterech miesięcy[/quote] 4 miesiące i żniwa... Brawo za wiedzę na ten temat! Tak w ogóle to konopie się uprawia..
Anonim (niezweryfikowany)
a ile uprawia sie krzaka 5 lat kurwa ? n.c
BFly (niezweryfikowany)
[quote=CannaBeat][quote] 4 miesiące i żniwa... Brawo za wiedzę na ten temat! Tak w ogóle to konopie się uprawia..[/quote] hehe Ty też nie popisałeś się wiedzą - 4 miesiące spokojnie wystarczą, zresztą są odmiany np. "Lowryder" które rosną tylko 2 miesiące i zbiory =)
angrydog (niezweryfikowany)
od kiedy narkotyki sie hoduje ;dd rotfl ;]
rooolnik :D (niezweryfikowany)
pytanie co za kurwa wypruła tego roolnika ..
Pryk_u (niezweryfikowany)
z drugiej strony torhe dziwne co nie ? za uprawe 200 krzaków do 2 lat więzienia :P albo pomylka albo to dziala tak ze jesli nie doszlo do obrotu towaru to ma zarzut za produkcje, bez "zamiaru handlu" ale tak czy siak ziober by 8 przyyebal hyba za takie cos.
hehz (niezweryfikowany)
no wlasnie...moze jednak bardziej sie oplaca hodowac!! bo ja za 0,5 ziola i 0,5 tytoniu dostalem kurwa rok na trzy czy ten kraj jest normalny?
Majkel (niezweryfikowany)
za posiadanie jest 3 lata a za hodowlę 2? Bzdura totalna.Pojebany kraj
Anonim (niezweryfikowany)
Ciekaw jestem skąd się dowiedzieli o jego plantacji...
nieciekawy (niezweryfikowany)
ciekawość do pierwszy stopień do piekła..ktoś też był ciekawy gdzie sie uprawia bobe i jaki jest tego skutek? rolnik posiedzi sobie dwa latka...więc ty też nie bądz ciekawy bo widzisz jakie ciekawość skutki niesie..ciekawosc=samo zło
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

 

Psychoanalityczna reasumpcja podświadomości czyli bad trip i jego interpretacja

 

Czas: noc z 13 na 14 lutego 2012 roku

Materiał: LSD 180 µg

Przebieg:

Start ~ 23:30

Wejście ~ 01:10

Koniec ~ 05:30

 

  • Katastrofa
  • Metoksetamina

Godzina ok. 22 Nastawienie pozytywne. Chęć na mocny, pełnowartościowy trip.

Moja perspektywa: 

Moje ego zostało rozbite na drobne cząsteczki tworząc chmurę miliona drobnych cząsteczek. Pomimo, że są one niemal nieruchome to czuje ogromne tarcie i twardość. Jest to strasznie nieprzyjemne uczucie, która narasta w sile. Gdy osiąga apogeum poszczególne cząsteczki zapadają się w sobie i przechodzą do innego wymiaru. Wtedy tarcie i twardość spada do zera. Po czym znowu zaczyna narastać aby po odpowiednim czasie sytuacja mogła się powtórzyć. Temu wszystkiemu towarzyszą błyski światła.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Samotny wieczór i noc w swoim mieszkaniu. Pierwszy kwas:)

Mam prawo zapalić tego papierosa!

 

Dawkowanie:

lsd - 400 uq

mj - kilka wbitek

 

Ten raport to bardziej ciekawostka dla wyjadaczy niż coś, co pomoże nowicjuszowi zrozumieć ocb. 

To był moj pierwszy raz z lsd. Akcja działa się w niedziele. Następnego dnia wolne w pracy, strasznie chciałem właśnie wtedy wziąć kwas - bo w dzień. Jednak, nie wiedziałem jak na mnie podziała, czy blottery to nie jakaś dzika substancja która wyjebie mnie na 30h i potem ciężko będzie w pracy. Wiec padło na ową niedzielę.

 

  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

Jak na szałwię przystało- sprzyjające pod każdym względem :)

Cześć wam. Chcę dołączyć do neuro grona pisarzy i pisarek, to podzielę się z wami swoją wspomnieniową zupą z przeszłości :) Raporty czytam od dłuższego czasu i tak na dobrą sprawę z założeniem konta i spisaniem własnego ociągałam się aż po dziś dzień. Mam nadzieję, że się spodoba :)