Narkotyki i dokumenty

Ponad 140 gramów amfetaminy znaleźli policjanci u mieszkańca os. Teatralnego [Kraków].

syncro

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

2233
Ponad 140 gramów amfetaminy znaleźli policjanci u mieszkańca os. Teatralnego [Kraków]. Jego kolega, oprócz narkotyków, miał w domu sfałszowane pieczątki Wojskowej Komisji Uzupełnień. Łowy na handlarzy narkotyków ekipa z VIII komisariatu policji zaczęła w piątek wieczorem. Zaczęli od os. Teatralnego, gdzie mieszkał podejrzewany przez nich 26-latek. Mężczyzna został zatrzymany pod swoim blokiem. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli siedem działek amfetaminy. Jeszcze obfitsze żniwo zebrali w mieszkaniu krakowianina: 74 g amfetaminy oraz 60 działek już poporcjowanych, 17 g marihuany, wagę laboratoryjną służącą do odmierzania narkotyków oraz 8 tys. zł pochodzących najprawdopodobniej z narkotykowych transakcji. Właściciel tego arsenału odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków i przygotowania do wprowadzenia ich w obieg. Gdy w mieszkaniu dealera trwało przeszukanie, pod blok podjechał inny mieszkaniec Krakowa, którego policjanci również podejrzewali o rozprowadzanie narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany, a w wynajmowanym przez niego mieszkaniu na os. Centrum C policja znalazła 9 woreczków z amfetaminą, a także podrobione pieczątki WKU oraz dwie książeczki wojskowe. Krakowianin odpowie za posiadanie narkotyków oraz dokumentów, którymi nie miał prawa rozporządzać. Policjanci wyjaśniają, do czego mężczyźnie potrzebne były wojskowe dokumenty i pieczątki.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Pridinol


Substancja: Pridinol, metanosulfonian pridinolu

Lek: Polmesilat

Dawka: różne, od 8 do 32mg

Kiedy?: październik 2005

Doświadczenie: MJ, amfetamina, efedryna, DXM, benzydamina, aviomarin, allobarbital, kodeina, tramadol, clonazepam, butaprem, zolpidem, MDMA, Salvia Divinorum, Kanna i parę innych.Notatka z pamiętnika:


  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

własny dom, po kilku wartościowych lekturach, chęć poznania siebie, bez przypałów, 1 piwko, neutralne nastawienie jakby przytłumione

Spokojne popołudnie, zarezerwowane na mój "mały" seans ze znaczkiem pod językiem.. 

Zaznaczam, że LSD zawsze traktowałam zawsze z szacunkiem i niezmiernie cieszyłam się, że tym razem sama go wypróbuję i dziękuję mojemu dostawcy. Do tego ciągle poszukiwałam swojej drogi, byłam pełna rozsterek, niepogodzona z wewnętrznym JA, otoczeniem i tęskniąca za prawdą, ważne pytania wręczm mnie przygniatały. Nastawiłam się twórczo.

  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Morfina
  • Oksykodon
  • Retrospekcja

Własny pokój

Przygodę z substancjami zacząłem właściwie od kodeiny. Zachłyśnięty kulturą Amerykańską i podekscytowany opisem efektów przez użytkowników, spróbowałem 150mg tejże. Oczywiście nic nie poczułem - za drugim i trzecim razem też, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój. Moją uwagę przyciągnęły następnie psychodeliki, nieco później dysocjanty.

  • Inne

tym razem jadę na całego: ujawniam czas, miejsce, adresy i ilustracje:

w ostatni dzień 2002 zapadło mocne Postanowienie. troszkę dziś sobie obniżę ciśnienie i nie tylko wewnątrzgałkowe!!

11:00 set & setting
randomness