Policjanci zagarnęli znaczne ilości marihuany, amfetaminy i grzybków halucynogennych

Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku popełnienia straszliwego przestępstwa, podczas przewożenia samochodem 150 g grzybków...

Skuteczne działania funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie skutkują systematycznym zatrzymywaniem amatorów środków odurzających oraz likwidowaniem narkotykowego podziemia.

Jedna z ostatnich realizacji operacyjnych Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową miała miejsce w ubiegłym tygodniu na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego. W jej wyniku kryminalni zatrzymali 3-osobową grupę 30-latków, zaangażowanych w nielegalny proceder i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków oraz przyrządów służących do ich wytwarzania.

Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa, podczas przewożenia samochodem 150 g grzybków halucynogennych. Dodatkowo, jak się okazało, kierujący prowadził pojazd pomimo zakazu orzeczonego przez sąd.

Policjanci przeprowadzili przeszukania w ich miejscach zamieszkania. W domu jednego z nich, w podkrakowskiej gminie, kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 680 g suszu marihuany oraz przeszło 250 g amfetaminy, a także dwa krzewy konopi indyjskich, które mężczyzna uprawiał w doniczkach. Oprócz tego funkcjonariusze zarekwirowali wagę elektroniczną oraz przyrządy służące do wytwarzania środków odurzających. Natomiast w krakowskich mieszkaniach dwóch pozostałych zatrzymanych policjanci znaleźli niemal 100 g suszu marihuany.

Wszyscy podejrzani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających (w tym w znacznych ilościach), mieszkańcowi powiatu krakowskiego śledczy przedstawili także zarzut uprawy krzewów konopi innych niż włókniste oraz posiadania przyrządów służących do wytwarzania środków odurzających.

21 września br. na wniosek KMP w Krakowie, prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta zastosowała wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

Oceń treść:

Average: 4.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Zolpidem

pewnego wieczoru zapodałam sobie JEDNĄ tabletke Stilnoxu mając nadzieję tylko i wyłącznie na to, że zasnę w końcu po czwartym dniu walenia fetki. Nie spodziewałam się żadnych "atrakcji dodatkowych". Rzeczywiście, z zaśnięciem nie miałam żadnych problemów, z małym zastrzeżeniem. Obudziłam się po ok. godzinie i to co się ze mną później działo pamietam jakby ze snu. Dookoła mnie było mnóstwo ludzi, moich znajomych. Mówili cos do mnie. Dookoła migające kolorowe światła.

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: DXM

Doświadczenie(MJ od lat kilku, LSD, grzybki, pseudoefedryna, Białe, wilec-nasiona)

Set&settings: dobry humorek ale nudzi mi sie, na dworze pienkna pogoda


Wczoraj nudziło mi się okropnie, miałem ochote na cos

mocniejszego, ale załatwienie kwasa bez dojść jest prawie

niemożliwe, a grzybów nie ma o tej porze roku. Na hyperreal

przeczytalem o tajemniczym legalnym psychodelkiu DXM. Bez

namysłu udalem sie do apteki.


  • Gałka muszkatołowanazwa substancji:gałka muszkatołowa (trwające od wtorku do czwartku kombo - gałka muszkatołowa, xtc oraz mj /+alkohol :D) + wczesniej (PROLOG) mj, hasz+ aviomarin)poziom doświadczenia:z gałką muszkatołową? pierwszy razdawka i metoda zażycia:26 g, doustnie w postaci wywaru z herbatką :D  • LSD-25
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywna atmosfera po spaleniu małego jointa ze znajomymi. Setting: w raporcie

Urzedzam, że raport jest z tych klasycznych, długich tl;dr lol. Podzielę więc go na dwie części dla dobra tych, którzy nad używkami refleksji nie podejmują (nie neguję i nie szydzę, to prawo każdego).  Pierwsza będzie więc normalnym trip raportem dotyczącym stricte przeżyć na miksie LSD + MDMA  , druga zaś będzie połączeniem moich przemyśleń przed, w trakcie oraz po miksie i próbą krytycznej polemiki z psychodeliczną cywilizacją kwasu, a także przy okazji innych używek.

randomness