Policjanci zagarnęli znaczne ilości marihuany, amfetaminy i grzybków halucynogennych

Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku popełnienia straszliwego przestępstwa, podczas przewożenia samochodem 150 g grzybków...

Skuteczne działania funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie skutkują systematycznym zatrzymywaniem amatorów środków odurzających oraz likwidowaniem narkotykowego podziemia.

Jedna z ostatnich realizacji operacyjnych Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową miała miejsce w ubiegłym tygodniu na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego. W jej wyniku kryminalni zatrzymali 3-osobową grupę 30-latków, zaangażowanych w nielegalny proceder i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków oraz przyrządów służących do ich wytwarzania.

Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa, podczas przewożenia samochodem 150 g grzybków halucynogennych. Dodatkowo, jak się okazało, kierujący prowadził pojazd pomimo zakazu orzeczonego przez sąd.

Policjanci przeprowadzili przeszukania w ich miejscach zamieszkania. W domu jednego z nich, w podkrakowskiej gminie, kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 680 g suszu marihuany oraz przeszło 250 g amfetaminy, a także dwa krzewy konopi indyjskich, które mężczyzna uprawiał w doniczkach. Oprócz tego funkcjonariusze zarekwirowali wagę elektroniczną oraz przyrządy służące do wytwarzania środków odurzających. Natomiast w krakowskich mieszkaniach dwóch pozostałych zatrzymanych policjanci znaleźli niemal 100 g suszu marihuany.

Wszyscy podejrzani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających (w tym w znacznych ilościach), mieszkańcowi powiatu krakowskiego śledczy przedstawili także zarzut uprawy krzewów konopi innych niż włókniste oraz posiadania przyrządów służących do wytwarzania środków odurzających.

21 września br. na wniosek KMP w Krakowie, prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta zastosowała wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Subst: fosforan kodeiny w ilości 200 mg (na 100kg masy)  • S&s ; ciekawość w warunkach zmiennych ,

  • Dośw: z opiatami ? makowiec overdose;P

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • 25C-NBOMe
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Brak.

Spotkałem się z Panienką o godzinie 20:00, wspólnie ruszyliśmy alejami po czym gdzieś w trakcie tej polożyliśmy w buzi blotter.

Przeszliśmy kawałek od momentu zapodania substancji w międzyczasie rozkoszując się kwaskawym smakiem i efektem znieczulenia twarzy jak u dentysty. Tak o to rozmawiając i ekscytując się wyczekiwaniem na efekt od centrum miasta zaszliśmy na park po upływie jakiś 40 minut, tam już zrobiło się dobrze.