Spotkanie Kraków

11 Marca 2004, Polska Sieć Terapii Metadonowej i Kanaba.info zapraszają na spotkanie z Profesorem Ambrosem Uchtenhagen z Szwajcarii. Najbliższy czwartek, 11 Marca, godzina 15:00, Centrum Kultury Rotunda ul. Oleandry 1.

Tagi

Odsłony

2474

11 Marca 2004, Polska Sieć Terapii Metadonowej i Kanaba.info zapraszają na spotkanie z Profesorem Ambrosem Uchtenhagen z Szwajcarii.

Najbliższy czwartek, 11 Marca, godzina 15:00, Centrum Kultury Rotunda ul. Oleandry 1.

Jedyna okazja by spotkać Prof. Ambros a Uchtenhagen a wybitnego naukowca który zaprezentuje swoje poglądy na temat rozwiązywania problemów osób uzależnionych. Pan profesor specjalizuję się w psychiatrii i psychoterapii. Od 1970 roku twórca i dyrektor usług psychiatrii społecznej przy Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym w Zurichu. Współtwórca i pierwszy dyrektor dwóch stowarzyszeń profesjonalistów (Szwajcarskiego Stowarzyszenia Grupowej Psychoterapii i Psychologi Grupy, Szwajcarskiego Stowarzyszenia Psychiatrii Społecznej). Od 1974 badacz na polu psychoterapii, psychiatrii i uzależnień od narkotyków. Pierwsze narodowe badanie wyników terapii uzależnienia od Heroiny. Ekspert narodowych i międzynarodowych komitetów. Członek Komisji Kantonów d/s Narkotyków. Członek Panelu Ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia. Członek wielonarodowego projektu Ewaluacja Akcji przeciwko Nadużywaniu Narkotyków w Europie (Komisja Europejska). Członek Europejskiego Stowarzyszenia d/s Badań nad Nadużywaniem Substancji EASAR. Współorganizator dorocznego międzynarodowego kongresu d/s uzależnień narkotykowych, we współpracy z Narodowym Centrum Uzależnień - Londyn, Amsterdamskiego Instytutu Badań nad Uzależnieniami, Uniwersyteckiego Szpitala Psychiatrycznego w Hamburgu. Ponad 220 publikacji jako pierwszy autor. Od 1995 roku dyrektor Instytutu Badań Uzależnień przy Uniwersytecie w Zurichu. Badania nad epidemiologią, prewencją i terapią uzależnień od substancji.

ZAPRASZAMY!
Zaproś znajomych!

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Substancje: Argyreia Nervosa (hawaiian baby woodrose; powój hawajski), MJ, ususzone liście Leonotis Nepetifolia (lion\'s tail)


Doświadczenie: MJ, hasz, LSD, grzyby, powój hawajski, yopo, lion\'s tail, DXM, feta, extasy (raz)... i pewnie coś jeszcze, czegom nie spamiętał;-)


Set&Setting: moja kawalerka, sobotni wieczór, chęć ponownego wypłynięcia na głębokie wody własnej (pod)świadomości:-)
  • Gałka muszkatołowa

Gałkę możesz spotkać w dwóch postaciach (chyba że są jeszcze inne): w postaci

zmielonej oraz w postaci całych gałek.


Postać zmielona jest mało praktyczna, gdyż po pierwsze firm ja produkujących

jest multum i trudno trafić na dobry gatunek. Poza tym przechowywana po

zmieleniu w papierowych (!) woreczkach szybko traci swoje własciwosci psychodeliczne

(w przeciwieństwie do zapachowo - smakowych). Jesli jednak masz dostęp

tylko do takiej postaci, to proponuje 2 pełne torebki wsypać do szklanki,

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Set: nastrój pogodny od rana, oczekiwałem czegoś wzbogacającego, toteż wektor mych myśli był ukierunkowany w tą stronę. Setting: pomieszczenie dawniej służące za salon; na ścianach kilka obrazów, łapacz snów i mały, drewniany pentagram runiczny, muzyka medytacyjna Ben Scott i 3 i pół godzinne muzyka reperująca DNA (przynajmniej tak nazwana, choć dobrze dostrajająca), piec zdobiony pięknym wzornictwem złożonym z plątaniny rombów. Oprócz tego byliśmy oświetleni rozstawionymi wszędzie podgrzewaczami i popijaliśmy pinacoladę. Był też stół, dwa fotele i łóżko. Modele interpretacyjne: grzyby jako święci nauczyciele, byty dzierżące klucz do portalu do innych wymiarów, siebie postrzegam jako osobę poszukującą mistycznych oświeceń.

Jako, że postanowiliśmy ten rok przeżyć z przyjacielem po celtycku, zamierzamy przeżyć całe koło sabatów w zmienionym stanie świadomości i w takim stanie zaliczyć wszystkie sabaty. Będzie to raporttrip złożony z moich, co ciekawszych myśli, wrażeń i odczuć przelanych na papier, co kilka minut tripu. 

18:00 Konsumpcja

18:20 Nie wiem czy robi, czy nie... ustalenie alternatyw w razie wypadku. 

18:24 Oczekiwania ciąg dalszy, małe zmiany percepcyjne, chyba...

18:25 Coś z oddechem, chyba przejście,

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

Nastawienie pozytywne, 18stka znajomego, lekko boląca głowa na początku i chęć przeżycia niezapomnianej imprezy.

Error 404