Spotkanie Kraków

11 Marca 2004, Polska Sieć Terapii Metadonowej i Kanaba.info zapraszają na spotkanie z Profesorem Ambrosem Uchtenhagen z Szwajcarii. Najbliższy czwartek, 11 Marca, godzina 15:00, Centrum Kultury Rotunda ul. Oleandry 1.

Tagi

Odsłony

2547

11 Marca 2004, Polska Sieć Terapii Metadonowej i Kanaba.info zapraszają na spotkanie z Profesorem Ambrosem Uchtenhagen z Szwajcarii.

Najbliższy czwartek, 11 Marca, godzina 15:00, Centrum Kultury Rotunda ul. Oleandry 1.

Jedyna okazja by spotkać Prof. Ambros a Uchtenhagen a wybitnego naukowca który zaprezentuje swoje poglądy na temat rozwiązywania problemów osób uzależnionych. Pan profesor specjalizuję się w psychiatrii i psychoterapii. Od 1970 roku twórca i dyrektor usług psychiatrii społecznej przy Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym w Zurichu. Współtwórca i pierwszy dyrektor dwóch stowarzyszeń profesjonalistów (Szwajcarskiego Stowarzyszenia Grupowej Psychoterapii i Psychologi Grupy, Szwajcarskiego Stowarzyszenia Psychiatrii Społecznej). Od 1974 badacz na polu psychoterapii, psychiatrii i uzależnień od narkotyków. Pierwsze narodowe badanie wyników terapii uzależnienia od Heroiny. Ekspert narodowych i międzynarodowych komitetów. Członek Komisji Kantonów d/s Narkotyków. Członek Panelu Ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia. Członek wielonarodowego projektu Ewaluacja Akcji przeciwko Nadużywaniu Narkotyków w Europie (Komisja Europejska). Członek Europejskiego Stowarzyszenia d/s Badań nad Nadużywaniem Substancji EASAR. Współorganizator dorocznego międzynarodowego kongresu d/s uzależnień narkotykowych, we współpracy z Narodowym Centrum Uzależnień - Londyn, Amsterdamskiego Instytutu Badań nad Uzależnieniami, Uniwersyteckiego Szpitala Psychiatrycznego w Hamburgu. Ponad 220 publikacji jako pierwszy autor. Od 1995 roku dyrektor Instytutu Badań Uzależnień przy Uniwersytecie w Zurichu. Badania nad epidemiologią, prewencją i terapią uzależnień od substancji.

ZAPRASZAMY!
Zaproś znajomych!

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Hi! od niedzieli do wtorku znów byłem w naszym "ośrodku wypoczynkowym" w podmoskiewskim Sokolsku... przyjechałem wieczorem ok. 20.00, połknąłem pigułkę i 60 grzybów - stwierdziłem, że tym razem trzeba działać z umiarem... wiele się nie zmieniło - na parterze trance... jeden z lepszych rosyjskich zespołów transowych - Paranoic Sensations (Parasense), czyli Alex&Zolod zgodzili się dla nas zagrać live... muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba połączenie grzybów z XTC - grzyby tracą wówczas swoje dołujące właściwości (dla mnie dołujące) i cały trip jest cudownie barwny...

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie dosyć ekscytujące ze względu na pierwsze podejście do tej substancji. Siedziałem w pokoju z siostrą.

Godzina 20:30 wrzucam kartonik 2.8 mg na górne dziąsło i zapuszczam świat wedlug kiepskich. Przychodzi siostra i ogląda ze mną. Nic się nie dzieje, nie moge sie doczekać, włączam kolejny odcinek i sie zczeło wejście.

 

T+0:30 Nie wiem czemu zaczełem czuć przerażenie, wszystko zaczeło wydawac się strasznę. Mówie do siostry że nie może mnie zostawić, ona na to ze posiedzi ze mną jeszcze jakiś czas. Zaczela patrzeć sie dziwnie i mówi do mnie że jedna źrenica jest malutka a druga wielka. Ale się tym zbytnio nie przejełem. 

 

  • Dekstrometorfan
  • Miks

Start: Mieszkanie kumpla, za oknem od paru godzin noc - ja trochę niepewny jak to bywa przed pierwszym razem. Czekamy godzinę na ewentualne skutki uboczne po czym opuszczamy lokal. Po próbie: Wędrujemy po mieście załatwić parę spraw (całość zajmuje nam jakieś 2h). Noc trwa w najlepsze, już trochę bardziej pewny siebie zapraszam kumpla do siebie. U mnie: Jesteśmy zrelaksowani i spokojni, a co więcej sami. Zaczynamy chill out przy cichej muzyce, pojedyncza lampka tworzy odpowiedni nastrój żeby zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Po wszystkim: Późną porą odprowadzam kumpla, nie ma prawie nikogo na ulicy, powiewa chłodem. Odkąd wyszliśmy z mojego mieszkania w słuchawkach rozbrzmiewa psychotrance (moje pierwsze zetknięcie z nim tak by the way), w drugą stronę idę sam - moją uwagę zwraca przede wszystkim muzyka i światła miasta.

Mówiąc szczerze to mój pierwszy taki artykuł, więc chyba najlepiej zrobię rozpoczynając go przedstawieniem krok po kroku jak się miała sytuacja "wtedy". Miejcie cierpliwość, a kto wie? Może znajdziecie tu nawet coś dla siebie.

Tego dnia prawie dwie godziny spędziłem na rozmowie z dziewczyną o niczym. Mrok nocy przecinają światła miasta, a my rozchodzimy się w swoją stronę - ona do domu i ja do domu. Ponieważ jednak nigdy się nie nudzę już w chwilę po rozejściu przychodzi do mnie sms od dobrego kumpla. 

"Wbijaj do mnie, mam niespodziankę."

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Opis doświadczenia sprzed kilku miesięcy.

randomness