Amfetamina z fenyloacetonu (BMK, P2P)

SyntezaPrzygotowanie amalgatu:

Tagi

Źródło

republika.pl

Odsłony

78085
SyntezaPrzygotowanie amalgatu:
W litrowej stożkowej kolbie z szeroką szyjką, 19g folii aluminiowej pociętej na kawałki (3x3cm) zostało rozpuszczone w roztworze 500mg HgCl w 700ml ciepłej wody, dopóki roztwór nie stanie się szary i bąbelki wodoru przestaną się wydzielać. Wodę oddziela się przez dekantacje, a amalgat przemywa 2 razy 500ml zimnej wody.

Synteza:
Do amalgatu zostało dodane 29,5g chlorowodorku metyloaminy (1.02 mol, 7 eqv)rozpuszczonego w 30ml gorącej wody, 75ml izopropanolu, 70ml 25% NaOH, 19,75g P2P i na końcu 175 ml izopropanolu. Bąbelki wodoru energicznie wydzielają się z amalgatu i temperatura roztworu szybko rośnie. Tempo reakcji jest kontrolowane przez umieszczenie kolby w zimnej wodzie na 2 godziny, a następnie pozostawienie jej na noc w temp. pokojowej z magnetycznym mieszaniem, uważając, aby w ciągu pierwszej godziny temperatura nie przekroczyła 50°C. Do mieszaniny reakcyjnej zostaje dodane kolejne 50ml 25% NaOH i miesza się ja przez 30 min., a następnie pozostawia do czasu, aż zbierze się osad. Czystą warstwę zlewa się znad osadu, wlewa nową porcje izopropanolu 100ml, miesza przez 15 min. odstawia i zlewa się izopropanol. Aluminiowy szlam umieszcza się w lejku buchnera i przemywa 2x50ml THF lub Metanolu. Roztwory z dekantacji i przemycia zostają zmieszane i skoncentrowane w próżni.

źródło: http://republika.pl/psychedryna0/
opis ten nie został jeszcze przez nikogo zweryfikowany i jest zamieszczony jedynie w celach edukacyjnych

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)

czy to aby przypadkiem nie jest synteza metamfetaminy ?

Anonim chemiczny (niezweryfikowany)

Ale błedów stylistycznych nanieśliście .. nie ma zwiazku o wzorze HgCl .. jest albo HgCl2 [chlorek rtęci(II) ] albo Hg2Cl2 [chlorek rtęci(I) - czyli kalomel] . Kalomel jest nierozpuszczalny w wodzie zaś chlorek rtęci (II) jest. Druga sprawa - kto rozpuszcza CH3NH2*HCl w gorącej wodzie ?  Toć po rozpuszczeniu następuje hydroliza i metyloamina ulatnia sie ( bo jest gazem).

Anonim (niezweryfikowany)

Ja rozpuszczam chlorowodorek metyloaminy w gorącej wodzie, A ty kiedyś rozpuszczałeś? chyba nie! zaś zdradze ci kolego, że póki jon chlorkowy bedzię obecny w roztworze, zasadowa grupa azotowa bedzię mu towarzyszyć. Dopiero kiedy chlorek uda się odciągnąć silniejszą zasadą np. Na bądź K, pozbawiona jego wpływu grupa azotowa ujawni gazowy charakter wolnej zasady metyloaminy (freebase).

Anonim (niezweryfikowany)

Mam pytanie czy potrafisz zronic wladka jesli tak to prosze o kontakt

Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Rok chyba 2002, niedługo po Pierwszym Grzybowym Tripie, ta sama jesień, choć już bardziej jesienna.. Akcja rozgrywa się na ostatnim piętrze domku braci K. Po pierwszym spotkaniu mam świetne nastawienie, spodziewam się znowu beki na maksa.. Występują: Ja,Lv,Ls,Kd,Km

Ilość - Po 50 sztuk na głowę, popite maślanką (moje ulubione połączenie)

Wiek i doświadczenie - każdy ok 20 lat, oraz podobne doświadczenia: Alkohol, MJ, haszysz, amfetamina, ecstasy, psilocybe semilanceata.

Lecimy!

  • Grzyby halucynogenne

Będąc już doświadczonym pożeraczem grzybów chciałem wrócić do mojej pierwszej jazdy grzybowej, która była moją inicjacją do psychodelicznego świata. Z pewnościa pewien wpływ na to opowiadanie będzie miał nastrój w jakim się znajduje... ciemna noc, mróz za oknem, jutro znów do pracy, nikt mnie nie kocha, nic mi się niechce... typowy jesienno-zimowy przedświąteczny nastrój.
  • 25C-NBOMe
  • 6-APB
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

 

Trip raport zawiera dwa kontrastowe tripy, doświadczone jeden po drugim, kiedy to wyruszyłam w podróż po namiotowe ćpanie.

 

Marihuana, 6-apb

 

   Początkowo nie miałam brać 6-apb ze względu na koszmarne wspomnienia związane z tą substancją, ale koniec końców dałam jej szansę.  Doszłam do wniosku, że mój nastrój oraz pozytywny odbiór otoczenia, w którym się znajduję mogą dać w połączeniu z tą substancją dobre efekty.

  • Calea zacatechichi
  • Tripraport

W moim łóżku, po pracy, gotowy na wielkie senne wojaże.

Wszystkie sny które byłem sobie w stanie przypomnieć na tyle żeby je opisać:

randomness