Narkotyk dla dwuletniej córeczki

W ustroju dwuletniego dziecka wykryto amfetaminę

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2489

23-letni mieszkaniec gminy Podedwórze w Lubelskiem, Paweł W., który podał narkotyk swojej 2-letniej córce, został zatrzymany przez policję. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Andrzej Lepieszko.

"Prokurator postawił Pawłowi W. zarzuty posiadania narkotyku i narażenia swojego dziecka na co najmniej poważny uszczerbek na zdrowiu. W piątek został skierowany do sądu w Parczewie wniosek o jego tymczasowe aresztowanie" - powiedział Lepieszko.

Dziecko pod wpływem narkotyku zobaczył w środę kurator sądowy, który przyszedł do mieszkania jego rodziców w związku z postępowaniem sądowym dotyczącym znęcania się przez Pawła W. nad żoną i zaniedbywania córeczki. Zauważył, że także oboje małżonkowie byli pod wpływem narkotyków. Wezwał pogotowie oraz policję.

I lekarz pogotowia, i lekarz w szpitalu, do którego dziecko zabrano, potwierdzili, że podano mu narkotyk. Policjanci, którzy przeszukali mieszkanie W., znaleźli saszetkę prawdopodobnie z resztkami amfetaminy.

"Dziewczynka została przebadana i pobrano jej krew do badań. Lekarze stwierdzili, że stan zdrowia dziecka jest dobry. Przekazano je pod opiekę dziadkom" - powiedział Lepieszko.

Matka dziecka, 22-letnia Agnieszka W., została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. "Wymagał tego stan jej zdrowia" - wyjaśnił Lepieszko.

Przesłuchany Paweł W. przyznał się, że przyniósł narkotyk, ale zaprzeczył, by podawał go dziecku. (reb)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

itsover (niezweryfikowany)
Ciekawe jak kurator rozpoznał, że 2 letnie dziecko jest naćpane.
.chudy. (niezweryfikowany)
Ciekawe jak kurator rozpoznał, że 2 letnie dziecko jest naćpane.
tretreytfhgv (niezweryfikowany)
kurator miał chyba w oczach narkotest:)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Substancja: 750mg bromowodorku dekstrometorfanu w tabletkach po 15mg

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), Etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Magiczna polanka w lesie otoczona zewsząd drzewami, wnętrze fiata 126p, dom T

Towarzysze podróży: A (600mg), S (450mg), T (trzeźwy opiekun)

  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Nastawienie raczej pozytywne, ogromna ciekawość i chęć przeżycia czegoś nowego. Podmiejski las w chłodny, kwietniowy dzień.

 Obudziłem się rano, wiedząc, że wreszcie spróbuje tryptaminy która czeka w moim pokoju już od miesiąca. Wczoraj umówiłem się z kumplem (nazwijmy go Jaś), że widzimy się po południu na jego osiedlu i wyruszamy w tripa. Nie byłem pewien czy się nie rozmyśli, w ostatnim czasie był dość labilny. Tak czy siak, ja byłem zdecydowany nawet na samotną podróż ;)

 

T~18.00

  • Alkohol
  • Alprazolam
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Jarałem z dwoma "koleżkami". Jeden z nich był obyty z tematem i objaśniał nam, co może nas spotkać oraz jak na to się przygotować. Jaraliśmy u drugiego "koleżki: na strychu gospodarczego budynku. Dość dobrze ich znałem albo tak mi się wydawało.

Cała akcja miała miejsce w te wakacje. Już od 1 klasy liceum chciałem zajarać, ale obawiałem się, że trafię na chujowy towar lub ludzi, którzy sprawią, że będę mieć jakieś bad tripy czy coś w tym stylu. Z ratunkiem przybył koleżka z gimbazy, który obiecał, że załatwi świetny temat i wszystko będzie pięknie. Jak obiecał, tak zrobił i już w lipcu mogłem spróbować tej magicznej roślinki. 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

30 grudnia, 21:20

randomness