Gotowanie na marihuanie - dozwolone

Marihuana nadaje się tylko do przyprawiania potraw! - Powiedział "Jakarta Times" wiceprezydent Indonezji Yusuf Kalla.

a.

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

4302
Marihuana nadaje się tylko do przyprawiania potraw! - Powiedział "Jakarta Times" wiceprezydent Indonezji Yusuf Kalla. Marihuaną można zatem w Indonezji przyprawiać potrawy, ale za jej palenie można stracić głowę. Już samo posiadanie marihuany jest w Indonezji przestępstwem, i to surowo karanym. Dealerzy narkotyków karani są śmiercią. Kalla w tym samym wywiadzie podtrzymał swoje poparcie dla najwyższego wymiaru kary za przestępstwa związane z narkotykami. Jednak - jak twierdzi Kalla - nie powinno się prześladować kucharzy, którzy używają jej w celu wzbogacenia smaku tradycyjnych indonezyjskich dań. Można podejrzewać w związku z tym, że liczba kucharzy - samouków w Indonezji dramatycznie wzrośnie. W końcu - jak powiedział sam pan wiceprezydent - przyprawy można używać , a co za tym idzie - trzeba gdzieś ją kupować. Możliwe, że już niedługo na ulicach indonezyjskich miast dealera poznawało się będzie po kucharskiej czapce.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

slu
Porównaj poziom indonezyjskich i polskich mediów, przeczytaj po polsku artykuł z dzisiejszej The Jakarta Post na ten temat - <a href="http://hyperreal.info/encod/indonezja%2Clegalizujmy%2Ckonopie">http://hyperreal.info/encod/indonezja%2Clegalizujmy%2Ckonopie</a> i sam ocen gdzie zyjesz!
Zajawki z NeuroGroove
  • Echinopsis Peruviana
  • Pierwszy raz

Samotnie w mieszkaniu. Podekscytowany, spokojny, jednak z lekkimi obawami. Miałem chyba nadzieję, że Don Mescalito pomoże mi rzucić tytoń.

   Witajcie duszyczki. Don Mescalito wołał mnie od chyba dwóch lat. Zapraszał do siebie, a ja chyba nie czułem się godzien. Od maja leżała u mnie paczuszka z 32g listków wyschniętej kory peruvian torch. Jarałem się tym faktem, choć nie czułem się gotowy. Jakiś miesiąc temu śniła mi się ta wyprawa, na którą w końcu się wybrałem... sam.

 

  • Muchomor czerwony


-nazwa substancji: Muchomór Czerwony (+ marihuana)

-poziom doswiadczenia: ganja, #, gałka muszkatołowa, łysiczki, accodin, amfetamina, lsd i bieluń wzięte nie podziałały...muchomorek po raz pierwszy.

-dawka: ok. 6-7 średnich kapeluszy wysuszonych w postaci wywaru na 3 osoby. Po około 0,5 godz. gotowania na bardzo małym ogniu wyszło po 1,5 kieliszka dosyć gęstego brunatnrgo płynu.


  • MDMA (Ecstasy)

Substancja: ecstasy

Poziom: zaawansowany
  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)
  • Pozytywne przeżycie

Szczerze mówiąc, to trochę się bałem przed spożyciem tak dużej dawki piołunu. 20g używa się do produkcji pół litra absyntu, a ja wyekstrahowałem to pod ciśnieniem zapełniając tym 1 szklankę.

Ponieważ nie miałem pod ręką czystego spirytusu, postanowiłem poradzić sobie z tym, co miałem pod ręką. Do tzw. włoskiego ekspresu wsypałem 20g zmielonego na proszek piołunu. Wlałem tam piwo zamiast wody i wstawiłem na gaz. Po kilku minutach uzyskałem mętną, brązową ciecz. Zapach był tak intensywny, że aż zmrużyłem oczy odurzony parą, która wydobywała się z naczynia. Wypiłem wszystko na raz.

randomness