Gotowanie na marihuanie - dozwolone

Marihuana nadaje się tylko do przyprawiania potraw! - Powiedział "Jakarta Times" wiceprezydent Indonezji Yusuf Kalla.

a.

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

4307
Marihuana nadaje się tylko do przyprawiania potraw! - Powiedział "Jakarta Times" wiceprezydent Indonezji Yusuf Kalla. Marihuaną można zatem w Indonezji przyprawiać potrawy, ale za jej palenie można stracić głowę. Już samo posiadanie marihuany jest w Indonezji przestępstwem, i to surowo karanym. Dealerzy narkotyków karani są śmiercią. Kalla w tym samym wywiadzie podtrzymał swoje poparcie dla najwyższego wymiaru kary za przestępstwa związane z narkotykami. Jednak - jak twierdzi Kalla - nie powinno się prześladować kucharzy, którzy używają jej w celu wzbogacenia smaku tradycyjnych indonezyjskich dań. Można podejrzewać w związku z tym, że liczba kucharzy - samouków w Indonezji dramatycznie wzrośnie. W końcu - jak powiedział sam pan wiceprezydent - przyprawy można używać , a co za tym idzie - trzeba gdzieś ją kupować. Możliwe, że już niedługo na ulicach indonezyjskich miast dealera poznawało się będzie po kucharskiej czapce.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

slu
Porównaj poziom indonezyjskich i polskich mediów, przeczytaj po polsku artykuł z dzisiejszej The Jakarta Post na ten temat - <a href="http://hyperreal.info/encod/indonezja%2Clegalizujmy%2Ckonopie">http://hyperreal.info/encod/indonezja%2Clegalizujmy%2Ckonopie</a> i sam ocen gdzie zyjesz!
Zajawki z NeuroGroove
  • Chlorprothiksen

Substancja: CHLORPROTHIXEN SPOFA


Doswiadczenie: alkochol, ganja, kwasy, feta, efedryna, dxm, tabaka + wiele wynalazkow z apteki


Dawka: 4 x 50mg

  • Grzyby halucynogenne


Okolo 20-30 grzybkow (trudno ocenic bo bylo najpierw

zmrozone a potem rozmrozone i nie wysuszone co dalo

nieprzeliczalna papke kto wie moze to bylo 40?)1/4 kwasika (slynna zupka)


Wybralam sie do Krakowa na muzyczne co nie co

czyli podziwiac Jelinka za sterami, tanczacego

z plytami ( a chlopak potrafi!).

Nie podam czasu bo orientacje stracilam juz rano

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Zmęczony psychicznie, fizycznie po pracy, lecz pozytywnie nastawiony do nocnego tripa. Pokój, noc, łóżko i słuchawki.

Namaste!

Mój pierwszy TR na Neurogroove, proszę o wyrozumiałość. Gdzie niegdzie mogą się trafić opisy w stylu strumienia świadomości, myślę, że przy opisywaniu doświadczeń psychodelicznych taki sposób zdaje egzamin. Niestety, wiele subtelnych szczegółów jest już nie do odzyskania na następny dzień. To po prostu trzeba przeżyć :)

 

  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Zawsze biorę 150mg. W tym dniu wzięłam 600mg chociaż tego nie planowałam. Wszystko odbyło się u mnie w domu w obecności mojego chłopaka. Nie sądziłam, że tak to się wszystko potoczy ale cóż, to szczęście mieć bliską osobę, która zawsze się tobą zaopiekuje w należyty sposób.

Wypiłam roztwór ze 150mg kodeiny o godzinie 13:20 i włączyłam komputer aby przejrzeć to i owo w internecie. Długo nie musiałam czekać, gdyż już po 20 może 30 minutach poczułam uderzenie ciepła i przyjemny zawrót głowy. Czułam to już tyle razy ale zawsze nie mogłam się doczekać kiedy to nastąpi p oraz kolejny. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy, wyobrażałam sobie jak pięknie by było móc utrzymać ten stan przez całe życie, jak ono by wtedy wyglądało? Jak bym funkcjonowała?