Gazeta Poznańska

Policjanci złapali 23-letniego Dariusza Sz., dilera narkotykowego. W czasie zatrzymania padło kilka strzałów i doszło do pościgu!
Najpierw źle poczuła się jedna z uczennic gimnazjum w Jerzykowie, później dwie dalsze. Do wczoraj lekarze przyjęli ponad 20 osób. Policja stara się ustalić, czy uczniowie zatruli się lizakami, w których mogły być narkotyki.
Komenda Wojewódzka Ochotniczych Hufców Pracy skierowała do Urzędu Marszałkowskiego prośbę o przekazanie testów na obecność narkotyków.
Marcin W. swoje dwudzieste urodziny spędzi w celi. Wczoraj poznański Sąd Okręgowy skazał go na 2 lata za dilerstwo.
Narkotyki i wagę znaleźli pilscy policjanci w samochodzie, którym podróżowało pięciu mieszkańców Złotowa. Wszyscy zostali zatrzymani.
Nowe testy mogą czekać wielkopolskich uczniów. Ale nie z matematyki czy polskiego, a na... obecność narkotyków. Chce je finansować Urząd Marszałkowski. Konieczna będzie jednak zgoda rodziców.
Już po raz piąty - ulicami Poznania przeszedł Marsz Przeciwko Uzależnieniom, inicjowany jest przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.
Zakończyła się akcja celników, policjantów, inspektorów Urzędu Kontroli Skarbowej oraz pracowników SOK, trwająca od środy, a wymierzona przeciwko kurierom narkotykowym jadącym na i z Przystanku Woodstock w Kostrzynie.
Poznańscy policjanci poszukując sprawców rozboju zatrzymali hurtowników narkotykowych.
Kilkaset gramów narkotyków rozprowadził po Pile 23-letni Rafał R. Policyjne śledztwo doprowadziło do ujawnienia jeszcze dwóch dilerów, którzy w przestępczej hierarchii stali nad nim.
Policjanci (z Kórnika i Wrześni) zatrzymali mieszkańca Wrześni.
Przy udziale jednostki anterrorystycznej policjanci z poznańskiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Poznaniu, Gorzowie i Szczecinie siedmiu członków zorganizowanej grupy przestępczej (w tym jej szefa) - pisze "Gazeta Poznańska"
Na trzy lata i dwa miesiące pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy w Poznaniu 23-letniego dilera z Piły.
Kaliscy policjanci zatrzymali 19-latka, który trudnił się handlem narkotykami.
"Gazeta Poznańska": Poznańska AWF opracowała program zwalczania uzależnień wśród uczniów. Jego podstawowym ogniwem w szkole ma być nauczyciel wychowania fizycznego.
"Tylko strach może młodzież powstrzymać przed narkotykami"
Dzisiaj każda osoba złapana nawet z niewielką ilością narkotyku może pójść za kratki, albo na przymusowe leczenie. Minister zdrowia proponuje, aby za posiadanie jednej tzw. działki nie wyciągano kodeksu karnego.
25-letnia bezrobotna gospodyni Elżbieta G. legalizowała na koncie osobistym dochody z handlu narkotykami swojego konkubenta.
Poznańscy lekarze ostrzegają: jeśli dziewczyna ocknęła się w szoku i nie pamięta ostatnich wydarzeń, mogła paść ofiarą "tabletki gwałtu", dostępnej już w dyskotekach.
"Siema ludzie. Jak was nie kochać! Dziękuję, że przyjechaliście na X Przystanek Woodstock" - tak Jurek Owsiak witał wczoraj przybyłych do Kostrzyna.
Lufki i fajki wodne można dostać legalnie prawie w każdym kiosku. Ale to nie emeryci są ich najważniejszymi odbiorcami.
Rozmowa z Jolantą Łazugą-Koczurowską, psychologiem klinicznym, przewodniczącą MONARU
Tylko w ostatnim tygodniu średzka policja zatrzymała aż cztery osoby, które podejrzewa się o sprzedaż narkotyków. W tym osobom nieletnim.
Średzcy policjanci ujawnili wczoraj 659 gramów suszu konopi indyjskich, 178 g czystej amfetaminy oraz inne narkotyki.
Działania przeciwko dilerom były zaplanowane. Wzięli w nich udział nie tylko funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, ale także z Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania.
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Trip z trójką znajomych - C, Sz i K. Dla nikogo z nas nie był to pierwszy raz z psychodelikami. Zdarzyło się już nam nawet wcześniej tripować na kwasie w podobnym składzie - ja z C i Sz. C i Sz z kolei jedli hometa z K. Jedynie ja z K nie miałem wcześniej okazji razem spożywać psychodelików. Pokój C w jego domu rodzinnym. Rodzina C była w domu, ale mieliśmy pełen komfort, jako że rzadko kiedy w ogóle ktoś zaglądał do pokoju, w którym mieliśmy spędzić najbliższe kilka godzin. Zimowy wieczór. Ogólna kondycja psychofizyczna całkiem niezła, chociaż bywało lepiej. Możliwa lekka tolerka. W ciągu ostatnich 3 tygodni zdążyłem odbyć dwa tripy przy 15mg i 10mg 4-ACO-DMT (choć to drugie trudno nazwać tripem z prawdziwego zdarzenia).

Wstęp: Zbieg okoliczności sprawił, że na przełomie 2011/2012, po tym jak długo nie mogłem znaleźć okazji ani towarzystwa, żeby spróbować psychodelików, nagle okazało się, że w okresie trwającym trochę więcej niż miesiąc umówiłem się na aż cztery tripy. Opisywany w niniejszym TR był trzecim z nich. Ze względu na duże ich zagęszczenie jak i inne okoliczności, nastawiałem się raczej na rozrywkowego tripa niż na podróż w głąb siebie. Już od dłuższego czasu planowałem z kilkoma starymi znajomymi zjedzenie hometa albo 4-ACO-DMT.

  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Nie planowałem tego kompletnie, do późnego wieczora nie wiedziałem w jaki sposób będzie mi dane spędzić dzisiejszą noc. Po 6 godzinach snu i całym dniu palenia skuna (łącznie ok 1g w godzinach 14-21). Ogólne samopoczucie - bardzo dobre. Czas i miejsce: 23:00, sam w domu.

Całkiem spontanicznie miałem okazje mieć trochę mefa. Moje podejście do walenia po nosie jest jednoznaczne — od zawsze mnie to brzydziło. Straciłem przez to bliskie mi osoby (one popłynęły z tematem). Parę lat temu koledzy sobie kupili matiego na spróbowanie. Kiedy dostali to do rąk, usłyszeli „do zobaczenia za pół godziny“. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, o co chodziło i co ich czeka. Po 30 minutach zadzwonili po drugie tyle. Taka wstępna anegdotka z życia.

 

  • 25B-NBOMe
  • Bad trip

Piękne majowe popołudnie.

 

Słowa wstępu są zbędnę, jakieś grubsze rozkminy napiszę w raporcie odnośnie pierwszego razu z psychodelikiem. Ten trip budzi we mnie kontrowersje po dzień dzisiejszy.

 

19:00 Wale z kumplem po 1 kartoniku 25B-NBOMe. Kumpel który ze mna tripuje to K. Razem z nami idą dodatkowe 3 osoby(2 kumpli i koleżanka), maja zamiar pić alkohol i troche palić mj. Siedzimy na polance na obrzerzach miasta. Jeden z "trzeźwych" kolegów przygrywa na gitarce. Jest ogólnie piekny majowy wieczór. Podziwiamy zachód słońca i piękne czerwono-pomarańczowe chmurki.

 

  • Dekstrometorfan

Postaram sie opisac moje dwa dotychczasowe tripy po DXM. Pierwszy z nich byl

bardzo spontaniczny. Wrocilem ze szkoly i wszedlem na hyperreala. Na jednej

ze stron znalazlem opis ciekawej substancji zwanej DXM. Przeczytalem, ze

jest legalna i do tego tania i postanowilem sprobowac. Jak pomyslalem, tak

zrobilem i szybko pobieglem do apteki. Po krotkiej rozmowie z pania magister

na temat recepty kupilem 2 syropy Acodin 150 za 8,16zl kazdy. Po powrocie do