Gazeta Poznańska

Policjanci złapali 23-letniego Dariusza Sz., dilera narkotykowego. W czasie zatrzymania padło kilka strzałów i doszło do pościgu!
Najpierw źle poczuła się jedna z uczennic gimnazjum w Jerzykowie, później dwie dalsze. Do wczoraj lekarze przyjęli ponad 20 osób. Policja stara się ustalić, czy uczniowie zatruli się lizakami, w których mogły być narkotyki.
Komenda Wojewódzka Ochotniczych Hufców Pracy skierowała do Urzędu Marszałkowskiego prośbę o przekazanie testów na obecność narkotyków.
Marcin W. swoje dwudzieste urodziny spędzi w celi. Wczoraj poznański Sąd Okręgowy skazał go na 2 lata za dilerstwo.
Narkotyki i wagę znaleźli pilscy policjanci w samochodzie, którym podróżowało pięciu mieszkańców Złotowa. Wszyscy zostali zatrzymani.
Nowe testy mogą czekać wielkopolskich uczniów. Ale nie z matematyki czy polskiego, a na... obecność narkotyków. Chce je finansować Urząd Marszałkowski. Konieczna będzie jednak zgoda rodziców.
Już po raz piąty - ulicami Poznania przeszedł Marsz Przeciwko Uzależnieniom, inicjowany jest przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.
Zakończyła się akcja celników, policjantów, inspektorów Urzędu Kontroli Skarbowej oraz pracowników SOK, trwająca od środy, a wymierzona przeciwko kurierom narkotykowym jadącym na i z Przystanku Woodstock w Kostrzynie.
Poznańscy policjanci poszukując sprawców rozboju zatrzymali hurtowników narkotykowych.
Kilkaset gramów narkotyków rozprowadził po Pile 23-letni Rafał R. Policyjne śledztwo doprowadziło do ujawnienia jeszcze dwóch dilerów, którzy w przestępczej hierarchii stali nad nim.
Policjanci (z Kórnika i Wrześni) zatrzymali mieszkańca Wrześni.
Przy udziale jednostki anterrorystycznej policjanci z poznańskiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Poznaniu, Gorzowie i Szczecinie siedmiu członków zorganizowanej grupy przestępczej (w tym jej szefa) - pisze "Gazeta Poznańska"
Na trzy lata i dwa miesiące pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy w Poznaniu 23-letniego dilera z Piły.
Kaliscy policjanci zatrzymali 19-latka, który trudnił się handlem narkotykami.
"Gazeta Poznańska": Poznańska AWF opracowała program zwalczania uzależnień wśród uczniów. Jego podstawowym ogniwem w szkole ma być nauczyciel wychowania fizycznego.
"Tylko strach może młodzież powstrzymać przed narkotykami"
Dzisiaj każda osoba złapana nawet z niewielką ilością narkotyku może pójść za kratki, albo na przymusowe leczenie. Minister zdrowia proponuje, aby za posiadanie jednej tzw. działki nie wyciągano kodeksu karnego.
25-letnia bezrobotna gospodyni Elżbieta G. legalizowała na koncie osobistym dochody z handlu narkotykami swojego konkubenta.
Poznańscy lekarze ostrzegają: jeśli dziewczyna ocknęła się w szoku i nie pamięta ostatnich wydarzeń, mogła paść ofiarą "tabletki gwałtu", dostępnej już w dyskotekach.
"Siema ludzie. Jak was nie kochać! Dziękuję, że przyjechaliście na X Przystanek Woodstock" - tak Jurek Owsiak witał wczoraj przybyłych do Kostrzyna.
Lufki i fajki wodne można dostać legalnie prawie w każdym kiosku. Ale to nie emeryci są ich najważniejszymi odbiorcami.
Rozmowa z Jolantą Łazugą-Koczurowską, psychologiem klinicznym, przewodniczącą MONARU
Tylko w ostatnim tygodniu średzka policja zatrzymała aż cztery osoby, które podejrzewa się o sprzedaż narkotyków. W tym osobom nieletnim.
Średzcy policjanci ujawnili wczoraj 659 gramów suszu konopi indyjskich, 178 g czystej amfetaminy oraz inne narkotyki.
Działania przeciwko dilerom były zaplanowane. Wzięli w nich udział nie tylko funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, ale także z Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Cisza, ciemność, własny pokój, słuchawki z ambientem i nie tylko. Nastawienie pozytywne, ciekawość po 4 latach przerwy, chęć sięgnięcia po III plateau.

Będąc jeszcze pod wrażeniem wczorajszej podróży postanowiłem przelać swoje wypociny na elektroniczną formę papieru - w końcu żyjemy w XXI w. - mimo, że dostałem jasną i czytelną informację ubiegłego wieczoru iż nie należy, albo może inaczej: nie powinno się tego robić, zdecydowałem się na małą formę rozprawki, dywagacji, aby dać wam "zarys" tego, czego opisać się po prostu nie da.

  • HXE
  • Pierwszy raz

Dom, wolne, lekki wkurw

15:10

Odważam 5 mg, wciągam. Pachnie trochę kiszonymi ogórkami, smak jeszcze niezbyt mi się wyklarował. stawiam na po syntezie. Może dałbym radę wyczyścić acetonem ale nie mam pewności czy to zadziała i nie mam tez najmniejszej ochoty czekać choćby i sekundy dłużej. 

15:16

Wydaje mi się, że czuję pierwsze, delikatne efekty w postaci mrowienia w głowie i lekkiej, neutralnej dysocjacji. Możliwe placebo. 

15:20

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywne nastawienie, własny pokój

Jako że to jest mój pierwszy trip raport proszę o wyrozumiałość :)

T -1

Ciekawość zwyciężyła :).Jako że pogoda nie dopisywała a akurat miałem wolna chatę, postanowiłem zakosztować tych jakże magicznych grzybów.Ostatnie przygotowania ustawienie playlisty w winampie,
ewentualnie jakiś film, ogólnie nie wiedziałem czego mam się spodziewać.

T 0

  • Tramadol

Z narkotykami mam już do czynienia od dłuższego czasu – zioło, feta, tabsy...jednak zawsze korciło mnie, żeby spróbować czegoś mocniejszego – najlepiej z opiatów – jak morfina czy heroina. Kiedy tylko okazało się że kumpel ma butelkę morfiny pozostałą po nieżyjącej już babce nie zastanawiałam się dłużej. Tego dnia wybrałyśmy się wraz z koleżankami do niego koło godziny 12, ponieważ jego ojca nie było wtedy już w domu. Po drodze zaopatrzyłyśmy się w pięciomililitrowe strzykawki.