Blogi

DarkNetMarkets FAQ

Poniższy tekst, oprócz tematu DNM's, por­usza również kwestie związane z IT i z p­oprawnym, bezpiecznym przygotowaniem nas­zego komputera do poruszania się w odmęt­ach Ciemnej Sieci. Połączyć się z Darkne­tem to żadna sztuka, ale zrobić to z gło­wą, zachowując przy tym podstawowe zasad­y "BHP" to już inna kwestia. Mam nadziej­ę, że opisane tutaj rzeczy przydadzą się osobom chcącym zacząć zabawę z marketami­ a terminologia IT bedzie w miarę przyst­ępna i zrozumiała.

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi

Witam. Przychodzę z pytaniem czy ktoś jest w stanie określić czym w większym przybliżeniu jest substancja którą dostałem, oraz jaki test może ją wykryć.
Mianowicie: znajomy poprosił mnie o montaż większej ilości kryształu na co oczywiście zgodziłem się za nie wielką przysługę.
Teraz do rzeczy: gość od którego to brałem powiedział mi że sztukę puszcza za 80 zł. (dopóki nie spróbowałem, myślałem że chyba jest nienormalny)

Jakie dawki benzo?

Moje dawki
Diazepam
Light: 10mg (pod język)
Common: 25-30mg
Strong: 50mg+

Oxazepam
Light: 50mg (pod język)
Common: 75-100mg
Strong: 150mg+

Flualprazolam
Light: 1-2mg
Common: 3-4mg
Strong: 5mg+

Clonazolam
Light: 0,5-1mg
Common: 1,5-2,5mg
Strong: 3mg+

Flunitrazolam
Light: 0,5-0,75mg
Common: 1,5-2mg
Strong: 2,5-3mg+

Jak być szczęśliwym przez 2-3 godziny poradnik by kraku666

Na początek musimy wyjsć z domu i udać się do sklepu, najlepiej kupić sprite i jakiś jogurcik (ja bardzo polecam actimel) następnie szukamy 2/3 najbliższych aptek. Wchodzimy do apteki kaszląc (udając chorego, choć i tak maja na to wyjebane) i mówimy: dzień dobry, poprosze jedno opakowanie thiocodin, najlepiej to duże 16 sztuk. Z doświadczenia wiem ze w około 30% aptek dostaniemy szesnastki, w reszcie dziesiątki. To ile potrzeba zależy od tolerki. Dla mnje 30-36 tabletek czyli 450-540 mg kodeiny jest w sam raz.

Benzo - wysoka Tolerka

Siemka, mam takie pytanie, ponieważ ostatnio dość często biorę klony, min. raz w tygodniu. Doszedłem juz do takiej tolerki ze jem 7 klonów (14mg), do tego całe fresco, a ja czuje się jak po apapie. Ma ktoś jakiś sposób na podbicie działania benzo lub zmniejszenie tolerki?

p.s. robiłem miesięczne, półtoramiesięczne przerwy, po przerwie jeden raz po 5 klonach było ok, ale następny raz znowu to samo...

Branie narkotyków, a badania neurologiczne

Siema,
od jakiegoś czasu mam problemy ze strzelającą szczęką, wysłali mnie na badania, nikt nic nie wie i teraz mam skierowanie do gościa, który ma przeprowadzić 4h wywiad, w którego skład wchodzi badanie psychologiczne i neurologiczne. Nie ukrywam, że panikuje, łykam regularnie syf od sierpnia, średnio raz w tygodniu od MDMA do benzydaminy (cipacz). Stąd moje pytanie czy wyjdzie coś w badaniu neurologicznym? Będę próbowała odwołać tą wizytę, ale obawiam się, że bliscy mi tego nie odpuszczą.

Antydepresanty

Zmagam się z depresją i nerwicą, brałam sertraline, pomagała mi, jednak z czasem lek zaczął mnie otępiać, byłam odrealniona, spowolniona, zamulona, kiedyś tego nie było, zmiana leku na esticalopram później wenlafaksyna, zawsze jak zmniejszam dawki leku bądź przechodzę na inny otępienie mija, ożywiam się, w miarę zażywania pojawia się to okropne otępienie, nawet przy bardzo małych dawkach. Odstawienie odpada bo jest masakra. Czy ktoś miał podobnie? Czy jakiś lek nie otępiał? Kiedyś tego nie było, brałam długo.

Chora abstynencja

Cześć, czytam te forum od półtora roku.
Poznałem je gdy byłem w chuy zadłużony w "Białem Damie" (Tak ją wtedy nazywałem heh)
Gdy zaczynałem czytać te forum w głowie było jak rzucić ścierwo, miałem niezłe jazdy typu haluny na trzeźwo.
Mianowicie pewnego razu leżałem i byłem święcie przekonany, że dzwonie do kumpla w śnie z którym pracowałem i taka faza się wryła, że raz gadaliśmy raz nie wszystko było rozmane.
Działo się to w przeciągu chwili, co zmrużenie oczu zmieniała się scena. Przejdźmy dalej.
Gdy czytałem te forum chciałem żyć na trzeźwo, udało się.

Legalizacja w Meksyku

Meksykański Sąd Najwyższy wyznaczył 24 października jako ostateczny termin legalizacji marihuany na szczeblu krajowym, a komisje senackie ogłosiły projekt przepisów, które mogą ostatecznie doprowadzić do zalegalizowania marihuany w tym kraju.

Dzięki ustawie powstanie agencja rządowa nadzorująca działania związane z marihuaną. Agencja będzie wydawała specjalne zezwolenia na uprawę marihuany w domu, która będzie ograniczona do czterech roślin na osobę.

Nie wiedzialam ze mozna tu pisac

Nie wiedzialam. Moj przyjaciel mnie opuszcza. Wszyscy. Jak zwykle to samo - rozstanie przez oddzielne zycia. Ale jebac kurwy i leszczy jakimi sa ludzie. Samotnosc mnie wyzwoli. Albo zabije. Bo leze tu chora na klonie i weedzie i czuje sie jak we snie i skok z 4 pietra to zly pomysl. I pies sasiada szczeka i jutro do pracy i chumry smutne. I te cmy kleiste. Nie licze juz na wybawienie ani pomoc. Nikt i nic, wszyscy chca tylko dla siebie jak najlepiej oprocz tych chorych...coz nie winie ich. Sa smutni i pograzeni w petli. Limbo.

Pixa

Siemanko Mam pytanie odnośnie tolerancji z pixami Czy tak owa występuje, jeśli tak to w jaki sposób najlepiej ja wyrobić aby coś złapało Mam na myśli czy będą tu skuteczne mikrodawki i jaki odstęp czasowy

(Amoksycylina + kwas klawulanowy) + amfetamina

siemka, widziałem podobny temat co do tego antybiotyku, tylko z MDMA o ile się nie mylę, ale to też był stary temat, wolę zapytać jeszcze raz.
Złapało mnie ostre przeziębienie i dostałem antybiotyk 'Augmentin', wczoraj wieczorem wziąłem pierwszą tabletkę, dziś rano drugą, wszystko spoko, tylko na nocke mam robotę i przydałoby mi się mały boost w postaci amf, czy to bardzo koliduje ze sobą? Może sobie odpuścić sobie dziś nosa i przeboleć tą nockę? A może nie wezmę kolejnej dawki antybiotyku i po tych 12godzinach zajebie w nos? co myślicie?

10g HEPTEDRONU Z RCHEM.co

zarzuciłem 300mg i nic sort od rcchem ...piecze w usta i w nos ...może działanie jest bardziej lajtowe niewiem ...mam 10g i przerobię większe ilości ...może po 1gramie będę mógł dać większą wypiskę ...Na razie jest lajt ...Hexen to dopaminergik a nie noradrelinik z tego co wiedziałem ...Hexen przy tym to 100 procent mocniejszy ...Heptedron to chyba gówno ale zobaczę ile jestem w stanie tego spożyć ...To zatruwa bardziej a daje mniejszą fazę ...Mój tatuś też się tym truje ...Spiduje z tatusiem od 2 lat ...-Sam od 7 ...Tatuś wszedł w temat i lubi ketony ...Z tej strony Milczarski von prezes p

Pomocy? Gdzie mogli wysłać mojego byłego-narkomana?

Nie mam pojęcia gdzie on się znajduje. Martwię się. Może macie jakieś pomysły gdzie on teraz może być? Oto co wiem:
- jego rodzice nie chcą powiedzieć gdzie jest, mówią tylko, że "na wyjeździe"
- Był przez tydzień na oddziale psychiatrycznym HCP w Poznaniu. Wypisał się na własne żądanie, powiedzieli że w takim razie nie przyjmą go już z powrotem.
- uzależniony od amfetaminy, zachowywał się jak człowiek dotknięty psychozą amfetaminową

Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Gałka muszkatołowa
 • Inne
 • Pozytywne przeżycie

Set: Chęć psychodelicznego pozytywnego przeżycia, lekki smutek spowodowany wyjazdem ukochanego, zrelaksowana w domu, chęć tworzenia sztuki. Setting: Domowe zacisze, spokój, samotność.

Dnia dzisiejszego (20.09.) musiałam pożegnać mojego narzeczonego, który wyjeżdżał beze mnie do wujka. Wiele spraw się złożyło na jego samotny wyjazd, w tym także nasze kłótnie. Dzisiejsza kłótnia jednak doprowadziła nas do konsensusu, jednakże wyjazdu nie dało się odwołać, więc świeżo pogodzeni, musieliśmy się pożegnać na trzy dni. Smutek i tęsknota naprowadzały mnie na głupie myśli, ażeby znaleźć pocieszenie w PST. Jednak po dłuższym namyśle postanowiłam tego nie czynić, gdyż sobie i mojemu ukochanemu obiecałam, że będę sobie sama radziła ze złymi myślami.

 • Dekstrometorfan
 • Ketony
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Miks

Dom mojego przyjaciela, później droga przez las, miasteczko oddalone o 5km od domu. Nastawienie, bardzo dobre, to były urodziny mojego przyjaciela. Chcieliśmy mieć dobrą fazę, świętować, cieszyć się spędzonymi chwilami w towarzystwie ludzi którzy są zaprzyjaźnieni od lat. Chcieliśmy zrobić coś głupiego, wręcz surrealistycznego... Czego później można żałować, nie przejmując się konsekwencjami. Młodzi, piękni, i bardzo nieodpowiedzialni.

Witam, to mój pierwszy trip raport. Zacznijmy od tego, że nie jestem od niczego uzależniony, nigdy nie miałem "preszu" na substancje. Zawsze na mnie działały. Nie mam wyrobionej tolerancji na nic.

 • Efedryna

Wczoraj poleciałem do pobliskiej aptekii zakupiłem 4 listki ulubionego Tussipectu. Około godziny 22 wziąłem 35 sztuk i odczekałem około 45 minut potem jeszcze 10 . Godzina 23 z minutami i ogarnia mnie miły stan , jestem podniecony i puszczam sobie ulubionego pornosa. Przez jakąś godzine próbowałem sam zaspokoić sie ale nic z tego nie wyszło mi . Mimo że miałem kłopoty ze wzwodem i troche innych które zapewne konsumenci Tussipectu dobrze znają , przyjemność sprawiało mi samo onanizowanie sie , finisz nie byłnajważniejszy.

 • Dimenhydrynat


Nazwa substancji: Aviomarin, MJ

Wcześniejsze doświadczenia: alko bardzo dużo, THC bardzo dużo, feta kilka razy, extasy kilka razy, gałka muszkatołowa - raz bez żadnych efektów.

Dawka i sposób użycia: 15 tabletek na jeden raz

Set & Settings: W domu z kolegą i bratem. Starsi wracają później.

Oczekiwania: Hallony
randomness