REKLAMA
Początki z kodą

Kraku666

Odsłony

13

Witam, od pewnego czasu zacząłem bawić się z kodeiną, a konkretnie z thiocodinem. Na pierwszy raz wziąłem 5 tabletek żeby sprawdzić czy nie mam uczulenia etc. (taki pisało na forum).
Kolejny raz wziąłem dwa opakowania czyli 300mg kodeiny + 3 klony gdy koda juz weszła i było całkiem przyjemnie. Ale moje pytanie brzmi, jaką dawkę dla kogoś bez tolerki na kode (ale z ogromną na benzo) polecacie? Chciałbym zeby to byłą taka naprawdę niezła faza, a nie chce przesadzić i skończyć na sorzeXD. Kolejne pytanie to czy mozna dorzucać kode? bo zauważyłem ze faza trwa dość krótko, jakąś godzinę jest fajnie, później zaczyna schodzić i po 2 godzinach praktycznie po zabawie. Licze na odpowiedz kogoś doświadczonego kto pomoże mi w dobrej i długiej fazie. Pozdro

Komentarze

Kraku666

prosze o odpowiedz kogoś doświadczonego, jak to jest z dorzucaniem kody?

Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Set and setting: myślę, że to mało istotne przy tego typu narkotyku, jednak razem z przyjacielem mieliśmy dobre nastroje.

11:30 Dostalismy z kolegą mefedron, co prawda nie był to mój pierwszy raz z tą substancją, ale tak jak napisałam ''dostaliśmy'' niby na wypróbowanie. Po kilkunastu minutach, razem z nim byłam w opuszczonym budynku przy torach. Wiem, te miejsce nie brzmi zbyt przyjaźnie ale lubię tam przebywać.

  • Benzydamina

nazwa substancji: benzydamina (tantum rosa)


poziom doświadczenia: ten specyfik pierwszy raz a poza nim wiele innych substancji zwanych narkotykami


metoda zażycia: doustnie


set&setting: pusta chata, dwie osoby, nastawienie bardzo pozytywne


czy dane doświadczenie mnie zmieniło? : tak-zmądrzałem

  • Alprazolam
  • Fluoksetyna
  • Użycie medyczne

Leczenie psychiatryczne.

W wyniku ciągłego stresu związanego przede wszystkim z chorą ambicją i całym procesem edukacji, a także w wyniku przykrych doświadczeń z dzieciństwa (przez które popadłem w depresję), w pewnym momencie życia zdecydowałem się na terapię. Nie byłem pewien czy od razu chcę udać się do psychiatry. Na początek wybrałem psychologa. Niestety - albo miałem pecha przy wyborze albo po prostu to nie jest dla mnie. Od jednego z psychologów usłyszałem, że mogę być opętany....Dlatego właśnie zrezygnowałem z tego hmmm...'leczenia'. Udałem się do psychiatry.

  • Lophophora williamsii (meskalina)

Aldous Huxley - "Drzwi percepcji" (przeł. Piotr Kołyszko)


Gdyby oczyścić drzwi percepcji,
Każda rzecz jawiłaby się taka, jaka jest: nieskończona.
               Wiliam Blake (przeł. R. Krynicki)

randomness