Uprawiał konopie indyjskie na działce

Dolnośląscy policjanci zatrzymali 32- letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskich.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2506
Dolnośląscy policjanci zatrzymali 32- letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Hodowlę odkryto na prywatnej działce w miejscowości koło Bolesławca. Jak poinformował Paweł Petrykowski z biura prasowego dolnośląskiej policji, podejrzany uprawiał konopie na działce, w specjalnie przystosowanym budynku gospodarczym ze szklanym dachem. W budynku policjanci znaleźli ponad 140 młodych roślin o wysokości od 5 - 30 cm. 32-latek był już wcześniej notowany, również za uprawę konopi. Teraz postawiono mu zarzut nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Grozi za to kara do 2 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
moze mi ktos wytlumaczyc, jak oni znajduja te uprawy? Ktos musial strzelic z ucha, no bo inaczej tego nie widze : ida dwie paly, nagle jedna wskazuje palcem na budynek i mowi "ej tam napewno hodowana jest ta smiercionosna marihuana ktora truja sie dzieci w przedszkolu"
Prezes klubu (niezweryfikowany)
był wczesniej notowny to pewnie mieli na niego oko :-) mi %#@&*&/ babka wykopała 5roślin ze szklarni :/
Anonim (niezweryfikowany)
smiglowce z kamerami termowizyjnymi, podejrzane zuzycie energii, donososy sasaiadow o podejrzanym zachowaniu, zeznanania swiadkow, policyjni agenci, i inne metody operacyjne
molty (niezweryfikowany)
Sugerujesz, że policja lata śmigłowcami z kamerami termowizyjnymi w poszukiwaniu upraw konopi? Mają kase chłopaki...
Libur (niezweryfikowany)
To jest już na prawdę denerwujące. Policjanci nie dość, że ograniczają wolność bądź co bądź dorosłej osoby, to jeszcze marnują na to publiczną kasę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Pewnie już opisywałam swój pierwszy raz, ale zginął gdzieś w czeluściach dexeleetu. Było to co prawda kawał czasu temu, ale nadal pamiętam większość.

Waga: 46kg

Dawka: 375mg

S&s:

Pogoda była piękna, niebo niebieskie, wiał przyjemny wiaterek, słowem idealny dzień

na spacerek do apteki. Podekscytowana swoim zakupem, a raczej myślą o wspólnie spędzonym z nim wieczorze, udałam się do domu.

  • Grzyby halucynogenne

W sumie nie jest to sam wlasciwy trip-report, ale raczej krótkie, fikcyjne opowiadanko, które można potraktować jako trip-report. "Szpulka" powstała z właściwych doświadczeń psychodelicznych i długich przemyśleń jakie wywarły one na subtelny umysł. Pisane na trzeźwo, ale tak, by uchwycić jak najwięcej tych najwłaściwszych doznań.

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

set: nastawienie pozytywne Setting: zamknięty pokój, przez cały czas dobywająca się muzyka z komputera

Rzecz działa się prawie 2 lata temu, czytałam na jakiejś stronie, że trip trwa krótko, ok. 2 godziny, więc postanowiłam wziąć w dzień, gdy rodzice byli w domu. Wiedziałam, że w czasie 2 godzin nie odwiedzą mnie w pokoju .

Dopiero po tripie dowiedziałam sie, że ten ktoś musiał kłamać albo nigdy nie brał methoksetaminy, gdyż u mnie trip trwał ok. 7 godzin, co skończyło się przyłapaniem przez rodziców. No ale teraz nie o tym.

  • Marihuana
  • Marihuana (godfather og 21% thc)
  • Tripraport

Dobry nastrój. Ładna pogoda.

T-10min

Wyszłam z domu na spotkanie ze znajomymi, ale że miałam stosunkowo mało czasu, to zrobiłam tłoka sama, w drodze. Miałam przy sobie Godfathera, którego nigdy nie próbowałam.

T+0

Zboczyłam na chwilę z drogi i usiadłam wygodnie w krzakach pod drzewkiem.

T+5min