Uprawiał konopie indyjskie na działce

Dolnośląscy policjanci zatrzymali 32- letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskich.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2507
Dolnośląscy policjanci zatrzymali 32- letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Hodowlę odkryto na prywatnej działce w miejscowości koło Bolesławca. Jak poinformował Paweł Petrykowski z biura prasowego dolnośląskiej policji, podejrzany uprawiał konopie na działce, w specjalnie przystosowanym budynku gospodarczym ze szklanym dachem. W budynku policjanci znaleźli ponad 140 młodych roślin o wysokości od 5 - 30 cm. 32-latek był już wcześniej notowany, również za uprawę konopi. Teraz postawiono mu zarzut nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Grozi za to kara do 2 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
moze mi ktos wytlumaczyc, jak oni znajduja te uprawy? Ktos musial strzelic z ucha, no bo inaczej tego nie widze : ida dwie paly, nagle jedna wskazuje palcem na budynek i mowi "ej tam napewno hodowana jest ta smiercionosna marihuana ktora truja sie dzieci w przedszkolu"
Prezes klubu (niezweryfikowany)
był wczesniej notowny to pewnie mieli na niego oko :-) mi %#@&*&/ babka wykopała 5roślin ze szklarni :/
Anonim (niezweryfikowany)
smiglowce z kamerami termowizyjnymi, podejrzane zuzycie energii, donososy sasaiadow o podejrzanym zachowaniu, zeznanania swiadkow, policyjni agenci, i inne metody operacyjne
molty (niezweryfikowany)
Sugerujesz, że policja lata śmigłowcami z kamerami termowizyjnymi w poszukiwaniu upraw konopi? Mają kase chłopaki...
Libur (niezweryfikowany)
To jest już na prawdę denerwujące. Policjanci nie dość, że ograniczają wolność bądź co bądź dorosłej osoby, to jeszcze marnują na to publiczną kasę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Cicha spokojna wieś, 30 km za miastem. Grono przyjaciół. Bardzo pozytywne nastawienie.

 

  • Szałwia Wieszczawiek:
26doświadczenia:
MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie,nalewki,ciasta itp)XTC duuuzo,SPD kiedyś dużo teraz wogóle,LSD ok 20-30razy(papiery i kryształy),grzyby-łysiczki,kołpaczki,mexicana ze smartshopów w NL,muchomory,bieluń(1 jedyny raz),pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol,syntetyczna meskalina,kava-kava,eter,kokaina,crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )  • Amfetamina

nazwa substancji: amfetamina


poziom doswiadczenia: 2 raz


"set&setting": dom, dobre nastawienie


efekty: wow!!!

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Pozytywne

Każdy z nas ma historie ze swojego życia, które są ciekawą i nieprawdopodobną opowieścią, ale powtórzyć ich raczej nie chciałoby się z pewnych względów. Właśnie to jedna z moich historii.

Byłem wtedy po 2 razach z MDMA i pierwszy raz brałem sam. Set i setting prawie puste mieszkanie, tylko jedna współlokatorka była, mój pokój lampki, kocyki, poduszki, gumy, papierosy, słuchawki.