Urządził sobie plantację w sypialni. Spał obok namiotu z konopiami

W trakcie szczegółowego przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli susz marihuany, z którego można by uzyskać blisko 1350 porcji gotowego do sprzedaży narkotyku oraz specjalistyczny sprzęt służący do uprawy konopi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl

Odsłony

285

Policjanci ze Zgorzelca, w jednym z mieszkań na terenie miasta zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości suszu oraz krzewy i sprzęt służący do ich uprawy. Z zabezpieczonego suszu konopi można by uzyskać 1350 porcji handlowych marihuany. Zatrzymany w tej sprawie 42-latek usłyszał zarzuty, a grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że zatrzymany 42-latek może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne.

W trakcie szczegółowego przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli susz marihuany, z którego można by uzyskać blisko 1350 porcji gotowego do sprzedaży narkotyku oraz specjalistyczny sprzęt służący do uprawy konopi. Zabezpieczono również krzewy konopi indyjskich, które podejrzany hodował w swojej sypialni.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz prowadzenia uprawy ziela konopi innych niż włókniste.

Sąd na wniosek zgorzeleckiej Prokuratury zastosował wobec 42–latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

To było siedem lat temu, dokładnie 1 sierpnia 1996. Takich dat nigdy się nie zapomina, takie dni pamięta się do końca dni na tym świecie, przynajmniej ja:)


Był słoneczny dzień, olimpiada w Atlancie i Hoffman do podjęcia z BABĄ NA ROWERZE - taki obrazek jak wiecie:) Było dwóch kumpli i trochę żetonów już na koncie. Jednak BABA NA ROWERZE z 1 sierpnia 1996 była najbardziej wyjątkową z bab! Przywieziona prosto z Amsterku aż kleiła się w łapach. Była świeżutka a jej oleistość napawała nadzieją niezłej jazdy...

  • Mefedron

S&S: ja i R, noc po przeprowadzce do pierwszego wspólnego mieszkania, co samo w sobie jest już bardzo euforycznym doświadczeniem.

Wiek: 19

Dawka: 1g mefedronu na pół

Doświadczenie: MJ, amfetamina, kodeina, efedryna, dxm, bieluń, benzydamina, haszysz

  • Inne
  • Tripraport

Sam w pokoju na łóżku

Heksik przyszedł pocztą jako jedna 10cio gramowa bryła, teraz w dilerkach, poprzedzielany u znajomego dilera na wadze po 1g, co teoretycznie miało mi ułatwić kontrolę nad przyjmowaniem oraz w razie wtopy zminimalizować straty (przy okazji ostatniego zamówienia okolo 7-8g poszło się jebać do kosza przez wkurwionego na moje schizy Ojca :d). Wyglądało to tak, że przy sobie miałem jedną saszetę a reszta siedziała w lodówie zakopana w pakerskim pudrze.

  • Grzyby halucynogenne


Ave