Plantacja konopii u emeryta

Około 240 krzewów konopi indyjskich odkryli policjanci na posesji należącej do 76-letniego mieszkańca Zawiercia (Śląskie). Mężczyzna tłumaczył, że zasiał rośliny w dobrej wierze, w przekonaniu, że są to tzw. konopie oleiste.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3008

Z uwagi na podeszły wiek mężczyzny oraz jego wyjaśnienia, że kupił nasiona jako konopie oleiste, których sadzenie jest legalne, policjanci nie zatrzymali go. Sprawa będzie jednak szczegółowo wyjaśniana - powiedział Janusz Jończyk z zespołu prasowego śląskiej policji.

Uprawa konopi indyjskich, służących m.in. do otrzymywania środków odurzających, jest w Polsce zakazana ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Z konopi otrzymuje się marihuanę, a po odpowiednim przetworzeniu - także haszysz. Natomiast konopie siewne (oleiste) służą do produkcji włókna i oleju, a ich części zielone są dobrą paszą dla zwierząt.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

BenY (niezweryfikowany)
ja tez sobie wychoduje konopie oleiste, bede znich robił olej (haszyszowy) :P
rhx (niezweryfikowany)
ja tez sobie wychoduje konopie oleiste, bede znich robił olej (haszyszowy) :P
fajeczka (niezweryfikowany)
brawo dziadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br> <br>:)
Johny (niezweryfikowany)
Gandzia (marihuana) to nie jest nic złego, a że te cwele przypierdalają się to są durni, bo nie wiedzą, co to jest. To zwykła roślinka, (nieszkodliwa), nie da sięjej przedawkować i w ogóle jest EXTRA !!! A więc dziadek hoduj, hoduj, tylko żeby Cię psy nie złasały. Oni nie wiedzą co to jest. :-)
TOMSON (niezweryfikowany)
Zapewne szykował jakąś balangę w domu emeryta z takim stuffem
Hieronim baka (niezweryfikowany)
&quot;dzis sam jestem dziadkiem wiec co innego moglbem dac mojemu wnusiowi jak nie qrde squna :D . Dziadek Rulez :D <br>
frugo (niezweryfikowany)
eh,a tyle razy bylem w zawierciu,szkoda ze nic nie wiedzialem,to bym sie z dziadkiem skurzył!!!!!!:)))
zawiercianin (niezweryfikowany)
No to jestem dumny z dziadka
LODZ_of_THC_xD (niezweryfikowany)
Wie ktos moze czy nasiona z karmy dla papug po wyhodowaniu wytwarzaja THC??
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina


Nazwa substancji: Benzydamina (Tantum Rosa) Pierwszy razPoziom doświadczenia użytkownika: Marihuana (pewnie nie zliczę ile razy), Alkohol (podobnie jak w wypadku MJ),Grzyby Psylocibe (regularnie co sezon i nie tylko od 3 lat), Amfetamina (kilka razy), MDMA (tez kilka razy), DXM (około 8-9 razy), Karbamazepina (raz i szkoda było czasu) efedryna(dzień wcześniej przed benzydaminą i też bez wyraźnych odczuć ani pozytywnych ani negatywnych) i TYLE...dawka, metoda zażycia: 1 saszetka Tantum Rosa bez ekstrakcji


  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Set: pozytwny, chęć wyluzowania się, dowiedzenia się czegoś o sobie Setting: ludzie, których dobrze znam (z wyjątkiem ostatniej "próby"), moje mieszkanie

Więc...w tej notatce opiszę moją przygodę z mj, która miała miejsce wczoraj i dzisiaj (18,19.04). Jakiś czas temu kupiłem zielsko, dobrej jakośći za 50zł :). Chowałem to w domu, czekając z niecierpliwością, aż zapalę z dziewczyną :). Setting - mój pokój w domu, set - pozytywny, bez problemów w głowie. Nabiłem lufki w czwartek (18.04) elegancko, o dziwo sobie bezproblemowo poradziłem. Dziewczyna w czwartek trochę się spóźniła, ale to bez znaczenia ;). Pogadaliśmy trochę, w tle jakaś playlista na Spotify, już nie pamiętam jaka, bez znaczenia.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Sam na kilka godzin w domu. Chęć wykorzystania tego faktu i poznania DXM po prawie roku trzymania go w schowku i czekaniu na odpowiedni moment. Neutralny nastrój.

Wcześniej przyjmowałem ponad pół roku temu 90 mg (próba uczuleniowa) oraz 180 mg (leciutkie 1 plateau). Reszta tabletek cierpliwie czekała schowana na odpowiedni moment. Nadszedł dziś. Nie spodziewałem się tak słabej mocy ale postanowiłem opisać moje spostrzeżenia bo coś tam było. DXM osłabił moją pamięć. Gdyby nie rozmowy ze znajomymi na Facebooku, nie miałbym z czego napisać tego trip raportu.

 

9:00

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, radość, osoba zdecydowana do brania substancji, planowała to dużo wcześniej. Tolerancja zerowa/ bardzo niska. Otoczenie przyjazne, znane osobie; jej własne mieszkanie, z jej ulubioną muzyką - nad ranem otoczenie jej domu.

Zacząć muszę od przyznania się, że nie byłem bezpośrednio obok osoby podczas spożywania przez nią substancji. Informacje podane w raporcie mogą więc lekko odbiegać od rzeczywistości. Całość raportu była mi składana przez telefon, od etapu planowania do wieczora następnego dnia, gdy przeżywała efekty "po". Mimo to, zdecydowałem się dodać raport przez braki w informacjach o przeżyciach z meskaliną na stronie, tym bardziej w takim miksie