Plantacja konopii u emeryta

Około 240 krzewów konopi indyjskich odkryli policjanci na posesji należącej do 76-letniego mieszkańca Zawiercia (Śląskie). Mężczyzna tłumaczył, że zasiał rośliny w dobrej wierze, w przekonaniu, że są to tzw. konopie oleiste.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3009

Z uwagi na podeszły wiek mężczyzny oraz jego wyjaśnienia, że kupił nasiona jako konopie oleiste, których sadzenie jest legalne, policjanci nie zatrzymali go. Sprawa będzie jednak szczegółowo wyjaśniana - powiedział Janusz Jończyk z zespołu prasowego śląskiej policji.

Uprawa konopi indyjskich, służących m.in. do otrzymywania środków odurzających, jest w Polsce zakazana ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Z konopi otrzymuje się marihuanę, a po odpowiednim przetworzeniu - także haszysz. Natomiast konopie siewne (oleiste) służą do produkcji włókna i oleju, a ich części zielone są dobrą paszą dla zwierząt.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

BenY (niezweryfikowany)
ja tez sobie wychoduje konopie oleiste, bede znich robił olej (haszyszowy) :P
rhx (niezweryfikowany)
ja tez sobie wychoduje konopie oleiste, bede znich robił olej (haszyszowy) :P
fajeczka (niezweryfikowany)
brawo dziadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br> <br>:)
Johny (niezweryfikowany)
Gandzia (marihuana) to nie jest nic złego, a że te cwele przypierdalają się to są durni, bo nie wiedzą, co to jest. To zwykła roślinka, (nieszkodliwa), nie da sięjej przedawkować i w ogóle jest EXTRA !!! A więc dziadek hoduj, hoduj, tylko żeby Cię psy nie złasały. Oni nie wiedzą co to jest. :-)
TOMSON (niezweryfikowany)
Zapewne szykował jakąś balangę w domu emeryta z takim stuffem
Hieronim baka (niezweryfikowany)
&quot;dzis sam jestem dziadkiem wiec co innego moglbem dac mojemu wnusiowi jak nie qrde squna :D . Dziadek Rulez :D <br>
frugo (niezweryfikowany)
eh,a tyle razy bylem w zawierciu,szkoda ze nic nie wiedzialem,to bym sie z dziadkiem skurzył!!!!!!:)))
zawiercianin (niezweryfikowany)
No to jestem dumny z dziadka
LODZ_of_THC_xD (niezweryfikowany)
Wie ktos moze czy nasiona z karmy dla papug po wyhodowaniu wytwarzaja THC??
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Spokojny dzień.

Nie spałem całą noc. Po męczącym dniu w pracy usiadłem do komputera. Popracowałem do rana i poszedłem znów do pracy. Czas goni. Musimy oddać projekt za 3 dni. Nerwówka... Zmęczony jak pies wlokłem się do domu. 16:30 Przechodziłem obok apteki i kupiłem acodin, myląc go z thiocodinem. Chciałem kodę na zmęczenie, a kupiłem deksa. OK, niech będzie. Po drodze do domu spotkałem się z dilerem. W tym czasie zjadłem opakowanie acodinu (150 mg DXM). Pogadaliśmy i wróciłem do domu z jednym gramem maryśki. Zmęczony jak pies, niewyspany ale z jednym małym ziółkiem w dłoni.

  • 5-APB
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, rodzice pojechali na 3 dni w góry, miałem ochotę popróbować jakichś ciekawych substancji, kumpel zapodał mi właśnie 5-APB. Po zażyciu poszedłem do naszego miejscowego Pub'u.

Zaczne bez jakiegos wstępu większego, dostałem od kumpla woreczek z ok 90mg 5-APB, gdyż wiedziałem, ze w weekend moi rodzice jadą w Bieszczady i będę mieć przez 3 dni wolną chate (tylko babcia mieszkająca piętro niżej, bo mieszkam w domu dwu-rodzinnym). 

 

  • Marihuana
  • Powoje

Doświadczenie

Alkohol, nikotyna (oba porzucone w diabły), marihuana nie zliczę ile razy, haszysz ostatnio kilkukrotnie, raz smart shiva

Set & Setting

  • Benzydamina
  • Tripraport

nastawienie pozytywne, jednak nieznajomość terenu zmieniła trip w raczej negatywny

We wrześniu bierzącego roku, wraz z kumplem spróbowaliśmy po raz pierwszy benzydiaminy. Był to nawet udany trip ale zdecydowałem

się opisać nasz drugi (stwierdziłem że więcej da się z niego wyciągnąć), który odbył się jeszcze ciepłej nocy październikowej,

tym razem z dwoma kumplami. Będę ich opisywał jako S i T.

 

Ja i S po naszym pierwszym spotkaniu z benzydiaminą mieliśmy jej serdecznie dość lecz jednak nas coś podkusiło...

Zaplanowaliśmy wszystko idealnie, mimo to mogło stać się wiele złego o czym przekonacie się w dalszej częsci TR'a.