REKLAMA
200 tys. Francuzów uprawia marihuanę

Ok. 200 tys. Francuzów uprawia marihuanę - pisze na pierwszej stronie dziennik "Le Figaro", powołując się na Francuskie Obserwatorium ds. Narkotyków i Uzależnień (OFDT).

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1091
Ok. 200 tys. Francuzów uprawia marihuanę - pisze na pierwszej stronie dziennik "Le Figaro", powołując się na Francuskie Obserwatorium ds. Narkotyków i Uzależnień (OFDT). Gazeta precyzuje, że większość ludzi uprawia konopie indyjskie na małą skalę i zazwyczaj uchodzi to uwadze policji. Oprócz tego istnieją też prawdziwe fabryki narkotyków - zauważa. Dziennik przywołuje najnowsze spektakularne odkrycia francuskiej policji: w Nimes na południu wykryto liczącą 200 metrów kw. plantację marihuany, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt naświetlający, grzewczy i nawadniający. Produkcja przeznaczona była na potrzeby lokalnego rynku. Podobnie było w Tulonie, gdzie w pewnej willi odkryto całą linię produkcyjną. "Policjanci nie wierzyli własnym oczom" - pisze "Le Figaro". Dziennik przypomina też statystyki policyjne. I tak w zeszłym roku w związku z uprawą roślin narkotycznych przesłuchano około 1600 osób. Jedynie 115 zatrzymano za ich rozprowadzanie - dodaje.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

Zima, małe miasteczko w środku Polski, park i wzgórze.

Mam 17 lat i od dłuższego czasu jestem zainteresowany enteogenami, doświadczaniem stanów mistycznych. Dużo o tym czytam, zbieram informacje o przeróżnych substancjach, takich jak psylocybina, meskalina, lsd, mdma, thc, mefedron, kokaina, meta, mąka i tym podobne. Jestem zainteresowany chemią jako dyscypliną naukową. Od dawna marzy mi się spróbowanie  dietyloamidu kwasu d-lizergowego, lecz nie mam dobrych dojść, a loklanego rynku się boję zwłaszcza po czytaniu niektórych raportów na Neuro Groove, w których często ludzie na początku myślą, że dostali kwas, a potem okazuje się, że to np.

  • 4-HO-MIPT


4-HO-MIPT to stosunkowo nieznany i mało popularny psychedelik. Budową i właściwościami bardzo zbliżony do psylocyny. Ludzie w reportach na erowidzie odnoszą się do niego per Miprocin i określają jego działanie jako prawie identyczne jak grzyby, tyle że mniej \'przymulające\' i nie powodujące nieprzyjemnych efektów cielesnych. Moje doznania nie różnią się wiele.


  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Zawsze pozytywne nastawienie i chęć przeżycia czegoś niezwykłego. Przeczytanie najpotrzebniejszych informacji o substancji

Doznałem całkowitej przemiany osobowości i odkryłem swoje przeznaczenie

 

 

 

Chciałbym połączyć w moim raporcie moje dwa pierwsze doświadczenia z innymi substancjami niż marihuana oraz moje wcześniejsze postrzeganie świata i zachowanie, które sprawiły, że właśnie narodziłem się na nowo i z nowym przeznaczeniem.

 

Zacznę wszystko od początku i opisze najdokładniej jak potrafie w słowach moje przeżycia i zmiany które nastąpiły.