Udaremniono rekordowy przemyt kokainy

Ponad 32 kilogramy kokainy przechwycili policjanci Centralnego Biura Śledczego. Narkotyki pochodziły od członków grupy, którzy utworzyli nowy kanał przerzutowy z Ameryki Południowej do Europy.

Koka

Kategorie

Źródło

policyjni.pl

Odsłony

905
Ponad 32 kilogramy kokainy przechwycili policjanci Centralnego Biura Śledczego. Narkotyki pochodziły od członków grupy, którzy utworzyli nowy kanał przerzutowy z Ameryki Południowej do Europy. Jak powiedział rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski., jest to rekordowa ilość kokainy - więcej niż w całym 2008 roku (23,5 kg). Policjanci CBŚ działania przeprowadzili wspólnie z pomorskimi policjantami i funkcjonariuszami izby celnej. W Gdańsku zatrzymano 37-letniego Milana K. posługującego się chorwackim paszportem, który w aucie w specjalnej skrytce miał 32 pakunki z kokainą. Zatrzymany został przekazany do dyspozycji Prokuratury Krajowej w Gdańsku. Przedstawiono mu zarzut handlu narkotykami w znacznych ilościach. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został już aresztowany na 3 miesiące. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

swiniarz (niezweryfikowany)
smutno mi boze
Anonim (niezweryfikowany)
faktycznie rekord, ~30ton przejetych na karaibach to mniej jak 32kg. debile
Anonim (niezweryfikowany)
chodzi o sama Polske typie
Anonim (niezweryfikowany)
http://hyperreal.info/spektakularny_sukces_agencji_bezpieczenstwa_wewnetrznego
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

wiek: 26


doświadczenia:

MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie, nalewki, ciasta itp) XTC duuuzo, SPD kiedyś dużo teraz wogóle, LSD ok 20-30razy (papiery i kryształy), grzyby-łysiczki, kołpaczki, mexicana ze smartshopów w NL, muchomory, bieluń(1 jedyny raz), pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol, syntetyczna meskalina, kava-kava, eter, kokaina, crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )  • 3-MeO-PCP
  • Pierwszy raz

Samotnia w pokoju z przejściami do kuchni i salonu.

 

T=13:00

T+0:00         

Włączam Dead Can Dance.

Przy pomocy szydełka do dredów wsypuję do fajki odrobinę 3-meo-pcp i podgrzewam. Zapach przypomina palony plastik. Nie czuję żadnego działania dlatego ostrożnie łapię kolejne buchy. Nie chcę zajść za daleko. Czuję delikatny stan marihuanowego upalenia możliwe jednak, że to przez wczorajsze wieczorne jaranie. Smak topionych butelek pozostaje w ustach i gardle. 

T+0:15

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana

Set & settings - Noc, mój pokój, starzy w domu.

Dokładne dawkowanie - 450mg DXM + 2 wiadra MJ

Wiek i doświadczenie - 21 lat. Marihuana, Haszysz, Salvia divinorum, Grzyby, LSD, Amfetamina, Efedryna, Kodeina, Alkohol, DXM, Benzydamina, Mieszanki ziołowe z dopalaczy.

  • LSD-25
  • Retrospekcja

Humor pozytywny, chęć pracy nad sobą, cokolwiek to znaczy

Niniejszy raport ma formę listu pisanego do przyjaciela. Poza tym zawiera dość osobiste przemyślenia, jednak postanowiłem go opublikować, pomimo tego, że miałem zamiar już nie umieszczać tu raportów ze swoich tripów. Raport opisuje moje trzecie, i jak na razie ostatnie przeżycie z LSD. "Gryby", "Chacken" muszę powiedzieć, że to Wy skłoniliście mnie do umieszczenia tego raportu tutaj. Chacken - robisz dobrą robotę na tej stronie. Myślę, że jestem bardziej świadomą osobą dzięki tej stronie :) Pozdrowienia dla Was chłopaki i dla całego zespołu neurogrove.