REKLAMA
Przechwycono rekordowy przemyt kokainy

Największy w tym roku przemyt kokainy udaremnili policjanci z Centralnego Biura Śledczego i celnicy.

Koka

Kategorie

Źródło

polskalokalna.pl

Odsłony

1785
Największy w tym roku przemyt kokainy udaremnili policjanci z Centralnego Biura Śledczego i celnicy - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Funkcjonariusze w gdańskim porcie przechwycili 33 kilogramy czystej kokainy o wartości blisko 10 milionów złotych. Narkotyki przypłynęły w kontenerze z używanymi silnikami z Urugwaju. Celnicy wewnątrz jednostek napędowych znaleźli 33 paczki z kokainą. Na razie zatrzymano cztery osoby zamieszane w przemyt narkotyków - dwóch Polaków i dwóch Niemców. Wszystkim grozi kara do 15 lat więzienia. CBŚ nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie. To już kolejne wykrycie dużego przemytu kokainy. W tym roku w wyniku wspólnych działań CBŚ i Służby Celnej zabezpieczono łącznie około 44 kilogramów tego narkotyku.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
chujnia jak chuj
Anonim (niezweryfikowany)
nie wiem, oni nie mysla? dlaczego nie przeladowac na morzu, na polski kuter rybacki.. zarzucic sieci zebrac jak rybe.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

O jedenastej czterdzieści pięć nastąpiło wprowadzenie matariału testowego. Kolorowy kartonik o niepozornych rozmiarach nie zapowiadał wyglądem ani aparycją tego co nas czekało… Poszliśmy na skraj łąki siadając w cieniu brzózek- pamiętam piękne słoneczne plamy- prześwity słońca które powoli wskazywało na apogeum- czyli południe. Długi czas oczekiwania zaniepokoił mnie… Już myslałem że cały eksperyment wziął w łeb. Wtedy postanowiłem że trzeba zajarać z myślą że może to będzie katalizatorem który uwolni w nas psychodeliczne jazdy, wkrótce przekonałem się że wcale się nie pomyliłem.

  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Substancje przyjęte:

Haszysz: ~0,5g

Paganum Harmala: 1,5g

Dagga: ~0,7g

Epena: ~1g


  • Amfetamina


Taką sobie dzisiaj wene w domku podłapałem, jak sobie przed komputerkiem siedziałem i z moim ziomkiem gadałem, stwierdziłem że dawno raportu nie pisałem. Tak sobie wymyśliłem, że jak już dzisiaj rymy tworzyłem, to stworze raporta rymowanego. I tak siedze i myśle czy wyjdzie coś z tego. Wiem, że na pewno nie wyjdzie nic złego. No więc teraz już przejdę do rzeczy, bo wiem że moim prawdą nikt nie zaprzeczy.Doświadczenie (stylu nie zmienie): Grass hasz i amfetamina, Dxm, bieluń i muszkatałowa rozkmina, Na koniec ekstazy, bo to najlepsze fazy.


  • Pridinol


Substancja: Pridinol, metanosulfonian pridinolu

Lek: Polmesilat

Dawka: różne, od 8 do 32mg

Kiedy?: październik 2005

Doświadczenie: MJ, amfetamina, efedryna, DXM, benzydamina, aviomarin, allobarbital, kodeina, tramadol, clonazepam, butaprem, zolpidem, MDMA, Salvia Divinorum, Kanna i parę innych.Notatka z pamiętnika: