REKLAMA
Przechwycono rekordowy przemyt kokainy

Największy w tym roku przemyt kokainy udaremnili policjanci z Centralnego Biura Śledczego i celnicy.

Koka

Kategorie

Źródło

polskalokalna.pl

Odsłony

1785
Największy w tym roku przemyt kokainy udaremnili policjanci z Centralnego Biura Śledczego i celnicy - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Funkcjonariusze w gdańskim porcie przechwycili 33 kilogramy czystej kokainy o wartości blisko 10 milionów złotych. Narkotyki przypłynęły w kontenerze z używanymi silnikami z Urugwaju. Celnicy wewnątrz jednostek napędowych znaleźli 33 paczki z kokainą. Na razie zatrzymano cztery osoby zamieszane w przemyt narkotyków - dwóch Polaków i dwóch Niemców. Wszystkim grozi kara do 15 lat więzienia. CBŚ nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie. To już kolejne wykrycie dużego przemytu kokainy. W tym roku w wyniku wspólnych działań CBŚ i Służby Celnej zabezpieczono łącznie około 44 kilogramów tego narkotyku.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
chujnia jak chuj
Anonim (niezweryfikowany)
nie wiem, oni nie mysla? dlaczego nie przeladowac na morzu, na polski kuter rybacki.. zarzucic sieci zebrac jak rybe.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

...cały czas w zamknięciu, w ogóle nie wychodząc z domu, a właściwie całkowicie na zewnątrz, zupełnie gdzie indziej, gdzieś daleko w przestrzeni, w absolutnie innym świecie, świecie, którego nie rozumiałam, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ...

  • Marihuana

Byl rok 1997 albo 98, mialem wtedy 17 lat i jak każdy w tym wieku

lubiłem imprezki (piwko, wódeczka, muzyczka). Do tego

czasu "zagadnienie" palenia marihuany a rzczej skuna, nie był mi znany.

Ale z czasem zmądrzałem i postanowiłem zabakać.

W tajniki tego "sportu" wprowadził mnie brat który już wcześniej jarał.

Na miejsce mojej inicjacji wybraliśmy działkę kumpla. Nabyliśmy sztukę

materiału i wyjechaliśmy. Na miejscu bez zbędnych ceregieli zabraliśmy

  • Marihuana

Mam 17 lat. Pewnego dnia mialismy isc z klasa do kina na jakis BEZNADZIEJNY film, a po filmie wrocic do szkoły. Z moim BARDZO dobrym kolegą postanowilismy kilka dni przed kinem kupić troszke gandziawki, zeby film był fajniejszy... :P W rezultacie okazalo sie ze prawdopodobnie z kilkoma osobami nie pojdziemy do kina tylko na małą imprezkę do kleżanki. Postanowiliśmy więc kupić tego troszkę więcej. W sumie wyszło nam dokładnie 5,5 grama... Część wypaliliśmy jeszcze przed imprezką... W sumie na imprezjkę zostało 4,5 grama.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Płeć: Kobita Waga: około 50kg Pierwszy publiczny trip raport, więc liczę na ciutkę wyrozumiałości. Około tygodnia w Wlkp przed Sylwestrem dane mi było zakupić niebieską tabletkę z przedziałką, w kształcie trójkąta z wybitym logiem punishera. Wrzucając w googla, przy wyszukiwaniu znalazłam kilka raportów dotyczących niebieskiego punishera, w tym kilka ostrzeżeń odnośnie mocy tego właśnie krążka- ponoć jeden z najmocniejszych w obrocie, ale jak to wiadomo, jedna piguła drugiej nierówna.

randomness