Po narkotykach usiadł za kierownicą – został zatrzymany

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali 35-letniego Przemysława D., który jak szalony pędził ulicami Warszawy. Po zatrzymaniu auta okazało się, że kierowca jest pod wpływem środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

Stołeczna Komenda Policji

Odsłony

951
Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali 35-letniego Przemysława D., który jak szalony pędził ulicami Warszawy. Po zatrzymaniu auta okazało się, że kierowca jest pod wpływem środków odurzających. Oprócz tego, w samochodzie mundurowi znaleźli wagę elektroniczną i ponad 11 gram marihuany. Sprawa miała swój początek na Ochocie. Policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego KSP zobaczyli, jak z terenu dworca zachodniego wyjeżdża samochód. Jego kierowca wyjechał bardzo brawurowo, przekraczając dozwoloną prędkość i łamiąc inne przepisy. Funkcjonariusze od razu postanowili skontrolować kierowcę i auto. Po bardzo dynamicznym pościgu zatrzymali samochód przy ulicy Marymonckiej. Podczas przeszukania auta, mundurowi znaleźli ponad 11 gram marihuany i wagę elektroniczną. Kierowca, 35-letni Przemysław D. trafił na badania, które potwierdziły, że prowadził samochód pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś sprawą zajmie się sekcja dochodzeniowo-śledcza.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Gościu (niezweryfikowany)
<p>Pewnie jechał na ciśnieniu do domu zapalić, bo najarany to by się ze ślimakami najwyżej ścigał... a że wykryli.. eh te testy i ich precyzja do miesiąca.</p>
Zajawki z NeuroGroove

a

  • 2C-P
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

Wiek i waga: 18 lat :) 60 kg

Doświadczenie: Alkohol, Nikotyna, MJ, teina, DXM, tatarak.

Substancja: 375mg DXM ,czyli 25 tabletek Acodinu

Set&Setting: Nastrój średni, lekki ból głowy, lekkie podekscytowanie zwiększoną dawką DXM, pełny żołądek. Chęć na coś ciekawego. Zima,południe.

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Dom.

Moja historia z psychodelikami trwa od około pół roku. Ten okres czasu jest krótki, ale za to intensywny.
Zdążyło dużo się wydarzyć. Głównie za pomocą LSD, ale też DMT, Salvii Divinorum i LSA. Było to między innymi:
Otwarcie czakry Trzeciego Oka oraz czakry Korony (jednokrotne złączenie się ze strumieniem Boskości),
bogate w przeróżne doświadczenia podróże mistyczne, odkrycie jednego ze swoich poprzednich wcieleń oraz przekonanie o posiadaniu daru jasnowidzenia. Kwestie, rzeczy i istoty, które są do pojęcia przez ludzki rozum

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Piękny dzień, nastrój doskonały, nic dodać, nic ująć.

Ok. 17 wyjrzałem za okno, widząc piękny dzień postanowiłem zjeść wszystkie pozostałe w mojej szufladzie kartony, dokładnie pięć papierków z blotterka z klasycznym nadrukiem z hoffmanem rowerzystą, Słońcem i Księżycem po dwóch stronach. O 18:30 będąc w drodze na miejsce zjadam wszystkie papierki. Mam mało czasu, chcę zrobić ognisko, potrzebuje dużo drewna a wkrótce zmierzcha, pedałuje więc szybko. Moim celem jest podmiejski las w którym krążąc przez chwile znajduje miejsce i gorączkowo zaczynam zbierać drewno. Niepokój który czasami pojawia się przy wejściu jest tym razem silniejszy.