Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego
podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/ea
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

206

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. Mężczyzna posiadał przy sobie susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, a o jego dalszym losie zadecyduje się sąd.

Przed południem dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał informację o czterech mężczyznach siedzących w zaparkowanym pojeździe, którzy mieli zażywać środki odurzające. Na interwencję udał się wspólnie ze strażnikiem miejskim. Funkcjoanriusz, podchodząc do samochodu, wyczuł wydobywającą się ze środka woń marihuany. Gdy wszyscy zaprzeczyli, aby mieli posiadać środki odurzające, funkcjonariusz przystąpił do kontroli osobistej. Przy jednym z mężczyzn znalazł nadpaloną fifkę oraz woreczek z zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczoną substancją jest maruhuana.

Dzielnicowy zatrzymał obywatela Białorusi. Mężczyzna oświadczył, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony. Teraz 26-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a o jego dalszym losie zadecyduje się sąd. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 4.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Adrenalina
 • Bad trip
 • Etanol (alkohol)
 • Tytoń

Zimny wrześniowy dzień 6 lat temu, A.D. 2011. Ekscytacja przed pierwszym występem jako DJ. Rozkręcająca się psychoza paranoidalna z rodzaju psychodelicznego flashbacka. Szał zwierzęcia, które opanowane lękiem atakuje.

"Kra, kra!" [...] Tego ranka wrony krakały jakoś tak osobliwie, jakby się antropomorfizowały, a człowiek-gawron dął w swój kruczoczarny dziób. Muzyka w telefonie też brzmiała nad wyraz krystalicznie, ostro, maleńki koncercik rozgrywał się w mojej rozgorzałej percepcji, ambientowe połacie przy zimnej, wrześniowej kałuży. Czekałam na pociąg. Przeszłam przez dziurę w siatce w stronę torów, było rano, to jeszcze za wcześnie na policyjne atrakcje, nikt nie był w stanie mnie przyfilować. Pociąg zatrzymał się z przeraźliwym świstem, zatkałam uszy tak mocno jak to było tylko możliwe.

 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Miks
 • N2O (gaz rozweselający)

Set: pozytywny, zasłużyłem na ten trip. Setting: nieduże dwupokojowe mieszkanie, większość tripa w łazience. Timing: połowa 2011.

Jest czwarta po południu. Na biurku w małym woreczku leży pół grama metoksetaminy z dobrego źródła,  czystości, jak twierdzą, 99.2%. O tym, że będzie okazja pierwszy raz popróbować tego specyfiku wiedziałem od dwóch miesięcy. Żona z małą przez tydzień u rodziny, rzadko zdarzająca się okazja na odrobinę psychonautycznej eksploracji. Wątki metoksetaminowe na HR, bluelight i drugs-forum rozczytane, dawki oszacowane, efekty w teorii poznane. Plan taki, żeby zacząć od 30-35mg, żeby upewnić się, że ogarniam efekty. Mając sporo doświadczenia z DXM, zakładam że to będzie lajcik.

 • Dekstrometorfan

Swój własny przytulny dom. Za oknem cisza i piękny zapach unoszący się po deszczu

Siemanko!

Dawno mnie tutaj nie było, a bardzo miło odwiedza mi się to miejsce, więc dlaczego nie wykorzystać sytuacji i coś skrobnąć od siebie.

Waga:61
Wzrost: 180
Wiek: 25

Prawie klasyka - na rozbieg 200 mg, na peak'u (wiem powinno być na zejściu - już nie mogłem wytrzymać) 600 mg. Łącznie 800 mg DXM. Zakręciłem się dziś trochę bo jeszcze syrop Acodin 300 mam. Ale dawno z dyso do czynienia nie miałem i powiem szczerze, że się boję. 800 będzie w sam raz. Są klony na ratunek...

 • Ketamina


Dawka: ~100mg Ketaminy HCl, Sposób zażycia: donosowo.


randomness