REKLAMA
Sprzedawał narkotyki 14-latkowi

Rok temu czterokrotnie udzielił marihuany 14 - latkowi, a w ubiegłym miesiącu sprzedał mu amfetaminę. Dwudziestolatek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP w Sochaczewie
mł. asp. Agnieszka Dzik

Odsłony

526

Rok temu czterokrotnie udzielił marihuany 14 - latkowi, a w ubiegłym miesiącu sprzedał mu amfetaminę. Dwudziestolatek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata.

Policjanci z Zespołu d/s Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii ustalili, że 20-letni mieszkaniec Sochaczewa kilkukrotnie udzielił środków odurzających małoletniemu. Sprawca od lutego do grudnia 2018 roku udzielił mu czterokrotnie marihuany. Chłopiec miał wtedy 13 lat. Do kolejnego przestępstwa doszło w ubiegłym miesiącu, gdy sochaczewianin sprzedał nieletniemu amfetaminę.

Mężczyzna został zatrzymany, a dzień później doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty udzielania marihuany oraz udzielania amfetaminy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Wobec 20 - latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i zakazu zbliżania się do nieletniego na odległość mniejszą niż 100 metrów. Za pierwsze przestępstwo grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności, natomiast drugie zagrożone jest karą nie krótszą niż 3 lata pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)