Pijani marihuaniści podobno zabili 32-latka na plaży w Kołobrzegu

Zginął prawdopodobnie dlatego, że zwrócił uwagę trójce młodych ludzi.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

2700

Zginął prawdopodobnie dlatego, że zwrócił uwagę trójce młodych ludzi. Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na plaży, w okolicy niedziałającego już lokalu Morskie Oka. Trzech pijanych 20-latków pobiło na śmierć pracownika firmy wynajmującej kosze plażowe i leżaki. Z informacji policji wynika, że 32-latek, sprzątając plażę, zwrócił im uwagę na niewłaściwe zachowanie. Według pracującego z nim przy wynajmie koszy świadka, miał on powiedzieć napastnikom, że siedząc w trzech w jednym koszu, niszczą go. Doszło do szarpaniny. 20-latkowie kopali mężczyznę po głowie i klatce piersiowej. Obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna zmarł. Policję zawiadomił kolega ofiary. Podał rysopis napastników. Dzięki temu udało się ich szybko zatrzymać.

- Trzech podejrzewanych o zakatowanie mężczyzny zatrzymano kwadrans po zdarzeniu na ul. Chodkiewicza - poinformował komendant powiatowy policji w Kołobrzegu Ryszard Kojder. -

Byli pijani, przyznali się też do palenia marihuany. Wszyscy zatrzymani 20-latkowie są mieszkańcami Kołobrzegu, dotychczas nie byli karani ani notowani. Jeden studiuje we Wrocławiu, kolejny pracuje w Kołobrzegu, trzeci jest bezrobotny. Nie postawiono im jeszcze zarzutów. Policja wystąpiła do sądu o aresztowanie zatrzymanych.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

GomeS (niezweryfikowany)
tak ogolnie poza tematem :) to w kolobrzegu jest najmocniejszy jazz w polsce... nie wierzycie? spróbojcie ;]
Jazzman (niezweryfikowany)
nie zgodze sie ze w Kolobrzegu najmocniejszy jezz, z reszta zalezy od czasu i miejsca.. ale najlepsze jest w CZW.
Popek86 (niezweryfikowany)
A ja zgodze sie z tym iz jazz z kolobrzegu jest jednym z najlepszych na pomorzu. obecnie na stale mieszkam w holandii i uwiezcie mi mam z czym porownac. pochodze z miedzyzdrojow, moj znajomy dil zaopatruje sie od 4 lat w kolobrzegu i staff ktory ma wymiata
jamajkapl (niezweryfikowany)
ludzie sie alkoholizuja a potem wszystlko jest na ta nieszczesliwa ganje...
S3Mi (niezweryfikowany)
Kto się założy że głównym winowajcą będzie MJ?? Już widzę te nagłówki "Biedni pijani młodzieńcy pod wpływem złej marihuany zabili człowieka" ... "gdyby byli tylko pijani do niczego by nie doszło" ... PS: Czy ja po 12 latach klas matematycznych naprawdę nie umiem dodawać czy te "captche" znowu nie działają normalnie??
fastnick1oo (niezweryfikowany)
A ja bym wszystko zwalił na gry komputerowe. ; (
jaboł (niezweryfikowany)
wogóle "marihuaniści" w nagłówku brzmi tak złowieszczo jakby oni byli właśnie po seansie pukania tej trawki po kablach.. a przyznali sie do palenia tzn że palili w zeszłe wakacje?? rany, raz że Ci debile zasłużyli na krzesło elektryczne, a dwa że nius mnie totalnie dobił..:/
Anonim (niezweryfikowany)
.
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
  • Przeżycie mistyczne

Lekki strach, niepewność, niedowierzanie.

Witam szanownych towarzyszy, dzisiaj postanowiłem opisać wam moje dawne przeżycie- pierwsze kontakty z gałką muszkatołową. Wcześniej myślałem, że nie ma nawet co opisywać, bo trzymało mnie zaledwie 3-4 godziny, ale po czasie dochodzę do wniosku, że jednak było to coś na swój sposób wspaniałego.

  • Kodeina
  • Uzależnienie

Wszystko zaczynało się jak u każdego.

Pierwszego razu z kodą (thiocodin) to nawet nie pamiętam, ale wiem że nie urzekła mnie swoim działaniem, wtedy wolałem DXM ale po jakiś 6 m-c znudził mi się i postanowiłem troszkę bardziej zabawić sie z kodeiną.

  • Etanol (alkohol)
  • Tripraport

Opisane w raporcie

(imiona zostały zmienione w celu ochrony danych osobowych)

  • LSD-25
  • Miks

Miejsce: mieszkanie znajomego Muzyka: ambient, psytrance, medytacyjna Towarzystwo: trójka przyjaciół

Ciekawość po raz kolejny popchnęła mnie do ryzykownego eksperymentu – tym razem dawka mojej ulubionej substancji wyniosła dokładnie 375micro gram.

randomness