Znowu pijany kierowca spowodował tragedię

Kierujący pod wpływem alkoholu Daniel K. staranował swoim citroenem prawidłowo jadącego malucha. Kierowcy fiata 126p nie udało się uratować. Do wypadku doszło w środę na ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

2248

25-letni Daniel K. będzie w piątek przesłuchiwany przez prokuratora. W środę wieczorem mężczyzna wypił z kolegami kilka piw. Później postanowił pojechać swoim citroenem na zakupy do marketu OBI w Gdańsku. Nie dojechał. Na ul. Kołobrzeskiej ściął zakręt i zmiótł z drogi fiata 126p. Ze zmasakrowanego malucha ratownicy wyciągnęli kierowcę. Mężczyzna jeszcze żył. Na sygnale przewieziono go do szpitala na Zaspie, obrażenia okazały się jednak zbyt poważne i mężczyzna zmarł na stole operacyjnym.

Kierowcę i pasażera citroena przewieziono do Akademii Medycznej. Tam Daniel K. wydmuchał prawie promil alkoholu. Wczoraj mężczyznę przesłuchali policjanci. Daniel K. przyznał się do jazdy po pijanemu. W trakcie wypadku ucierpiał też jego kolega, który znalazł się w szpitalu ze złamaną ręką.

Danielowi K. grozi 12 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

break slów (niezweryfikowany)

idiota, trzema miec naprawde nasrane zeby pic i prowadzic,
Arh+ (niezweryfikowany)

idiota, trzema miec naprawde nasrane zeby pic i prowadzic,
break slów (niezweryfikowany)

alkohol jest biedny <br> <br>jego bieda wzrasta znacznie razem z nieodpowiedzialnoscia ludzi:/ <br> <br>ale w końcu alkohol otępia, to co się dziwić, że taki gościu sobie wsiada do samochodu. Ja bym mu pozwolił jeździć po ulicy, ale pod warunkiem że zderzyłby się ze słupem a nie z innym samochodem, lub czlowiekiem.
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)

alkohol jest biedny <br> <br>jego bieda wzrasta znacznie razem z nieodpowiedzialnoscia ludzi:/ <br> <br>ale w końcu alkohol otępia, to co się dziwić, że taki gościu sobie wsiada do samochodu. Ja bym mu pozwolił jeździć po ulicy, ale pod warunkiem że zderzyłby się ze słupem a nie z innym samochodem, lub czlowiekiem.
buszmen (niezweryfikowany)

alkohol jest biedny <br> <br>jego bieda wzrasta znacznie razem z nieodpowiedzialnoscia ludzi:/ <br> <br>ale w końcu alkohol otępia, to co się dziwić, że taki gościu sobie wsiada do samochodu. Ja bym mu pozwolił jeździć po ulicy, ale pod warunkiem że zderzyłby się ze słupem a nie z innym samochodem, lub czlowiekiem.
zed (niezweryfikowany)

Powinni tego skurwiela oddać rodzinie zabitego człowieka... Ja zatłukłbym jak kundla na miejscu!!!
tiejczsi (niezweryfikowany)

jeździcie po mj? Potępiam jazdę po pijaku i wqrwia mnie że nie zabierają gościom prawek dożywotnio ,to by sie jeden z drugim poważnie zastanowił zanim wsiądzie na bani... <br>
Krakowiaczek ;) (niezweryfikowany)

W sumie to idiotyzm - alkohol, też nie pijam, oczywiście należało sobie popróbować żeby móć gadać, żeby wiedzeć jak wielki to szit ;). No jazda po pijaku oczywiście to jest kurwa wielki debilizm z takimi wolnymi reakcjami. Chociaż po MJ też lepiej nie jezdzić... Przynajmniej ja bm nie jechał.
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)

W sumie to idiotyzm - alkohol, też nie pijam, oczywiście należało sobie popróbować żeby móć gadać, żeby wiedzeć jak wielki to szit ;). No jazda po pijaku oczywiście to jest kurwa wielki debilizm z takimi wolnymi reakcjami. Chociaż po MJ też lepiej nie jezdzić... Przynajmniej ja bm nie jechał.
scr (niezweryfikowany)

W sumie to idiotyzm - alkohol, też nie pijam, oczywiście należało sobie popróbować żeby móć gadać, żeby wiedzeć jak wielki to szit ;). No jazda po pijaku oczywiście to jest kurwa wielki debilizm z takimi wolnymi reakcjami. Chociaż po MJ też lepiej nie jezdzić... Przynajmniej ja bm nie jechał.
tyr (niezweryfikowany)

moim zdaniem rownie duzym problemem jak spadek szybkosci reakcji po spozyciu alkoholu jest to , ze czesc ludzi ma w tym stanie sklonnosc do brawury , co w polaczeniu ze srednimi umiejetnosciami + oslabienie reakcji konczy sie jak w newsie :/ Natomiast jak ktos wmiare potrafi jezdzic i potrafi sie opanowac zeby nie szarzowac po alkoholu to stanowi male zagrozenie ...
scr (niezweryfikowany)

moim zdaniem rownie duzym problemem jak spadek szybkosci reakcji po spozyciu alkoholu jest to , ze czesc ludzi ma w tym stanie sklonnosc do brawury , co w polaczeniu ze srednimi umiejetnosciami + oslabienie reakcji konczy sie jak w newsie :/ Natomiast jak ktos wmiare potrafi jezdzic i potrafi sie opanowac zeby nie szarzowac po alkoholu to stanowi male zagrozenie ...
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)

moim zdaniem rownie duzym problemem jak spadek szybkosci reakcji po spozyciu alkoholu jest to , ze czesc ludzi ma w tym stanie sklonnosc do brawury , co w polaczeniu ze srednimi umiejetnosciami + oslabienie reakcji konczy sie jak w newsie :/ Natomiast jak ktos wmiare potrafi jezdzic i potrafi sie opanowac zeby nie szarzowac po alkoholu to stanowi male zagrozenie ...
sasanka (niezweryfikowany)

takich kolesi od razu do paki
Zbinx (niezweryfikowany)

Powinni tego skurwiela oddać rodzinie zabitego człowieka... Ja zatłukłbym jak kundla na miejscu!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kodeina

własny pokój, godzina 23, dobre grzanie

Witam, ja jestem dekoderemakodyny, a to jest mój trip raport. Bez przydługiego wstępu opiszę coś, co do tej pory wydawało mi się raczej niemożliwe. Równanie na wiek autora to mniej więcej cztery do drugiej,hehe.

  • Szałwia Wieszcza

Wiek: wtedy 17 Waga: ok 60kg

Doświadczenie (wtedy): Alkohol, Marihuana, Haszysz

Substancja: suszone liście Salvii Divinorum, kilka lufek

Set & Settings: było to kiedy Boska Szałwia była jeszcze legalna i 4 takie roślinki rosły na balkonie u mojego kolegi, nazwijmy go Paweł. Było letnie popołudnie, dobry nastrój, jak zawsze gdy tripuje z Pawłem.

  • Alprazolam
  • DOC
  • Pozytywne przeżycie

Mieliśmy nie brać, ale bierzemy! (Ja i P.) Miły wieczorek przy piwku. Oglądaliśmy Britain's Got Talent, który wprowadził nas w bardzo wesoły klimat. Przeprosiliśmy się za wszystkie podłe sprawy ;) Poprosiliśmy Wielki Umysł o wyrozumiałość :D

Informacja: To nie jest trip t.rydzyka, jestem jedynye osobą, zamieszczającą trip kumpla, który nie ma tu konta. Mój własny trip, mam nadzieję, wkrótce. Wstępnie umieszczone w kategorii LSD, po researchu okazuje się, że to DOC

Wrzuciliśmy 1 mg Xanaxu (Alprazolam) Slow Release. Nastrój: Bardzo miły, zrelaksowany. Lekkie podniecenie. Siedzimy w pokoju, całe piętro jest nasze, nikogo oprócz nas nie ma. Oglądamy Donnie Darko i czekamy na... boom :)

  • Kokaina
  • Tripraport

Dom, chill.

Kokaina to prawdopodobnie najsłabszy narkotyk jaki znam, biorąc pod uwagę lot i cenę detaliczną - bardzo słabo sie to kalkuluje. O tyle ze jeszcze mam b.dobry kontakt i  czystośc jest zawsze wysoka, inaczej jest tostrata czasu, pieniedzy i zatok na bóg wie co tam jest w worze. Zejście potrafi być szmaciarskie, na sczescie nie trwa za długo.