Terapia nie dla dilerów

Warszawa 5.IV.2006. Mimo interwencji organizacji użytkowników narkotyków i terapeutów, przy jednostronnych relacjach polskich mediów, Sejm RP prowadzi w ekspresowym tempie prace nad nowelizacją ustawy polegającej na podwyższeniu górnej granicy zagrożenia ustawowego do 8 lat pozbawienia wolności za czyny związane z uprawą/wytwarzaniem, posiadaniem wszystkich rodzajów nielegalnych narkotyków oraz udzielaniem ich osobom małoletnim.

Kalkulator opłacalności ustaw antynarkotykowych

Przekonaj się, czemu (komu) służy zaostrzanie przepisów prohibicyjnych, jeżeli jeszcze nie przekonały Cię inne artykuły.
Pewien Londyńczyk w ciągu dziewięciu lat zjadł około 40 tysięcy tabletek ekstazy. Doszedł do 25 pigułek dziennie. Lekarze z London University ujawnili szczegóły, w których wynika, że jest to największa ilość ekstazy kiedykolwiek przyjęta przez jedną osobę.

Ziobro - komisje powołały podkomisję

Mimo braku konsultacji nawet wewnątrz instytucji rządowych Minister Ziobro dalej forsuje ustawę wprowadzającą karę pozbawienia wolności do 8 lat bez wymaganego przez Radę Unii Europejskiej podziału na narkotyki miękkie i twarde...

List - Protest

Nie bądź bierny. Dołącz do protestu. Wyślij list do swojego Posła|. Zadzwoń, faxuj. W przyszłym tygodniu głosowanie nad nowelizacją wprowadzającą 8 lat więzienia za posiadanie!

Ziobro zaostrza ustawę

Warszawa, 29.03.2006. W przyszłym tygodniu rozpoczną się w Polskim Sejmie plenarne prace nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Pewnego ranka rodzice przywitali mnie testem na obecność THC w moczu.

Skandal w ONZ

Financial Times odkrywa kulisy najnowszego skandalu związanego z Biurem ds. Narkotyków i Przestępstw ONZ. My idziemy krok dalej...

Policjanci z zespołu zwalczającego przestępczość narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie i sprzedaż amfetaminy.
Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

Marsz Miliona Blantów 2006

Zapraszamy na Globalną Parade Legalizacyjną która w tym roku odbędzie się w 189 miastach na całym świecie. W Polsce zaczynamy 20 maja 2006 o godz. 15:30 spod Sejmu RP w Warszawie.

Prawie pół kilograma kokainy o rynkowej wartości ponad 121 tysięcy złotych znaleźli w przesyłce pocztowej skontrolowanej w Pocztowym Oddziale Celnym w Gdyni pomorscy celnicy.
Będziemy szczęśliwsi, jeśli nauczymy się naśladować prymitywne plemiona i przejmiemy ich rytuały – przekonuje Josep M. Fericgla, założyciel katalońskiej Szkoły Życia. A najcenniejsze są te obrzędy, które pozwalają przeżyć człowiekowi własną śmierć na jawie. Po takim doświadczeniu wszystko wokół nabiera sensu. Rozmowa z Josepem M. Fericglą.
Już po raz trzeci zapraszamy Was na akcję Openseed czyli rolnicy rolnikom.
Obowiązkowe testy na obecność narkotyków wprowadzono w jednostkach 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej z Elbląga.
Wspólne działania policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zaowocowały zatrzymaniem 31-letniego dilera narkotyków...
Aktywny składnik marihuany może hamować rozwój retinopatii cukrzycowej, groźnego powikłania cukrzycy, które ostatecznie prowadzi do ślepoty - wskazują najnowsze wyniki amerykańskich badań.
Aktywny składnik marihuany może hamować rozwój retinopatii cukrzycowej, groźnego powikłania cukrzycy, które ostatecznie prowadzi do ślepoty - wskazują najnowsze wyniki amerykańskich badań.

Czy można stworzyć alternatywę dla nałogu? "Ćpanie sztuki" to projekt, który ma na celu pomóc młodzieży uzależnionej od narkotyków.

"Życie Warszawy": Pierwsza tajna operacja niemieckiej policji na polskiej ziemi doprowadziła do rozbicia szajki międzynarodowych handlarzy narkotyków - kulisy tych działań odsłania dziś dziennik.

Do poniedziałku zawieszono lekcje w gimnazjum w Jerzykowie koło Poznania; kilkanaścioro uczniów tej szkoły zatruło się nieznaną substancją, u dwóch dziewcząt w organizmie wykryto pozostałości narkotyków.
Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami.
Sejm przyjął w piątek sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2004 rok.
Gorzowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Zielonej Góry, którzy rozprowadzali heroinę. Mężczyznom, w wieku 45 i 55 lat, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

W ciągu miesiąca poprzedzającego opisywane wydarzenia, miałem okazję wychodzić na tripy aż trzy razy. Opisywany miał być czwarty i ostatni. Przynajmniej na jakiś czas. Wszystkie poprzednie były z założenia lekkie, więc jeżeli pojawiła się tolerka to niewielka. Umysł również daleki był od wyżęcia, choć czułem już lekkie zmęczenie psychodelikami. Zdecydowałem się jednak tripować ze względu na to, że była okazja zrobić to z bliskimi mi osobami. Do moich dawnych towarzyszy podróży - P i S doszli jeszcze inni lokatorzy z mojego starego mieszkania - J, H i Se. Trip miał miejsce w nocy w lesie pod miastem, na najwyższym wzniesieniu w okolicy, przy ognisku.

Wstęp: Okres sylwestrowo-świąteczny, będący dobrą okazją do odwiedzin starych znajomych i stron rodzinnych dobiegał końca. Mimo tego, wciąż nie udało się zorganizować wspólnego wyjścia na tripa. Na szczęście, z okazji Święta Trzech Króli, w ledwie rozpoczętym nowym roku, przytrafił się długi weekend. Postanowiłem więc złożyć wizytę w moim byłym mieszkaniu i zgodnie z planem, potripować na homecie. Było go trochę mało, bo jakieś 75-80mg na 5 osób, jednakże wystarczyło na całkiem wesoły psychodeliczny spacer. Raport jak zwykle pisany po długim czasie (3 lata).

  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Po bardzo pozytywnych efektach pierwszego grzybienia, które miało miejsce 8 dni wcześniej (!), pragnienie poznania się jeszcze bliżej z działaniem grzybów wzięło górę nad rozsądkiem, który nakazywał siedzieć spokojnie na dupie. Podróż odbywała się jak zwykle w zaciszu własnego, zamkniętego na klucz pokoju, samotnie. Przesłanki o możliwych niedogodnościach (hałasy z zewnątrz, jak również brzydka pogoda, która zawsze źle na mnie wpływa) zostały całkowicie zignorowane. Miejscówka ogarnięta, porządeczek, herbatka pod ręką i muzyczka na każdą okazję gotowa na kompie. Wolny dzień, brak zobowiązań względem pracy itp.

Jak wspomniałam wyżej, moje pierwsze grzybienie miało miejsce 8 dni wcześniej i to nie jego ma dotyczyć ten raport jednak dla całościowego spojrzenia na sprawę, czuję się w obowiązku przytoczyć w skrócie pewne kwestie. Jednak, żeby wszystko trzymało się kupy, muszę cofnąć się jeszcze bardziej.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

wolny wieczór, nikogo w domu, chęć poznania "co siedzi w grzybach"

 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Cały dzień w pozytywnym nastroju, przed zażyciem swoisty ''lęk przed nieznanym'', dreszczyk emocji. Generalnie nie oczekiwałem zbyt wiele, ale ostatecznie bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Towarzystwo w trakcie tripu, to dwóch dobrych znajomych zażywających razem ze mną, oraz jeden zaufany kolega ''z zewnątrz'' który był w 100% trzeźwy. Miejsca w których przebywałem były mi od wielu lat znane, to rodzinne miasto w którym dorastałem i tereny które znam jak własną kieszeń.

Słowem wstępu zaznaczę, iż raport ten został przekopiowany z mojego posta na hyperealu, na życzenie użytkownika ''Trydzyk''(Pozdrawiam, dzięki za docenienie) Wstawiam go tutaj, ja jestem jego osobistym autorem...Więc nie ma mowy o plagiacie :D