Podsumowanie Wojny z Dragami w roku 2004

Sejm przyjął w piątek sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2004 rok.

louis

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

958
Sejm przyjął w piątek sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2004 rok. Za przyjęciem sprawozdania było 293 posłów, 119 było za jego odrzuceniem, 3 wstrzymało się od głosu.

Sprawozdanie za każdy rok realizacji programu składane jest Sejmowi na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W 2004 r. wszystkie jednostki zaangażowane w realizację programu wydały na niego ponad 205 mln zł. Większość tej kwoty - 127 mln zł wydała policja.

W 2004 r. policja wykryła 26 tys. przypadków posiadania narkotyków, i 28 tys. przestępstw nakłaniania do użycia narkotyków. Zatrzymano prawie 23 tys. osób podejrzanych o przestępstwa związane z narkotykami, w tym ponad 3 tys. nieletnich.

Policjanci wykryli w kraju w 2004 r. m.in. 2 tony słomy makowej, 116 kg konopi indyjskich, prawie 150 tys. tabletek ecstasy, 56 kg amfetaminy i 11,5 kg grzybków halucynogennych. Straż Graniczna zatrzymała m.in. 46 kg heroiny i ponad 28 kg marihuany.

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii uruchomiło m.in. nową stronę internetowej poradni www.narkomania.org.pl, udzielało też dotacji na działania grup pracowników ulicznych, program wymiany igieł i strzykawek.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, ogólne podniecenie, od tripa wymagaliśmy mocnej psychodeli. Miejsce - najpierw dom, potem las(większość tripa) i ulice osiedla, następnie znowu dom.

  Zanim zacznę się rozpisywać muszę zaznaczyć, że przed wejściem AcO wychillowaliśmy się jeszcze bardziej popalając MJ, która towarzyszyła nam podczas całego tripa i jeszcze po nim.

 18:45 - Zarzucone około 25mg/os. wraz z R.

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

Zacisze domowe, noc, mój pokój. Nastawienie psychicznie jak najbardziej pozytywne. Lekka obawa przed ewentualnymi strasznymi wizjami, których mógłbym doświadczyć.

Witajcie. Jeżeli widzicie ten TR, to znaczy, że się udało. To mój drugi Raport na tej stronie. Pierwszy został napisany na moim starym koncie kilka lat temu (może 7 lub 8 lat temu). Był związany z DXM, z którym swoją przygodę skończyłem definitywnie 15 września 2014 roku. Nie chcę Was swoją historią zamęczać, więc tyle słowem wstępu. Przejdźmy do konkretów.