REKLAMA
Podsumowanie Wojny z Dragami w roku 2004

Sejm przyjął w piątek sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2004 rok.

louis

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

958
Sejm przyjął w piątek sprawozdanie z realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2004 rok. Za przyjęciem sprawozdania było 293 posłów, 119 było za jego odrzuceniem, 3 wstrzymało się od głosu.

Sprawozdanie za każdy rok realizacji programu składane jest Sejmowi na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W 2004 r. wszystkie jednostki zaangażowane w realizację programu wydały na niego ponad 205 mln zł. Większość tej kwoty - 127 mln zł wydała policja.

W 2004 r. policja wykryła 26 tys. przypadków posiadania narkotyków, i 28 tys. przestępstw nakłaniania do użycia narkotyków. Zatrzymano prawie 23 tys. osób podejrzanych o przestępstwa związane z narkotykami, w tym ponad 3 tys. nieletnich.

Policjanci wykryli w kraju w 2004 r. m.in. 2 tony słomy makowej, 116 kg konopi indyjskich, prawie 150 tys. tabletek ecstasy, 56 kg amfetaminy i 11,5 kg grzybków halucynogennych. Straż Graniczna zatrzymała m.in. 46 kg heroiny i ponad 28 kg marihuany.

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii uruchomiło m.in. nową stronę internetowej poradni www.narkomania.org.pl, udzielało też dotacji na działania grup pracowników ulicznych, program wymiany igieł i strzykawek.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Miks

nastrój-całkiem miło było przed wzięciem. sama w domu-oboje rodziców w pracy. miejsce akcji-chwila przed blokiem, później dom.

Poprzedni raz z kodeiną był szczerze mówiąc słabiutki, mimo tego, że porcja była taka sama jak teraz, to nie mieszałam jej z niczym.

  • 25I-NBOMe
  • Tripraport

Nastawienie psychiczne na działanie LSD, czyli jak najbardziej pozytywne pomimo lekkiego 'niewypału', który odpłacił mi się za to wspaniałym tripem.

 

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan

Set & Setting

U siebie w pokoju, bezstresowo bo wszyscy gdzieś powyjeżdżali :)

Dawkowanie

29 tabletów akodina

3 saszety Tantuma, rzecz jasna z filtracją

Wiek

21 lat już tak chodzę, w dragi bawię się od mniej więcej roku.

Doświadczenie

Alkohol, MJ, Korzeń snów, Gałka, Tytoń, Amfetamina, Metkat, bufedron, 4-MEC, 4-MMC, 4-EMC, MDPV, 4-ACO-DMT, 4-HO-MET, 2C-E, DPT, AMT, Kodeina, Diazepam, DEX i Benzyna (osobno do dziś ofkoz)

  • Kodeina
  • Retrospekcja

Zaczęło się od ciekawości.

„Pieprzony świat. I my – przywiązujący sobie kamienie do stóp, wypływając na głębokie wody”

I apteki. Mijamy je codziennie. Każdego dnia przebywam ten sam zapętlony spacer – Z domu na przystanek, z przystanku do miasta. I do szkoły. I każdego dnia przechodzę co najmniej obok kilku.

randomness