REKLAMA
Pomorskie: Zatrzymano 26 osób zamieszanych w handel narkotykami

Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami.

lotos

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl/PAP

Odsłony

1011
Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami. "Policjanci przeszukali kilkadziesiąt mieszkań i pomieszczeń gospodarczych. W przeszukaniach uczestniczyły trzy psy do tropienia narkotyków. Znaleziono 292 tabletki ekstazy, 66,18 gr amfetaminy, 84,5 gr marihuany, 0,8 gr haszyszu i 2 wagi do porcjowania narkotyków" - poinformował w niedzielę PAP rzecznik pomorskiej policji Danuta Wołk-Karaczewska. W akcji brali udział policjanci z CBŚ i antyterroryści. Zatrzymani mają od 18 do 30 lat. Grupa przestępcza działała od blisko trzech lat na terenie powiatu bytowskiego. Rozprowadzała narkotyki w dyskotekach, lokalach i szkołach. Przez czas swojej działalności grupa mogła wprowadzić do obrotu tysiące porcji różnego rodzaju narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymano również funkcjonariusza z komendy policji w Miastku, który zażywał środki odurzające oraz współpracował z zatrzymanymi przestępcami. "Został on zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne" - poinformowała rzecznik. Obecnie w policyjnej izbie zatrzymań przebywa 12 osób. Pozostali zostali zwolnieni po przesłuchaniach. Policja zapowiada dalsze zatrzymania.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

lotos
Dobrze, ze przy okazji, znalezli wage; przynajmniej podali 0,8 gr haszyszu, a nie 80 dzialek ;-)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

DES MOINES w stanie Iowa (10 Czerwiec 2002 roku, godzina 10:38)Dla obcych, Debra Breuklander wygladała na niezmordowaną samotną matkę trojga dzieci. Miała nienaganny dom na przedmiesciach zamieszkanych przez klasę średnią, doskonałą wiarygodność kredytową, była też przewodniczącą komitetu rodzicielskiego w szkole, do której uczęszczały jej dzieci.Była także uzależniona od metaamfetaminy i sprzedawała ją by związać koniec z końcem.  • Dekstrometorfan

Set & Settings: jakieś zarośla, potem miasto

doświadczenie: alkohol, marihuana, DXM

wiek i waga: 16/65kg

waga i wiek kumpla: 16/85kg

  • 4-HO-MET

Wiek 34. Waga 65.

Doświadczenie: kofeina, etanol, nikotyna, MJ, LSD, psilocybe, amfa, Pixy?, Datura, Dragonfly, Pachanoi, kanabinole syntetyczne?, 4-HO-MET, 5-MeO-MiPT

  • Powój hawajski
  • Powoje

Set & Setting - pokój kumpla, ogród, piwnica do zgromadzeń towarzysko-narkotycznych, mój balkon, mój pokój. Pogoda - słoneczny dzień, ciepła noc. Nastawienie - znakomite, w końcu to początek 6 miesięcznych wakacji.

Substancja: LSA - 10g Morning Glory dopalane ociupinką trawy, Smart Shivą i Konkretem (tak wiem, dla co poniektórych z was to profanacja, ale to mój trip, nie wasz)

Wiek: 19 lat.

randomness