Pomorskie: Zatrzymano 26 osób zamieszanych w handel narkotykami

Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami.

lotos

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl/PAP

Odsłony

1023
Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami. "Policjanci przeszukali kilkadziesiąt mieszkań i pomieszczeń gospodarczych. W przeszukaniach uczestniczyły trzy psy do tropienia narkotyków. Znaleziono 292 tabletki ekstazy, 66,18 gr amfetaminy, 84,5 gr marihuany, 0,8 gr haszyszu i 2 wagi do porcjowania narkotyków" - poinformował w niedzielę PAP rzecznik pomorskiej policji Danuta Wołk-Karaczewska. W akcji brali udział policjanci z CBŚ i antyterroryści. Zatrzymani mają od 18 do 30 lat. Grupa przestępcza działała od blisko trzech lat na terenie powiatu bytowskiego. Rozprowadzała narkotyki w dyskotekach, lokalach i szkołach. Przez czas swojej działalności grupa mogła wprowadzić do obrotu tysiące porcji różnego rodzaju narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymano również funkcjonariusza z komendy policji w Miastku, który zażywał środki odurzające oraz współpracował z zatrzymanymi przestępcami. "Został on zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne" - poinformowała rzecznik. Obecnie w policyjnej izbie zatrzymań przebywa 12 osób. Pozostali zostali zwolnieni po przesłuchaniach. Policja zapowiada dalsze zatrzymania.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

lotos
Dobrze, ze przy okazji, znalezli wage; przynajmniej podali 0,8 gr haszyszu, a nie 80 dzialek ;-)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza


ska Maria Pastora

Przewodnik użytkownika Salvii DivinorumWersja z 14. października, 2000r.


[ najbardziej aktualną wersję możesz znaleźć w języku angielskim na stronie http://sagewisdom.org/usersguide.html ]

  • 5-APB
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, rodzice pojechali na 3 dni w góry, miałem ochotę popróbować jakichś ciekawych substancji, kumpel zapodał mi właśnie 5-APB. Po zażyciu poszedłem do naszego miejscowego Pub'u.

Zaczne bez jakiegos wstępu większego, dostałem od kumpla woreczek z ok 90mg 5-APB, gdyż wiedziałem, ze w weekend moi rodzice jadą w Bieszczady i będę mieć przez 3 dni wolną chate (tylko babcia mieszkająca piętro niżej, bo mieszkam w domu dwu-rodzinnym). 

 

  • Inne
  • Retrospekcja

Około 4 rano wypiłem na sen słabą herbatę z Mulungu. Wstałem o 12 i zjadłem trochę wołowiny i ryżu co może spowolnić i/lub osłabić działanie.

T=13:55

 

T+0min

Sampla 250mg dzielę na dwie równe kreski, jedną z nich na pół, odmierzoną porcję wrzucam do szklanki, zalewam wodą, piję i popijam przygotowanym wcześniej napojem. Smak gorzko-kwaśny inny niż 2C-B. Mam nadzieję, że Mulungu nie wpłynie za bardzo na trip - w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat interakcji z psychodelikami. 

T+27min