Pomorskie: Zatrzymano 26 osób zamieszanych w handel narkotykami

Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami.

lotos

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl/PAP

Odsłony

1021
Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami. "Policjanci przeszukali kilkadziesiąt mieszkań i pomieszczeń gospodarczych. W przeszukaniach uczestniczyły trzy psy do tropienia narkotyków. Znaleziono 292 tabletki ekstazy, 66,18 gr amfetaminy, 84,5 gr marihuany, 0,8 gr haszyszu i 2 wagi do porcjowania narkotyków" - poinformował w niedzielę PAP rzecznik pomorskiej policji Danuta Wołk-Karaczewska. W akcji brali udział policjanci z CBŚ i antyterroryści. Zatrzymani mają od 18 do 30 lat. Grupa przestępcza działała od blisko trzech lat na terenie powiatu bytowskiego. Rozprowadzała narkotyki w dyskotekach, lokalach i szkołach. Przez czas swojej działalności grupa mogła wprowadzić do obrotu tysiące porcji różnego rodzaju narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymano również funkcjonariusza z komendy policji w Miastku, który zażywał środki odurzające oraz współpracował z zatrzymanymi przestępcami. "Został on zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne" - poinformowała rzecznik. Obecnie w policyjnej izbie zatrzymań przebywa 12 osób. Pozostali zostali zwolnieni po przesłuchaniach. Policja zapowiada dalsze zatrzymania.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

lotos
Dobrze, ze przy okazji, znalezli wage; przynajmniej podali 0,8 gr haszyszu, a nie 80 dzialek ;-)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Pierwszy raz

Mieszkanie

Start +00

Koło godziny 23ciej spotkałem się z kolegą (K), w ciągu dosłownie kilku minut zdecydowaliśmy, że czas spróbować psychodelików, rozrobiłem, więc ok 50mg 2c-d w 2/3 szklanki wody (x2 dla mnie i dla "K").

Start +15

  • Gałka muszkatołowa

Nie mogłem sie powstrzymać aby udzielic krotkiego opisu przezyc wywolanych zazyciem gałki.Po wnikliwym przeczytaniu wszystkich artykułow na ten temat na NG i Hypperalu postanowilem sie udac w poszukiwaniu galki calej.Schodzilem podeszwy do polowy zanim udalo mi sie takowa znalesc-byc moze mialem pecha byc moze nie-ale nie o to tu chodzi.o godzinie 16,30 starlem 6 calych slicznych galeczek i o 17 z kumpel wypislismy je pomieszane z 0,33 wody.smak nie byl wcale takie straszny jak opisuja,tylko te chepniecia....wychodzimy na miasto o 17,15 siadamy na ryneczku nie czujemy kompletnie nic.

  • N2O (gaz rozweselający)
autorzy: machabeus & yojoe

I. PodstawyTylko informujemy!

Nie popieramy używania N2O.

Podtlenek azotu, poza euforią i zakręconą jazdą, może wywoływać dezorientację lub przyprawić o mdłości. W najgorszym wypadku (przedawkowanie) może spowodować głupotę, a nawet może cię zabić.

  • Kodeina

Subst: fosforan kodeiny w ilości 200 mg (na 100kg masy)  • S&s ; ciekawość w warunkach zmiennych ,

  • Dośw: z opiatami ? makowiec overdose;P

randomness