Pomorskie: Zatrzymano 26 osób zamieszanych w handel narkotykami

Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami.

lotos

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl/PAP

Odsłony

1015
Policja zatrzymała 26 osób z Miastka (Pomorskie) i pobliskich miejscowości, zamieszanych w handel narkotykami. W ręce funkcjonariuszy wpadł także ich kolega, który współpracował z przestępcami. "Policjanci przeszukali kilkadziesiąt mieszkań i pomieszczeń gospodarczych. W przeszukaniach uczestniczyły trzy psy do tropienia narkotyków. Znaleziono 292 tabletki ekstazy, 66,18 gr amfetaminy, 84,5 gr marihuany, 0,8 gr haszyszu i 2 wagi do porcjowania narkotyków" - poinformował w niedzielę PAP rzecznik pomorskiej policji Danuta Wołk-Karaczewska. W akcji brali udział policjanci z CBŚ i antyterroryści. Zatrzymani mają od 18 do 30 lat. Grupa przestępcza działała od blisko trzech lat na terenie powiatu bytowskiego. Rozprowadzała narkotyki w dyskotekach, lokalach i szkołach. Przez czas swojej działalności grupa mogła wprowadzić do obrotu tysiące porcji różnego rodzaju narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymano również funkcjonariusza z komendy policji w Miastku, który zażywał środki odurzające oraz współpracował z zatrzymanymi przestępcami. "Został on zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne" - poinformowała rzecznik. Obecnie w policyjnej izbie zatrzymań przebywa 12 osób. Pozostali zostali zwolnieni po przesłuchaniach. Policja zapowiada dalsze zatrzymania.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

lotos
Dobrze, ze przy okazji, znalezli wage; przynajmniej podali 0,8 gr haszyszu, a nie 80 dzialek ;-)
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Użycie medyczne

Dozowanie rano co 4 dni wraz ze śniadaniem

Chciałabym się podzielić z wami moją osobistą rewolucją, nowym życiem.

Z natury nostalgiczny ze mnie człowiek, wycofany i może trochę za ostrożny w stosunku do ludzi.

 • Alprazolam
 • Dekstrometorfan
 • Dimenhydrynat
 • Gałka muszkatołowa
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Pokój/sklep/dwór Nastawienie jak zawsze pozytywne Łącznie 2 muszkieterów

Zanim czas się zatrzymał
Budzimy się koło 11 i po kilku godzinach przygotowań, grania i ogarniania ruszamy z druidem do apteki gdzie czekają zamówione 2 opakowania tussidexu. Odebraliśmy co mieliśmy odebrać i kierujemy się do kolejnych aptek żeby się dozbroić.
Przygotowani wracamy do mieszkania potocznie zwanego ćpalnią i decydujemy się że mimo młodej godziny wrzucamy teraz.

 • Grzyby halucynogenne
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Trudno. Niech się dzieje co chce. Nieważne, że już po 17. Nieważne, że moja dziewczyna jest na mnie zła, a jutro idę do roboty. Nieważe, że nie wszystkich tutaj znam. Ale jestem tutaj z Nimi, im ufam. W miejscu, które znam. Zjarany do tego jestem niemołosiernie i usatysfakcjonowany po ciekawym dniu.Gniotę kulkę, wyliczone 20. Smaczne.

 • Metoksetamina
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Pierwszy raz

Późny wieczór, środek tygodnia szkolnego, dochodzi północ, wolny dom, dwóch kumpli, lekkie podniecenie nowym doświadczeniem.

Na wstępie powiem, że jest to moje pierwsze doświadczenie z dysocjantami. I z jakimikolwiek RC ogólnie. Moja wiedza na ich temat opierała się głównie na neurogroovie i hyperrealu oraz rozmowach z ludźmi bardziej "doświadczonymi".

24:00 - Dom wreszcie pusty, zaczeliśmy przygotowywać syntetyczny hasz. Poszło gładko, bez większych problemów. Zaczynam zwijać skręta. Wkrótce czas na spożycie.